Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

FBalazs

Recommended Posts

Az UHP4-et lehet frissíteni, ahogyan uhuhu is írta, Tech2-vel. Az interneten van kompatibilitási táblázat, meg valamelyik német fórumon találtam egy topikot, ahol a tapasztalatokat írják le címszavakban (telefon típusa, kapcsolódás, telefonkönyv, híváslista átvétel). A rádiót lehet lemezzel frissíteni, az utolsó kiadás 2007/10/10-i. Ezt csak a navi részbe kell betenni, és elvégzi magától a rádió. Ha nincs AUX menüpont, akkor nincs is a rádióban. A rádiót szétszedve be lehet építeni a hiányzó smd alkatrészeket, én egyet már csináltam, de nem kívánom senkinek (beforrasztandó alkatrészek mérete: 0,5 × 0,8 mm). Illetve - szintén csak AUX-os rádióhoz - lehet még Dension-t beszerelni. Ez drága, de jó. A GW300-nak van jack és iPod/iPhone bemenete.

Link to comment
Megosztás:

Szia !

Ez jobb mint ami benne van ? Szívesen lecserélném a gyárit, ha ez jobb.

Érezhetően jobb!!!! Teltebb lesz a mély, pontosabb a magas, nekem ilyen van benne 2 éve+ dynamat szerű anyaggal kibéleltem az ajtókat, így nem hiányzik a mélyláda sem... Ami még jó: Audio System mx 165 plus komponens szett kicsit olcsóbb de kell hozzá keret!:)

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok Opelos Testvérek. 1 olyan kérdéssel fordulnék Hozzátok, hogy van egy Astra GTC-m és szeretnék bele hifit rakni, és hogy holtudnám a legkönnyebben a motortérbe bevinni a kábelt az akksihoz? Ja még egy dolog. Vettem 1 fejegység beépítő keretet és azt szeretném még kérdezni, hogy nemlesz nagyon para berakni? (fullosan amatőr vagyok ilyen téren) Válaszotokat előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap este sikerült minőségi javulást elérnem a gyári hifi hangzásában: beszereltem a 7. hangszórót. :)

Ha valakit érdekel, íme a lépések:

1. Rádió típusa

CD30 MP3 rádiótól felfelé (CD30MP3, CDC40 Opera, CD50 Phone, CD70 Navi, DVD90 Navi) a gyári fejegységek külön kimenettel rendelkeznek a 7. hangszóróhoz.

Mivel nekem utólag beszerelt CD70 Navi van, ez adott volt.

2. Vezetékelés

Kiszedtem a fejegységet, és megnéztem a Quadlock csatimat (a fejegység hátoldalára kapcsolódó nagy szögletes csatlakozó). A kapcsolási rajz (koco: köszi! :)) szerint a 14-es és 16-os lábra van kötve a középső hangszóró + és - vezetéke. Szerencsére ez nekem gyárilag be volt kötve (pedig eredetileg CD30 fejegységgel lett véve az autó). Egy sárga-fehér és egy fehér-barna 0,5-ös vezetékről van szó.

3. Hangszóró beszerzése

Ez nekem - nyilván - nem volt bent gyárilag, így megrendeltem a helyi Opel márkakereskedésben. Alkatrészszáma: 13294151

E-mailben elküldtem az alkatrészszámot, 2 nap múlva jelezték, hogy átvehető. Kb. 5000 Ft volt.

4. Beépítés

A kesztyűtartót kiszedtem, és "nőgyógyászi" mozdulattal be- és felnyúltam a pollenszűrő mögötti kis résbe. Némi keresgélés után ott volt a középső hangszóró vezetékpárja a megfelelő csatlakozóval, egy műanyag elemhez ragasztva. A vezeték kiszabadítása után ott helyben ráraktam a hangszórót próba céljából, jó volt.

