Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

I. Hungarian Blitz Weekend


hemi

Recommended Posts

2005.09.02-04. között találkozót szervez a Magyar Opel Tulajdonosok Egyesülete és a Magyar Veterán Opel Klub. A MOTE és az MVOK legújabb rendezvénye, a Budapesttõl 130 km-re fekvõ Balatonszemesen kerül megrendezére.

A találkozón sokszínû,változatos programokkal, kultúrált, igényes környezetben várunk opeltulajdonosokat, opelrajongókat, baráti társaságokat egyaránt. Lesz például, autós felvonulás, autó-szépségverseny ahol top-less lányok vezetik be az autókat, sõt még fotózás a top-less lányokkal!

Rendezõ Opel klubok:

MOTE - www.opelklub.hu

MVOK - www.veteranopel.hu

Várjuk további hivatalos és nem hivatalos Opel klubok jelentkezését.

Email: info@opelklub.hu

A rendezvénnyel kapcsolatos további információk és jelentkezés a MOTE hivatalos TALI honlapján. http://meetings.opelclub.hu

További információ: Angyal Attila / dugo@opelklub.hu /

[highlight=red:6bf53ba34b]uhuhu modositása: [/highlight:6bf53ba34b]

Tisztelt jelentkező!

Köszönettel fogadjuk jelentkezését az I. Hungarian Blitz Weekendre.

Kérjük augusztus 25-ig egyenlítse ki a szállás költséget. Ezt kétféleképp teheti meg:

- személyesen a MOTE székhelyén 9-17 óráig

- banki átutalással a 10700079-16400605-51100005 bankszámlaszámra (CIB bank) Angyal Attila nevére

Banki átutaláskor a megjegyzés rovatba kérjük írja be hány fő, hány éjszaka, és a szállás típusa (pl: "2 FO 2 EJSZAKA SATOR). Amennyiben nem a saját számlájáról utalja, írja be a nevét is. A szállás foglalásnál kérem vegye figyelembe a 300 Ft/fõ/éjszaka idegenforgalmi adót.........

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 492
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

én voltam az első :wink: :( :lol: :lol:

greg? te? :roll:

Viccelsz??? Még szép hogy ott leszek!! De azt hittem ez olyan egyértelmű, hogy fel sem íratkoztam először. 8)

Na de már 4 óra óta fönt vagyunk a listán a mamával! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Üdvelet Nektek!

Érdekel a dolog módfelett! Addigra, sőt, remélem, minél előbb csatlakozom a T. Társasághoz :( . Viszont a következő kérdés merült fel bennem: Jómagam, ugye, előbb-utóbb klubtag leszek. Gondolom, akkor részt tudok venni klubos rendezvényeken, kedvezmények, miegymás. Ez okay. De, mivel nagyjából mindenféle partikra a Barátnőmmel járkálok, érdekelne, h ha csak klubtagos rendezvény van, oda be tudom-e vinni Őt anélkül, h belépne a Klubba? V a klubtagos kedvezményem élvezheti a "+1 fő"? Mert az autókat imádja (csakúgy, mint engem... :lol: ) , érdekli a tuning, most jár vezetni, mi1más, de autója még nincs, a lelkesedése viszont 6ártalan. Szokja a bal1-et, lassan-lassan elérjük azt az állapotot, h ha netalán egy ilyen rendezvényen arcomba borítok néhány sört, bátran hazavezet és ágyba fektet. Ya és betakargat...

Mi a helyzet a Barátnőkkel??? (Opeles csajok pasijaival???!!!)

Válaszoljatok!!!

Köszi.

Peace

Link to comment
Megosztás:

Üdvelet Nektek!

Érdekel a dolog módfelett! Addigra, sőt, remélem, minél előbb csatlakozom a T. Társasághoz :( . Viszont a következő kérdés merült fel bennem: Jómagam, ugye, előbb-utóbb klubtag leszek. Gondolom, akkor részt tudok venni klubos rendezvényeken, kedvezmények, miegymás. Ez okay. De, mivel nagyjából mindenféle partikra a Barátnőmmel járkálok, érdekelne, h ha csak klubtagos rendezvény van, oda be tudom-e vinni Őt anélkül, h belépne a Klubba? V a klubtagos kedvezményem élvezheti a "+1 fő"? Mert az autókat imádja (csakúgy, mint engem... :lol: ) , érdekli a tuning, most jár vezetni, mi1más, de autója még nincs, a lelkesedése viszont 6ártalan. Szokja a bal1-et, lassan-lassan elérjük azt az állapotot, h ha netalán egy ilyen rendezvényen arcomba borítok néhány sört, bátran hazavezet és ágyba fektet. Ya és betakargat...

