Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Autózás télen


uhuhu

Recommended Posts

A fene.. kérdezni akartam hogy milyenek a dayton gumeszok.. bár látom origik, így nincs tapasztalatod velük. De nem is ez a fene, hanem hogy nézem az árlistát.. ahol eddig 12/db volt, most felment 15/db-ra :P

Asszem 4db használt lesz.. ha még megvan a srácnak, és szemre is ok.

a daytonok jók nyugodtan felteheted. kötött forgású, puha, és sűrűn bordázott. :D

http://www.autogumibolt.hu/index.php?hova=...29e775dea7168bc

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 271
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

A gumiknak már hideg van.[/quote

Bocs mindenkinek ,hogy megint csak segiteni szeretnék de ha esetleg

valakit mozgat a dolog vadi új angol AVON gumikat tudok a tisztelt

clubtagoknak 50-57%kedvezménnyel magyarul 2 fizetsz 4 vihetsz

alapon.Holnap rakok fel konkrét árat +méreteket.

üdv wrc

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Hát ma megéreztem a téligumik előnyeit ismét.

Hétfőn feltettem a leendő alukerekeimet nyárigumival,hogy kipróbálom nemér-e bele sehol stb. stb.

Tegnap lusta voltam visszacserélni ma meg muszáj lett mert esik a haw.

Elindúlam a garázs felé ami enyhén emelkedős úton van és alig akart felmenni a kocsi.

Pedíg tudom,hogy szépen lassan egyenletes gázzal kell menni felfelé,nehogy megpörögjön a kerék.

Elsöpörtem a havat és beálltam a garázsba. Visszatettem a téligumikat és mint a sínautó úgy megy.

Szóval nagyon fontos a téligumi használata és csak javasolni tudom mindenkinek,hogy ne ezen spóroljon.

Link to comment
Megosztás:

Most mesélte egy gumis ismerősöm, hogy a GT-Radial (Pirelli nyúlvány) csinált valamikor a műjégen egy téligumi tesztet. Egyforma autókra régi hagyományos mintájú illetve mai modern mintájú gumikat tettek és különböző versenyzők tesztelték.

Eredmény: a régi téligumik jobbak voltak a jégen!!! :)

Link to comment
Megosztás:

Most mesélte egy gumis ismerősöm, hogy a GT-Radial (Pirelli nyúlvány) csinált valamikor a műjégen egy téligumi tesztet. Egyforma autókra régi hagyományos mintájú illetve mai modern mintájú gumikat tettek és különböző versenyzők tesztelték.

Eredmény: a régi téligumik jobbak voltak a jégen!!! :D

Nesze neked fejlesztésekbe ölt dollárok :)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Szóval a téligumi.Hát ém már erősen gondolkodom, hogy lekerülnek a téligumik az Astra alól.Dayton DW500 volt rajta, ez volt a 2. szezonja.Amikor normálisan vezettem, nem volt vele gond.Amúgy az eleje relative hamar elindult.De összeségében a hideg, fagyos aszfalton jól muzsikált.

A Corsa alatt pedig matador MP55 volt.Ez a gumi a havat piszok jól le tudta kezelni, de kicsit síkosabb úton már nem állt a helyzet magaslatán.Mondjuk a Corsa sem éppen "piszoknehéz" autó, szal biztos ez is közrejátszott.

Összeségében amúgy meg voltam vele elégedve, de pl. az Astra alá már nem tennék ilyen gumit.

Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Én még várok vele, mert lesznek még ennél jóval hidegebb éjszakák a következő pár hétben.

Húsvét környéke lesz szerintem optimális a cserére. Nem kell félni, 15 fokban is teljesen jó

a téli gumi még. ;)

Feltéve ha nem 8 éves, vagy Tescos újrafutózott. Esetleg ezek linerákombinációja. :)

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.