Ezután egy mozdulattal kiszedtem a műszerfal tetején, a szélvédő tövében lévő takarórácsot (általában jön vele együtt a középső szellőzőrács-darab is).

Manuális klímás az autóm, így a hőérzékelő vezetéke nem volt gond, de más fórumban láttam, hogy aut. klímásoknál is van elég szabad vezeték a kiemeléshez.

A hangszóró-vezetékpárnak a szélvédő felé eső, nagyon szűk kis résben kell feljönnie a hangszórófészekbe, ezért letoltam a résen egy vastag (2 mm-es) drótot, aminek a letolt végére két-három ujjal ügyeskedve ráerősítettem a középső hangszóró vezetékpárját, majd óvatosan felhúztam a drótot, és jött vele a vezetékpár is.

Ez volt a legmacerásabb rész, kb. 5-szöri próbálkozásra sikerült. :)

Ezután már csak rá kellett dugni a hangszóró vezetékének csatiját a behúzott vezetékpár csatlakozójára, majd a hangszórókeret két furatát ráilleszteni a fészek két furatára, és egy-egy lemezcsavarral rögzíteni a hangszórót. A szűk hely miatt pici csavarhúzó, vagy torx fejű imbuszkulcs használata javasolt, különösen a szélvédő felé eső csavarnál.

Bocs, ha túl szájbarágós volt, de valakinek hátha hasznos lesz. Nálam érezhető javulást hozott a hangzásban, amikor rácsatlakoztattam a hangszórót, azonnal érezhető volt a különbség.

Ha kérdés lenne, igyekszem segíteni.

Szép napot!

HG

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Hát, ha elhozod ide (Miskolcra) az autót és a hangszórót, egy sörért berakom : ).

Szia! Ha csinálsz valakinek egy hasonló akció sorozatot, akkor azt tudnád fényképpel dokumentálni? Biztos nagy sikert érnél el vele!

Amúgy köszi a leírást, értékes!

Link to comment
Megosztás:

Hát, ha elhozod ide (Miskolcra) az autót és a hangszórót, egy sörért berakom : ).

Na, azt hittem, hogy csak én vagyok ekkora őrült, hogy beszereltem ezt a hetedik hangszórót, de ezek szerint nem:D! Örülök hogy sikerült és szerencsés vagy, hogy be volt kábelezve, nekem sajnos külön kellett behúzni a kábelt,, plusz a csatlakozóba sarut rakni, a hangszóróra meg ráforrasztottam a kábelt, más megoldás nem volt... A hangszóró én úgy emlékszem majdnem 8ezer forint volt...

Számomra viszont nem ennyire egyértelmű a javulás bár lehet (egy kis 40w 8ohm-os hangszóróról beszélünk), hogy azért mert előtte az első szettet Pioneer Ts-q172c -re cseréltem, ami viszont nagyon érezhető, plusz kapott az ajtó egy kis dynamatot (alu-butyl lap):)... Talán a középtartomány erősödött, meg kicsit 'teresebb' lett az egész...!:)

Link to comment
Megosztás:

Na, azt hittem, hogy csak én vagyok ekkora őrült, hogy beszereltem ezt a hetedik hangszórót, de ezek szerint nem:D! Örülök hogy sikerült és szerencsés vagy, hogy be volt kábelezve, nekem sajnos külön kellett behúzni a kábelt,, plusz a csatlakozóba sarut rakni, a hangszóróra meg ráforrasztottam a kábelt, más megoldás nem volt... A hangszóró én úgy emlékszem majdnem 8ezer forint volt...

Számomra viszont nem ennyire egyértelmű a javulás bár lehet (egy kis 40w 8ohm-os hangszóróról beszélünk), hogy azért mert előtte az első szettet Pioneer Ts-q172c -re cseréltem, ami viszont nagyon érezhető, plusz kapott az ajtó egy kis dynamatot (alu-butyl lap) :)... Talán a középtartomány erősödött, meg kicsit 'teresebb' lett az egész...! :)

Én is elsősorban a jobb térhangzásra gondoltam. Nekem gyári szett van mindegyik ajtóban.

