Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra gyári "HIFI"


Guest

Recommended Posts

Sziasztok

Én is családapa vagyok. Nekem is egy 300as van benne, de szeretnék egy gyári CD-st. Nem tudom, hogy csak ki kell cserélni és kész, vagy madzagolni is kell a dolgot. Aki tudja írja meg. Ha valaki tud egy ilyet nem sok pénzért, megköszönném ha szólna. Vagy van valakinek valami használható ötlete, kevés bontással? Nem akarok semmi extra dolgot, csak CD-t halgatni.

KÖSZI

AGA

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
Sziasztok

Én is családapa vagyok. Nekem is egy 300as van benne, de szeretnék egy gyári CD-st. Nem tudom, hogy csak ki kell cserélni és kész, vagy madzagolni is kell a dolgot. Aki tudja írja meg. Ha valaki tud egy ilyet nem sok pénzért, megköszönném ha szólna. Vagy van valakinek valami használható ötlete, kevés bontással? Nem akarok semmi extra dolgot, csak CD-t halgatni.

KÖSZI

AGA

Hello Aga!

A rádiócsere nem bonyolult, kiveszed a régit, lehúzod a csatikat, az újat meg berakod. Ha nem lett előzőleg vmiért szétbontva akkor nem kell semmi egyebet csinálni. Lehet kapni kazetta adaptert, akkor egy discmannel lehet CD-t hallgatni, ezekről viszont nincs tapasztalatom hogy mennyire működnek jól.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Add:

Nem vmi jól szólnak. Se alja, se teteje. Mondjuk ez nagyban függ a magnós rész állapotától.

Aga:

A gyári CD berakásához valóban nem kell semmi más, de ha nem gyárit akarsz berakni, akkor előfordulhat, hogy az ISO csatlakozóban meg kell fordítani a gyújtás+ -t, meg az állandó+-t. Nekem CLARION-nál meg kellett fordítani :)

Link to comment
Megosztás:

  • 5 weeks later...

SZiasztok! bocsika, hoyg csak igy belepofátlankodok, de csak annyi,hogy

IGEN a hátsó magassugárzó is hasonlo ,mint az elsö, azaz nyugodtan bele tudod tenni. Én már raktam be. Viszont a hátsó mély, az kisebb,mint az elsö..

A VDO honlapján találsz olyan magnókat,amik hazsnálják az OPEL kijelzöjét, van MP3asban is..

Kérdésem az lenne, hogy valaki épitett már be fapados G astrába gyári központi zárat? MErt elektromos ablakemelöt már tettem be...

lacbp@hotmail.com MSN en, megtalálható vagyok...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
ez a jelátalakító hogy néz ki, hol lehet hozzájutni ?

nem egészen értem, de itt impedanciát kell illeszteni, ergo minőség nem túl jó

A minőség romlása ott kezdődik, hogy amit a végfok IC nem kis torzítással felerősít, azt az említett jelátalakító "visszagyengíti" az erősítés előtti szintre. Persze, a torzítás marad.

Én azon csodálkozok, hogy ennyi ember nem tud élni a gyári kijelző nélkül...

Egyébként kaphatók adapterek, amikkel kormányról lehet vezérelni az 'aftermarket' fejeket, de szerintem kevesen szeretnék kifizetni...

Link to comment
Megosztás:

Nem tudja valaki, hogy a CAR400 előlapja használható-e a CDR500-hoz? Esetleg nincs valakinek ilyen előlapja egy próba erejéig (2 percre)?

Elvileg igen. Pont egy ilyen próba előtt állok, ha tudsz várni hétvégéig, akkor meg tom mondani. Esetleg majd küldj rám egy PÜ-t, nehogy elfelejtsem!

Link to comment
Megosztás:

A minőség romlása ott kezdődik, hogy amit a végfok IC nem kis torzítással felerősít, azt az említett jelátalakító "visszagyengíti" az erősítés előtti szintre. Persze, a torzítás marad.

Én azon csodálkozok, hogy ennyi ember nem tud élni a gyári kijelző nélkül...

Egyébként kaphatók adapterek, amikkel kormányról lehet vezérelni az 'aftermarket' fejeket, de szerintem kevesen szeretnék kifizetni...

igazad van végülis, de mivel az autó nem az enyém, valamint lakótelepen lakom, inkább a gyári fej maradjon a helyén, a többi cucc úgysem látszik

van már tapasztalatom arról, mikor eltűnik a CD fej az autóból

de lehet hogy megbuherálom / ugrik a gari

Link to comment
Megosztás:

igazad van végülis, de mivel az autó nem az enyém, valamint lakótelepen lakom, inkább a gyári fej maradjon a helyén, a többi cucc úgysem látszik

van már tapasztalatom arról, mikor eltűnik a CD fej az autóból

de lehet hogy megbuherálom / ugrik a gari

Ismerős helyzet, csak nekem nem autóból tűnt el, hanem garázsból, és nem egy, hanem tizenkettő...

De van még megoldás! Cserélt fej elé takarólap, a gyári magnó képével! Sötétben bejön... Jobbak megcsinálhatják magnóelőlapból is. :)

De komolyan!

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Szasztok,

most vettem egyetlen kis drágaságomat (G Astra), szép és jó, csak nem volt hozzá muzsika,

A kérédesem az hogy hova lehet beszerelni a hangszorókat, és hogy lehetet lebontani a kocsit, hogy bekábelezzem és berakjam a hangszorót és egyáltalán meg lehet ezt csinálni egy halandó hétköznapi embernek is? vagy űrhajó vizsga kell hozzá? :)

Link to comment
Megosztás:

Szasztok,

most vettem egyetlen kis drágaságomat (G Astra), szép és jó, csak nem volt hozzá muzsika,

A kérédesem az hogy hova lehet beszerelni a hangszorókat, és hogy lehetet lebontani a kocsit, hogy bekábelezzem és berakjam a hangszorót és egyáltalán meg lehet ezt csinálni egy halandó hétköznapi embernek is? vagy űrhajó vizsga kell hozzá? :D

új autót vettél?

azt tudom, hogy neked új, de új nagyon az autó??

:) :D :D

Link to comment
Megosztás:

jaja :D 4 Km volt benne (bár most raktam bele 120-at)

Gratla!!

Jó dolog lehet beleülni egy uj szekérbe :)

első ajtókba alul van 2 db hangszoro.

a magas be van vezetékezve.

A hátsó ajtókba nincs semmise. és a vezeték is csak a B oszlopig van behuzva.

ha nem értesz hozzá, akkor szerintem ne nyulj hozzá.

bizd "szakemberre".

ne tedd tönkre az első héten :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.