Jump to content
Sign in to follow this  
hemi

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)

Recommended Posts

Volt ilyen??? :D :D :D :D

Amit viszont hallottam, hogy fogalmuk sincs a Vectra-ról mint olyan... volt ez turbos Astra, manta!!!!, de a kedvencem a műsorvezető volt, aki nagy nyökögések után megjegyezte, hogy ez megy egy....őőőőő... ez egy....őőőő Opel... :D :D :D

Legalabb a sportkipufogot eltalalta. :D

Anti! Esetleg a kadettokat ki tudod róla photshoppolni?? :D :D :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

• Like 1

gumi hirdetés:

"Eladó 4 db. Bridgestone Potenza nyári gumiabroncs női tulajdonostól, nem dohányzó, garázsban tartott, csak egyenes úton, lejtőn használva. Fékezés csak motorfékkel, rövid távon."

:D :D

gumi hirdetés:

"Eladó 4 db. Bridgestone Potenza nyári gumiabroncs női tulajdonostól, nem dohányzó, garázsban tartott, csak egyenes úton, lejtőn használva. Fékezés csak motorfékkel, rövid távon."

:D :D

:D :D :D :D

Anti,

szerintem most hogy sztár lettél és ezt a vekinek köszönheted, szerintem gyorsan ár alatt add el a bubut, mert csak útban van! ;) :) :D

Anti,

szerintem most hogy sztár lettél és ezt a vekinek köszönheted, szerintem gyorsan ár alatt add el a bubut, mert csak útban van! ;) :) :D

:D :D :D

Én máshogy közelítem meg... most lett jó árfolyama a Vekinek, most kell kiszállni belőle... :D :D

:D :D :D

Én máshogy közelítem meg... most lett jó árfolyama a Vekinek, most kell kiszállni belőle... :D :D

megpróbálni meg lehet... de te is tudod a bubu most még ér valamit, de később... :D :D :D :D

ja egyébként a hétvégi mókázásról van 2x20p tömegben állásról videom, a gyorsulástról, meg 1x bekapcsolva maradt + a wifi ment végig, szóval amikor kört mentünk a ringen addigra lemerült a gopro

:D

a hero3 újban igen, telefonról lehet a képét nézni és irányítani, wifi-n keresztül..

csak arra nem használta Lanti a kamerát amire megvette, de szerdán direkt vett hozzá szivargyújtó töltőt is, nem is értem miért nem üzemelted be gyorsan azzal?

csak arra nem használta Lanti a kamerát amire megvette, de szerdán direkt vett hozzá szivargyújtó töltőt is, nem is értem miért nem üzemelted be gyorsan azzal?

mert a tetőn nem tudom madzaggal tölteni, plusz a szivargyújtó töltő a superb-be van :D

Napfénytetőd van így tudod te is hogy csak a második része elfogadható a mondatodnak :D

sajna az elsö is mivel nincs a tokon usb nek liik :(

egy potakut kellet volna venni

1 sajna semmire nem elég

Napfénytetőd van így tudod te is hogy csak a második része elfogadható a mondatodnak :D

sajna az elsö is mivel nincs a tokon usb nek liik :(

egy potakut kellet volna venni

1 sajna semmire nem elég

azt basztam el főként hogy a wifi-t nem kapcsoltam ki egész nap... elég lett volna ha kikapcsolom.. mert azt a 1-1,5 orát azért kibírja és még közben tölteni is lehetett volna...

ezvan, tanultam belőle! :)

Mire kell? Mert van egy pár 205/45 ami kopott és puklis az egyik, de ha csak SOS-be kell valami, hogy ne felnin mászkálj akkor arra megteszi....

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.