Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Autózás télen


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 271
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Szerbusztok

Új vagyok még, egy olyan problémám van ,hogy nem tudom mennyi hűtőviz kell az autóba és hogy milyen fajta(nem tudom ,hogy Aluminium hütőm van e vagy sima acél).Azt mondják nem mindegy milyet teszek bele. Egy opel astra 1,7 dti ről van szó ,2001 kiadás(novemberei smile.gif). ja a hütő (Ha szemben álok vele) bal oldalán alul látam egy piros kupakot, ha azt leveszem akkor ki birom engedni a hütővizet(persze kinyitom a hütőviz tartáj tetejét).

Előre is köszönöm a válaszokat és olvasgatom a forumot tovább(Szerencsére van mit).

Itt vannak a fagyok és még mindig nincs benne antifriz.

Link to comment
Megosztás:

A hűtőd alumínium, úgyhogy csak piros színű fagyállót szabad beletenni (én a helyedben gyárit tennék, a cikkszáma 1940663, kb. ~1000Ft literje, de ez koncentrátum, 50%-ban kell higítani), és 8.7liter kell a rendszer teljes feltöltéséhez. Ha mondjuk veszel 4 liter fagyállót és a többit meg kipótolod deszt vízzel, akkor olyan -30°C-os hűtőfolyadékot kapsz.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

történt, hogy tegnap a nagy hóban döcögtem vagy 150 km-ert, nem volt semmi probléma. Ma este ki akarom nyitni a kocsit és azt tapsztalom, hogy nem működik a központi zár és más semmi sem, semmi elektronika. Lehet, hogy lemerült az akksi teljesen? Ilyen hirtelen? Vagy beázott valami? Volt már valakinek ilyen esete?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

történt, hogy tegnap a nagy hóban döcögtem vagy 150 km-ert, nem volt semmi probléma. Ma este ki akarom nyitni a kocsit és azt tapsztalom, hogy nem működik a központi zár és más semmi sem, semmi elektronika. Lehet, hogy lemerült az akksi teljesen? Ilyen hirtelen? Vagy beázott valami? Volt már valakinek ilyen esete?

A hideg megadhatja a kegyelemdöfést egy fáradóban lévő akksi számára.

Link to comment
Megosztás:

És még drágák is :excl:

5 éves a Vartám. Az önindító eléggé odavan így nagyon megkínozza az akksit (úgy indul ilyenkor télen, mintha merült lenne az akksi). Persze ha másikat kéne vennem, akkor exide, mert a tavalyi műszakiztatás során hoztak egy Varta 45Ah-s akksit és egy Bosch-t. Ugyan úgy nézett ki mindkettő. Még a fröccsöntési hibák is ugyanott voltak, csak a matrica más. :(

Link to comment
Megosztás:

5 éves a Vartám. Az önindító eléggé odavan így nagyon megkínozza az akksit (úgy indul ilyenkor télen, mintha merült lenne az akksi). Persze ha másikat kéne vennem, akkor exide, mert a tavalyi műszakiztatás során hoztak egy Varta 45Ah-s akksit és egy Bosch-t. Ugyan úgy nézett ki mindkettő. Még a fröccsöntési hibák is ugyanott voltak, csak a matrica más. :excl:

Nem tudom, nekem egy Varta Blue Dynamic 55-ös van benne már lassan 5 éve, de még tökéletesen jó.

Link to comment
Megosztás:

5 éves a Vartám. Az önindító eléggé odavan így nagyon megkínozza az akksit (úgy indul ilyenkor télen, mintha merült lenne az akksi). Persze ha másikat kéne vennem, akkor exide, mert a tavalyi műszakiztatás során hoztak egy Varta 45Ah-s akksit és egy Bosch-t. Ugyan úgy nézett ki mindkettő. Még a fröccsöntési hibák is ugyanott voltak, csak a matrica más. :excl:

:(

Link to comment
Megosztás:

  • 10 months later...

Évek óta jaszakkut használok,sokat beszereltem már.Modern fejlesztés és tökéletes megbízhatóság jellemzi!

És nem utolsó sorban kedvező az ára és legalább Magyar emberek zsebébe teszem a pénzt ami szerintem nem egy elhanyagolható szempont!

Ha valakinek kell akkor a Bárdinál kedvezményesen tudunk vásárolni az autójába!

Üdv.-mindenkinek

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.