Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

I. Hungarian Blitz Weekend


hemi

Recommended Posts

Köszönjük az önzetlen segítséget és az önállóságot, nagyon szép munkát végeztél. :wink: Megtisztelő lenne a repeat jövőre.

PS:Még most is csillog az omim, mert nam maradtak rajta vízfoltok. Én ált. lusta vagyok erre, de hatalmas a különbség, ezután így mosok autót.

csak ciciket honnan szerezzek... :roll:

Talán,ha Melindával együtt mosnátok az autót,az már ugyi min. 4 cici :wink: :wink:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 492
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Köszönjük az önzetlen segítséget és az önállóságot, nagyon szép munkát végeztél. :wink: Megtisztelő lenne a repeat jövőre.

PS:Még most is csillog az omim, mert nam maradtak rajta vízfoltok. Én ált. lusta vagyok erre, de hatalmas a különbség, ezután így mosok autót.

csak ciciket honnan szerezzek... :roll:

örülök, hogy segíthettem. Próbálkozom beolvadni a társaságba. Ha segítség kell számíthattok rám 8)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Ez jött a veterenopel.hu-ra

Szia UHUHU. Sikerult letölteni a fényképeket.Nem kevés még csak a felét néztem meg.Én piros C-Kadett city-vel voltam meg a szöszke barátnömel.Nagyon tetszet a tali jövöre több ilyen rendezvényt is meglátogatok. Szia.

Link to comment
Megosztás:

  • 5 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.