Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Benzin-gáz (LPG / CNG) fórum


uhuhu

Recommended Posts

Na lássuk.A szüleim Seat Toledoja LPG-s.5 évvel ezelőtt 150e.-ért tették bele,lassan elmentek vele 100 000km-t, és nem volt komolyabb meghibásodás.Rendszeresen karbantartják a rendszert, mert oda hordják álltalában szervízre, és olyankor mindent átnéznek a gépen.Eddig egyszer maradtak az út mellett, de kijött az egyik szerelő, kicserélt egy biztit, és azóta is megy a gép.135ft-ért tankolnak, és heti 400-600km-t mennek a géppel.Álltalában.

Ami biztos, hogy rettentő lomha az autó, az enyémhez képest! :)

Ezért ha valamiért el kell menni, inkább az Astrával megyek! :wink:

Azért tegyük hozzá, hogy egy 1.6 8V 75LE moci van benne.

Link to comment
Megosztás:

Hallo Alle!!

Tegnap megkérdeztem mélben a

progsoft-computer.de/tankdb/wap/index.wml

oldal egyik üzemeltetőjét a németországi tankolási szokásokről Magyar LPG tulaj szemszögéből. a következőket válaszolta:

- Ki tankolja az autómat? Magyarországon csak a Benzin/Gáz kutas tankolhatja, én semmiképp nem nyúlhatok a Gáztöltő berendezéshez.

Válasz: Németországban jellemzően maga tankolja az autóját az LPG-s.

- Ha Németországban szeretném tankolni a Magyarországon használatos rendszeremet, mindig legyen nálam egy adapter?

Válasz: A legtöbb LPG-kút rendelkezik a szokásos adapterekkel.

- Ezt az adaptert nekem ott meg kell vennem?

Válasz: Lehet kölcsönözni.

- Vagy esetleg tudom ott helyben kölcsönözni?

Válasz: Gyakran csak zálogtárgy ellenében (Handy, Pass, 20€)

- Egy magammal vitt adaptert esetleg vhol egyáltalán nem is használhatok, csak a helyben kapott/kölcsönzöttet?

Válasz: Egy saját adapter azért ajánlott (Ungarn/Polen/Frankreich/Italien="DISH" -> Deutschland="ACME")

Egyébként néhány LPG-kút rendelkezik a DISH csatlakozóval, így van ahol adapter nélkül is lehet LPG-t tankolni.

Valamint a www.autogas-koller.de oldal foglalozik Magyarországot érintő kérdésekkel is.

Üdvözlettel:

LPG/CNG Datenbank

Eddig a válaszlevél

Szeretném megjegyezni, hogy a levélre 1 nap alatt választ kaptam.

A fenti WAP nagyon-nagyon jól használható, WAP-ról is és NET-ről is( a megfelelő módosításokkal a címben), az évek alatt szépen gyarapszik, fejlődik az oldal.

Most már egyre több magyar LPG-kutat is tartalmaz.

A WAP-pal kapcsolatban viszont megjegyzem, hogy a magyar határon túl külföldi szolgáltató hálóját használva WAP-olásra, horrorisztikus telefonszámlába verhetjük magunkat - > nem ajánlott WAP-ot használni külföldön., ha számít az ára.

Német közszolgálati TV-csatornák szerint a Német autópálya pihenők egyre nagyobb száma rendelekezik ingyenes WIFI hozzáféréssel és tervezik az összes autópályapihenő felszerelését ingyenes WIFI routerrel.

Köszönöm a figyelmet és mindenkinek mosolygós LPG számlákat kívánok

Z

Link to comment
Megosztás:

Húhúúúúúú! Berlina, Te nagyon alapos, és profi vagy LPG-be!!!!! :prayer:

Az én vasam is gázos, így vettem, ezért nem akartam kiműteni belőle. Megosztja a véleményeket, egyesek szerint szentségtörés....