Ami viszont tényleg minőségi ugrást hozott, az a CD30 MP3 -> CD70 Navi váltás volt. Nem tartom magam vájtfülűnek, de sokkal teltebb lett a mély, tisztább a magas, pedig hat gombos (elvileg jobb hangzású, Blaupunkt) CD30 MP3-ról léptem CD70 Navi-ra (Siemens VDO).

Persze nyilván nem fetisizálom túl a dolgot, valószínűleg egy komolyabb Pio fejegység és a Tiédhez hasonló szett odaveri a gyári rendszert.

Egyébként a CDC40 Operához gyárilag jobb minőségű hangszórók járnak, más impedanciával. Ha valakit érdekel, ezekhez is van gyári számom, de ennyire már nem vagyok geek, hogy még ezeket is cseréljem... :)

Link to comment
Megosztás:

Én is elsősorban a jobb térhangzásra gondoltam. Nekem gyári szett van mindegyik ajtóban.

Ami viszont tényleg minőségi ugrást hozott, az a CD30 MP3 -> CD70 Navi váltás volt. Nem tartom magam vájtfülűnek, de sokkal teltebb lett a mély, tisztább a magas, pedig hat gombos (elvileg jobb hangzású, Blaupunkt) CD30 MP3-ról léptem CD70 Navi-ra (Siemens VDO).

Persze nyilván nem fetisizálom túl a dolgot, valószínűleg egy komolyabb Pio fejegység és a Tiédhez hasonló szett odaveri a gyári rendszert.

Egyébként a CDC40 Operához gyárilag jobb minőségű hangszórók járnak, más impedanciával. Ha valakit érdekel, ezekhez is van gyári számom, de ennyire már nem vagyok geek, hogy még ezeket is cseréljem... :)

Ez a Cd70 dolog érdekes, azt hittem "tökugyanaz" a navit leszámítva:)! De ami most van nekem így, azzal már elégedett vagyok:)!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Opelos Testvérek. 1 olyan kérdéssel fordulnék Hozzátok, hogy van egy Astra GTC-m és szeretnék bele hifit rakni, és hogy holtudnám a legkönnyebben a motortérbe bevinni a kábelt az akksihoz?

Tűzfalat kell fúrni...

Ja még egy dolog. Vettem 1 fejegység beépítő keretet és azt szeretném még kérdezni, hogy nemlesz nagyon para berakni? (fullosan amatőr vagyok ilyen téren) Válaszotokat előre is köszönöm!

Miért lenne para? A gyári beépítő keret "kitek" fényezettek, teljesen kulcsra készek. Tartalmaznak minden szükséges kábelt, ami már ISO kompatibilis. A keret egyszerűen bepattintható, nincs semmi extra... talán egy csavarral rögzíthető távtartót tartalmaz, de ennek a beszereléséhez nem kell különösebb szaktudás.

Ha valami kínait vettél, akkor érdekesebb lesz a helyzet... :)

Bye

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok,tudna nekem valaki segíteni,hogy a hátsó hangszórót akarok cserélni,de nem tudom levenni az ajtó kárpitot.Nem elektromos az ablak és a tekerőt nem tudom kiszedni,hogy lehet?Már csak az tartja helyén a kárpitot. :)Köszönöm,előre is!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Keresek rádió beépítő keretet ilyen arany beütéses színben, de nem találok sehol. Aki tudja a gyári megnevezését ennek a színkombinációnak azt megköszönném, nagy segítség lenne!

Jani

Azt hiszem, ezt a belső színt Champagne-nak hívják az Opelnél, és szerintem Neked erre van szükséged:

http://viewitem.eim.ebay.hu/Vauxhall-Astra-H-ZafiraCorsa06-Fascia--CHAMPAGNE/300461935740/item

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.