Mi a helyzet a Barátnőkkel??? (Opeles csajok pasijaival???!!!)

Válaszoljatok!!!

Köszi.

Peace

Shíímáán.Nemgáz! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Üdvelet Nektek!

Érdekel a dolog módfelett! Addigra, sőt, remélem, minél előbb csatlakozom a T. Társasághoz :( . Viszont a következő kérdés merült fel bennem: Jómagam, ugye, előbb-utóbb klubtag leszek. Gondolom, akkor részt tudok venni klubos rendezvényeken, kedvezmények, miegymás. Ez okay. De, mivel nagyjából mindenféle partikra a Barátnőmmel járkálok, érdekelne, h ha csak klubtagos rendezvény van, oda be tudom-e vinni Őt anélkül, h belépne a Klubba? V a klubtagos kedvezményem élvezheti a "+1 fő"? Mert az autókat imádja (csakúgy, mint engem... :lol: ) , érdekli a tuning, most jár vezetni, mi1más, de autója még nincs, a lelkesedése viszont 6ártalan. Szokja a bal1-et, lassan-lassan elérjük azt az állapotot, h ha netalán egy ilyen rendezvényen arcomba borítok néhány sört, bátran hazavezet és ágyba fektet. Ya és betakargat...

Mi a helyzet a Barátnőkkel??? (Opeles csajok pasijaival???!!!)

Válaszoljatok!!!

Köszi.

Peace

a barátnőket hivják MOTE oldalbordáknak. Ők is jogosultak az összes kedvezményre....

http://www.opelforum.hu/groupcp.php?g=1009...b9fd89006b4dd1f

Link to comment
Megosztás:

Skacok!

Köszi a hasznos infókat Oldalborda-ügyben! Élünk a lehetőséggel, ígérjük, minél többször! A szemesi talira lehet faházat foglalni? Asszem, gyorsangyorsan klubtag leszek. A Kedvesem pedig Oldalborda!!! :lol: :lol: :(

Éljen a nyár... :lol:

Ya, és szívesen segítek, amiben tudok, csak szóljatok!

Üdv

Link to comment
Megosztás:

A szemesi talira lehet faházat foglalni? Asszem, gyorsangyorsan klubtag leszek
Ajánlom mindenki figyelmébe a meetings.opelclub.hu -t, itt lehet regisztrálni, és jelölni, hogy hol szereténtek alukálni (faház vs. sátor). Aki tutira szeretne jönni az inkább a weboldalon regisztráljon, mint itt a fórumban jelzi!

Ya, és szívesen segítek, amiben tudok, csak szóljatok!

Követendő példaként állítanám mindenki elé! :( :lol: :lol:

szavadon lesz fogva :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Red, köszi az infót. Azért szeretnék minél előbb csatlakozni a "Szervezet"-hez, mert akkor immár tagként tudnék szállást foglalni a szeptemberi jeles eseményre... És az sokkal jobb... Tudnál egy viszonylag gyors megoldást, ami lehetőleg nem a netes átutalás? Pénzfeladás postán, csekken? Ez a Rastalos már megint értetlenkedik! :evil: :twisted: :roll:

Sorry... :?

Link to comment
Megosztás:

Red, köszi az infót. Azért szeretnék minél előbb csatlakozni a "Szervezet"-hez, mert akkor immár tagként tudnék szállást foglalni a szeptemberi jeles eseményre... És az sokkal jobb... Tudnál egy viszonylag gyors megoldást, ami lehetőleg nem a netes átutalás? Pénzfeladás postán, csekken? Ez a Rastalos már megint értetlenkedik! :evil: :twisted: :roll:

Sorry... :?

ehh erre is vannak cél-topikok :( de infók itt

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.