Nekem eddig gondom nem volt vele...lekopogjam, ha jól tudom 92 literes a tank, eddig 72l tankoltam bele, az Szeged-Győr-Szeged, kisebb kerülőkkel, meg még bírta egy kicsit. Előző gazda szerint mindkét tank teli Szeged-Bécs oda vissza elmegy.

Nekem mindíg elindult gázzal, igaz fütött garázsa van a drágának! 8)

Nekem csak az a bánatom, hogy rohadtul megy fel a gáz ára is.... itt szegeden van kút ahol 148 Ft!!!! A hétvégén kecsó felé 140.-ért tankoltam, de tavaly volt 128.-ért is....régen nagyobb volt a különbség.... Nem tudom határon túl milyen áak, és minőség van?!

Link to comment
Megosztás:

"azért vigyázz a 140 ft-os gázzal, szerencsére nemtudom hol kapható"

hm, én rendesen kútnál tankolok, azt ne kérdezd melyik volt... :D

"Ezt nem tudom mire vélni, csak sejti a belsőm mi lehet az oka...." :P

én is tapasztaltam néha különbségeket, de az igazság az, hogy nem vagyok megelégedve a beállításokkal, állítólag jobban, és szebben is járt a gép...

Link to comment
Megosztás:

Pl. AGIP-nál tankoltam néhányszor, mindig többet fogyasztott az ottani GÁZ-ból.

De az a 125ft-os az tényleg sufnikútból volt vhol a tőlünk Balaton felé vezető úton, na abból aztán tényleg sokkal többet fogyasztott.

dehogy témánál is maradjunk: :D

ahogy megnéztem az oldalad, hát , igen sokat kell még csendben maradnom és tanulnom, hogy hozzászólhassak OPEL-es témákhoz.

egyszerűen letaglózó látni:2002-2004, az a rengeteg utánjárás, ami benne van a gyűjtésben...

Folyton csak kérdezek és kapok, olykor szeretnék én is hozzáadni valamit az egészhez.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Üdv!!

Mivel lehetőség van rá én is elmondanám a véleményem! Jelenleg egy gázos szamarát gyűrök , az előző autó még fateromé volt egy 1200-es ladik az is gázos volt és most készülök venni egy A Vectrát c20ne motorral és bizony-bizony vele is szeretném megismertetni az LPG relytelmeit! Ha jól használod az autódban a gázt semmi GÁZ nincs vele!

Megarendes tulajok 1 tank gáz 1 tank benzin! A spórolósabbak elég , ha éccakára benzinen állnak le vele a reggeli indításnál meg fogja hálálni és nem cseszi szét az önindítót!! Egyetlen hátrányt tudnék megemlíteni éspedig , hogy bizony télen a nem fűtött garázsban ledermed a gáz és , kiszáradhat tőle a motor mert nem ken úgy nint a benzin de mindkét problémára megoldás a fent említett két eljárás!

So röviden ennyi jutott eszembe....

Link to comment
Megosztás:

  • 5 months later...
  • 3 months later...

schalter.jpg

Kapcsoljon autógázra!

A TV-ben hírértéke van:

A Chevrolet Deutschland Európában az első, aki az összes jelenleg forgalmazott autójához kínál LPG átépítést az első üzembehelyezéskor az új autó garanciájának elvesztése nélkül.

http://chevrolet.de/info/promo/gas.htm

Írja:

új autó esetén az átépítésre 36 hónap vagy 100 000 Km, használt autó esetén az LPG set-re 24 hónap garanciát adnak, (csak a Chevrolet Deutschland GmbH által forgalamzott és beszerelt gázrendszerekre)

OMEGAS szekvenciális (hengerenkénti) gáz befecsi rendszert alkalmaznak, sajnos arról nem ír a lap, hogy a motor maga kapott-e valamennyi átalakítást (sűrítési viszony, szelepvezetők, szelepülék), de nyilván nem. Felára: 1 990 €

ja: az oldal 2005 márciusi, nem is annyira friss infó.

