Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Benzin-gáz (LPG / CNG) fórum


uhuhu

Recommended Posts

A szűrőház alján kell lennie egy leeresztő csavarnak. Álló motornál ki kell csavarni, és itt tudod leengedni a szűrőházban felgyülemlett merkaptánt, és trutyit. Az is lehet hogy be van fagyva bele egy kis víz.

Egyébként a gázszűrőt - ismerve a magyar gázkutak tisztaságát - javasolt 10 000 km-ként cserélni.

Tényleg illik télen előbb visszaállni gázról benzinre éjszakára, főleg karbisnál. Injektorosnál azonnal át tud állni, de karbisnál előbb az átkapcsolót menet közben átteszem "0"-ra, megvárom amíg elkezd fulladni a motor, és akkor kapcsolom be a benzint. Ezt vissza irányba is így illik csinálni.

Hidegben a következő a probléma:

- a tartályban nagynyomáson van tárolva a gáz hogy cseppfolyós legyen

- a motortérben van a reduktor, ami leveszi a nagy nyomást közel légkörire, és mint fizikából tudjuk a nagy nyomásesés hőelvonással jár, azaz jegesedik

Ezért illik benzinen addig járatni, amíg egy kis langyos levegő nem kezd el jönni a fűtésből, mert az a fűtővíz kering a gázreduktorban is, megakadályozva a jegesedést.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Subaru is bemutatta LPG bifuel autóit a,

Forester 20X

Legacy 2.0R

Outback 2.5i

és szeptembertöl:

Impreza 2.0R (160 PS, 20.500 Eur + LPG) modellekre

Der neue Subaru Impreza - der Zuverlässige

(a megbízható)

neten keresztül láccik, h furán nézek?

subaru-ecomatic.de

az oldalon LPG megtérülés számító progi is található

keine komment?

á dehogy:

asszem ki kéne venni azt a böhöm nagy tartályt, hiszen csak cementeszsák helyett cipelem

mert nemjó az LPG a CIH mocinak, de nem am

Link to comment
Megosztás:

Más kérdés: parkolhatok-e mélygarázsban, úgy értem, tudom, hogy nem, de mégis, nézi ezt valaki? Megállítanak?? Kiraknak?

Szerintem igencsak nézhetik, ugyanis a tűzoltó 1x kapja rajta az üzemeltetőt, akár be is zárathatja a garázst, de legalábbis igen kemény bírságot var a nyakába.

Ugyanis, a PB gáz nehezebb mint a levegő, így ha szivárgás van, akkor gáz összegyűllik a padlón. Ami már igencsak tűzveszélyes. Persze vannak helyek, ahol van PB biztos szellőztetőrendszer, ilyen helyre be lehet hajtani. Emlékeim szerint ilyen a Mammut parkolója, de lehet hogy tévedek.

Link to comment
Megosztás:

  • 5 weeks later...

az elektronika

120eből nem lehet minden autóba beépíteni- ez a fullfapad, pl befecsis már pár tízevel több

120ban csak két mágneszelep van plussz a kapcsolójuk, kis túlzással ezt is lehet elektronikának nevezni

bonyolultabb sprickolósnál a moci chip-jéhez is kell programozni az LPG chip-jét, esetleg interface is kell hogy kommunikáljanak egymással

Link to comment
Megosztás:

becsszó nem értek hozzá

ami viszont minden autóra igaz, mert megkerülhetetlen jelenség: gázüzemben a szívószelepek nem kapják meg a benzin párolgása okozta hűtést -> szelepkopás, szárszimmeringfáradás hamarabb jelentkezhet

nálam karbis mocinál a karbi járatai szoktak gázüzemben elkoszolódni (porkó képződik, befagy), ami bizonytalan alapjárathoz vezet, esetleg el is tűnik az alapjárat, meg még az úszó alja kophat el (ki is lyukadhat), mert ott pattog az úszóház fenekén, de a tiedben nincs karbi

nemtom

de: ha úgyis esedékes egy generál akkor meg mindegy, h szereti-e vagy se

egy gáz set + egy generál + 130 ft-tal olcsóbb üa. lehet, h még mindig nyereséget hoz az emelkedő benzinárak mellett

de lehet, hogy nem

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Hello!

Én is most tervezem hogy beszerválok egy 1.6 16v G Astra kombit és gazosítom! De nem tudok dönteni hogy potkerék tartályt rakasak vagy sima tartályt! ez egyik 35 a masik 55 literes! Amugy én nem értek a Páhiban ismerem a szerelőt és kérdezte hogy 1 vagy 2 lambdaszondás a az astra amit venni akarok! az 1 lambdaszondásba 165ft ( muszaki vizsgaval) a 2 lambaszondásba 220ft( muszakival) mind a kettő munkadíjal értendő!

Ti melyik tartályt rakatnátok! gondolkodtam mankokerék vasarlason és akkor azt jobban el tudnám tüntetni a csomi tartoba!! !

