Jump to content
Guest

Astra gyári "HIFI"

Recommended Posts

Írj egy mailcímet PÜ-ben, el tudom küldeni a CD30MP3 magyar nyelvű kézikönyvét, ha esetleg nincs meg. 

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
On 2013. 04. 08. at 14:10, Glare68 írta:

Nem kell külön kapcsoló az átváltáshoz.

Lehet kapni beépített kapcsolós 3,5mm-es JACK aljzatot, azt kell beépíteni.

Ha bedugod az MP3 lejátszó dugóját, automatikusan átkapcsol a 3-as (Telefon) bemenetre,

a kijelzőn pedig megjelenik a "MESSAGE" felirat.

DELCO-sok figyelem, vonalbemenet megoldva!!!!

A DELCO CDR500-nál meg ide kell kötni a kondikat (piros-jobb, kék-bal, a többi meg mint a VDO-nál):

024072073.jpg?r=0

Szia próbálkoztam aux bekötéssel delco cdr500 rádión de sajnos nem szól esetleg kérhetek segítséget privátban?  köszi. 

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

SEGÍTSÉGET SZERETNÉK KÉRNI!

Gyári hangszóró cseréken gondolkozom! Mit érdemes, hogy hozza a gyári hangszínt,- legalább ilyen mélyet, ennyire tisztán! A két hátsó elszakadt(gyári papír volt még benne) nekem nagyon tetszett ahogy szólt.

G astra caravan.

Fejegység: egy BLAUPUNKT 4x50. 8 hangszórós a rendszer. Van négy csipogóm is, nem akarom őket kiiktatni, de akkor miket milyen hangszórókat kell vennem? És nem horrór árra gondolok!

KÖSZÖNÖM

:icon13:!

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
4 órája, 8x57js írta:

Gyári hangszóró cseréken gondolkozom! Mit érdemes, hogy hozza a gyári hangszínt,- legalább ilyen mélyet, ennyire tisztán! A két hátsó elszakadt(gyári papír volt még benne) nekem nagyon tetszett ahogy szólt.

G astra caravan.

Fejegység: egy BLAUPUNKT 4x50. 8 hangszórós a rendszer. Van négy csipogóm is, nem akarom őket kiiktatni, de akkor miket milyen hangszórókat kell vennem? És nem horrór árra gondolok!

KÖSZÖNÖM

3000ft-ért vettem bontóban gyári hátsó hangszórókat.

1500/db

Módosítva : gezoli
  • Like 2

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
4 órája, 8x57js írta:

G astra caravan.

KÖSZÖNÖM

egy nekem is van plusszban, télen vettem, és még nem volt időm kicserélni, közben a másik is megadta magát. Aztan gondoltam ha ezek igy lassan elfekszenek, jönnek az elsők is :D akkor meg ha újakat vennék... csak milyen típust éárdemes, mert ugye...elöl is sztem csak 2 utasok vannak nem 3...vagy tulajdonképpen milyenek a gyáriak...van e ilyen paraméterű...

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
2 órája, gezoli írta:

3000ft-ért vettem bontóban gyári hátsó hangszórókat.

1500/db

Nem tudom nektek (mármint a hagyományos karosszériaváltozatoknak) mekkora jangszórók vannak hátul, de keressétek a Bertonek gyárijait, sokkal jobban szólnak mint a többi. A coupéé 16cm-es, a cabrioé 13cm-es hátul. Elöl mindegyik 16-os.:cool:

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
6 órája, tgabika76 írta:

Nem tudom nektek (mármint a hagyományos karosszériaváltozatoknak) mekkora jangszórók vannak hátul, de keressétek a Bertonek gyárijait, sokkal jobban szólnak mint a többi. A coupéé 16cm-es, a cabrioé 13cm-es hátul. Elöl mindegyik 16-os.:cool:

Szintén 13-as hátul.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

HELLO!

Tudtok valami jó praktikát a két hátsó hangszoró cseréjére? Úgyértem valami jo okosság a kárpit levételére...Hogy célszerű nekiállni?

Köszi

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Nem írtad hogy vannak-e hátsó oldalajtóid. Mert ha nincs, mint nekem a coupéban, akkor hátsó ülés kiszereléssel kell kezdeni... :blush:

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
1 óra, tgabika76 írta:

Nem írtad hogy vannak-e hátsó oldalajtóid. Mert ha nincs, mint nekem a coupéban, akkor hátsó ülés kiszereléssel kell kezdeni... :blush:

Hááát, pár hsz-el fentebb írta hogy caravan és a profil képen is egy kombi látható... :icon13:  Neki az ajtó kárpitot kell levennie (gyanítom)... 

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
On 2018. 07. 30. at 21:56, Janó32 írta:

Hááát, pár hsz-el fentebb írta hogy caravan és a profil képen is egy kombi látható... :icon13:  Neki az ajtó kárpitot kell levennie (gyanítom)... 

Igen igen, le kellene venni, csak mi a módja..? nem mertem még nekiállni:(

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
44 perce, BAlazs_26 írta:

Sziasztok.Nem érdekel valakit egy delco cdr500-as fejegység? Nekem már nincs rá szükségem.

Stipi-Stop! :)

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
On 2015. 08. 10. at 21:25, paparelli írta:

Sziasztok!

A problémám a rádió kijelzéssel lenne.Nem tudom összefügg-e,de cseréltem kormánylégzsák burkolatot(akksisaru lent volt).Azóta a rádió rds-em néha van néha nincs.Gyári car300 magnó van bent.Ha kikapcsolom, a dátumot mindig mutatja a bc,amint bekapcsolom néha mutatja az adott rádióállomást,néha nem.ötlet?

Sziasztok! Friss tulaja vagyok egy G Astrának, és ugyan ezt csinálja az én rádióm is... Van erre ismert megoldás? Köszönöm szépen!

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szeretnél hozzászólni? Hozz létre egy fiókot, vagy jelentkezz be.

Regisztrált felhasználónak kell lenned ahhoz, hogy hozzászólást írhass.

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új fiókot a közösségünkben. Nem nehéz!

Regisztráció

Bejelentkezés

Már felhasználók vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.