(más gyártók is forgalmaznak 0 km-es LPG autókat (de nem az összes forgalmazott tipust), pl a Zafira, Multipla, Panda, VW Caddy, Iveco, Sprinter (ezekben többnyire a motor is kapott valamennyi átalakítást))

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
A következő a problémám egy OFF gázos autóval:

kb. minusz 5 fok alatt a gáz szivatója nem működik (befagy?), csak úgy indul, ha felpumpálom benzinnel. Normál esetben gázzal indul, szépen.

lehetséges, hogy ennyire alul méterezték a berendezést?? Nem gondoltak a nagy hidegre?

Tudtommal minuszban minden gázos autót benzinről illik indítani... (bár ezt már páran cáfolták nekem! :D )

Én anno mikor " gázosítottam" a zezeröcsit mondták is a szerelők, hogy ÜZEMSZERŰEN át kell állni benzinre télen minden egyes leállításnál.. (hosszabb időre). Tehát mínusszokban hideg motort benzinről kell indítani, ha nem indul gázról olyan kor az NEM HIBA!!

Elvileg van átkapcsoló a műszerfalon! Nem? Tessék használni! ;) :)

...... nem a gáz "szívatója" ;) fagy be, hanem a gáz maga dermed le.... elő kell melegíteni a mocit, ha csak kis mértékben is! 1- 2 uccasarok és át lehet állni gázra....... csók! :P

Link to comment
Megosztás:

No igen, de korábban simán működött, indult gázzal hidegben is. Nemrég kezdett el makacskodni....

Meg az az igazság, hogy az még oké, hogy benzinnel indulok, mert onnan át tud váltani gázra, de fordítva nem megy! Valami gixer van, gázról benzinre menet közben nem tud átváltani, sőt, a benzint üzemmódot egyáltalán nem szereti. Csak arra használjuk, hogy induláskor felszivatózzuk benzinnel, de még indítás előtt, utána gázra átváltani és úgy indítózni. Igy szokott beindulni.

No, mindegy, aszem el kéne vinni Páhira, ahol beszerelték, csak valószinű nem lesz olcsó, és nem igazán akarunk rákölteni most, hogy a kraosszériás 70e-et akasztott le rólunk küszöbcsere és egyéb nyalákságok cimén.... :)

Link to comment
Megosztás:

No igen, de korábban simán működött, indult gázzal hidegben is. Nemrég kezdett el makacskodni....

Meg az az igazság, hogy az még oké, hogy benzinnel indulok, mert onnan át tud váltani gázra, de fordítva nem megy! Valami gixer van, gázról benzinre menet közben nem tud átváltani, sőt, a benzint üzemmódot egyáltalán nem szereti. Csak arra használjuk, hogy induláskor felszivatózzuk benzinnel, de még indítás előtt, utána gázra átváltani és úgy indítózni. Igy szokott beindulni.

No, mindegy, aszem el kéne vinni Páhira, ahol beszerelték, csak valószinű nem lesz olcsó, és nem igazán akarunk rákölteni most, hogy a kraosszériás 70e-et akasztott le rólunk küszöbcsere és egyéb nyalákságok cimén.... :D

LPG -vel üzemeltek vagy PB -vel?? Nem lehet, hogy van már némi merkaptán túltengésetek???

Szűrőtisztítás, vagy méginkább csere....

Gázról benzinre is át kellene tudni állni, asszem olyankor kell középsőbe kapcsolni a kapcsolót... (de már lehet, hogy nem jól emléxem, nem ma ültem gázos autóban). :)

Link to comment
Megosztás:

De, normál esetben persze át lehetne kapocsolni...

teljesen legális LPG van benne, de a szűrőcserét még megjátszuk. vagy elvisszük szervizbe,de félek, hogy sokba fog kerülni.

Azért köszi. :D

Hát igazán nincs mit! ;)

Gázos autóval sztem nem éri meg vacakolni, inkább szervíz! :)

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.