Dénes

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Én is most tervezem hogy beszerválok egy 1.6 16v G Astra kombit és gazosítom! De nem tudok dönteni hogy potkerék tartályt rakasak vagy sima tartályt! ez egyik 35 a masik 55 literes! Amugy én nem értek a Páhiban ismerem a szerelőt és kérdezte hogy 1 vagy 2 lambdaszondás a az astra amit venni akarok! az 1 lambdaszondásba 165ft ( muszaki vizsgaval) a 2 lambaszondásba 220ft( muszakival) mind a kettő munkadíjal értendő!

Ti melyik tartályt rakatnátok! gondolkodtam mankokerék vasarlason és akkor azt jobban el tudnám tüntetni a csomi tartoba!! !

Dénes

Először is dobhatnál egy linket, hogy melyik is az.Amúgy meg sztem ha nem akarsz Caravanozni, tehát "normál" autónak akarod használni, akkor inkább az 55L-est javasolnám.Ha viszont cuccolni is akarsz, akkor meg vegyél teherautót! :unsure: 100 szónak is egy a vége, én a nagyobb tartály mellett döntenék.Egyébként az X16XEL mociban 1! lambda van.Amúgy a Feriék nagyon jó szakemberek, a szüleim is rendszeresen ott szervizeltették az offSeatjukat, ami szintén gázos volt, hajtóanyagilag.

A lényeg, a rendszeres karbantartása a rendszernek, és legalább 1000km-ként olajszint ellenőrzése a motornak.Akkor gond nélkül elautózol vele, és sokáig.

Link to comment
Megosztás:

én a kisebb tartály mellett döntenék, mivel kisebb a súlya, a nagyobb majd 100kilós tartályt egész eccerüen fölösleges cipelni, + a kb helyböl 10%os súlylóerö arány csökkenést is érdemes figyelembevenni.

350km alatt csak találsz másik kutat, Itt ahol 10kmnként van egy

Link to comment
Megosztás:

csak megjegyzem az LPG 171, ami fele még a dizilnek is.

Ja, csak kérdés, meddig még.... merthogy emelni akarják erősen...

én a kisebb tartály mellett döntenék...

Szerintem igaza van Berlinának, az LPG kiegészítő üzemanyag, ha ki is fogy, benzinnel elcsorogsz a következő kútig, viszont az autó használati értéke szempontjából a kisebb tartály a nyerő.

Link to comment
Megosztás:

De ha sokat jársz németbe és ausztriába akkor érdemesebb nagyobb tartályt beletenni, ugyanis ott nincs gázkút, ill németben naon kevés.Én kombiban dieselt vennék, de mindenképp nagyobb tartályt rakatnám be, mert sokszor pár literen múlik, hogy elérj a köv kútig. Amúgy ragaszkodj az injektoros gázhoz,mert a használati értéke nagyobb a sima gáznál. kb fél literrel kevesebbet fogyaszt az injektoros.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 years later...
Szerintem kicsit drága. Öcsém autójába ( V6-os Omega) LandiRenzo Omegas lett berakva, tanknyílás mögötti töltőnyílás, nyolcvan literes tartály, sorozatengedély és összesen 320e-be került neki. Igaz ezt Pécsett rakták bele.

Nézelődtem és most is hasonló árban van az omegához. Nekünk kevesebb mint 2év alatt hozná vissza az árát ha marad ez a különbség az árakban.

Hol érdemes berakatni ? érdemes-e ? teljesítmény veszteség mennyi ? bántja a motort ?

Link to comment
Megosztás:

Nézelődtem és most is hasonló árban van az omegához. Nekünk kevesebb mint 2év alatt hozná vissza az árát ha marad ez a különbség az árakban.

Hol érdemes berakatni ? érdemes-e ? teljesítmény veszteség mennyi ? bántja a motort ?

berakásnál nem biztos hogy ár kell legyen a döntő.........Tas-on van 1 srác ő korrekt.szappanos laci.

érdemes-e?:ha tele vagy lével mint kutya bolhával akkor nem,minden más esetben igen. :devlish:

a modern gázbefecsikkel nem igazán van teljesítményvesztés,igazz ez gondos beállítást igényel.mint a gabi cuccánál is.

a motort annyira bántja mint a szesz.......de ez már 30 éves teszt alatt van.

és van gázos topik.......ez tetszik.

Link to comment
Megosztás:

Az alap elgondolás az volt h Édesanyám lecseréli az omegát valami hasonló kategóriájú autóra, ami mondjuk dízel és egy kicsit olcsóbban üzemel. Nem találtunk neki és a pénztárcának megfelelő autót - C vectra/signum nem bejövős- ezért gondoltam gázra. Most eszik 9et az autó. Ha gázból enne 10et akkor az 5 liter alatti benzin lenne ami nagyon vicces :lol:

Ami meg rossz h kb az omega volt az utolsó normális opel :devlish:

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.