Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

FBalazs

Recommended Posts

Benne van. A fejegységnél be van kötve, a másik vége egy csatlakozó amely a légzsák elektronika felett van rögzítve a kézifékkar mögött. Már csak a jack aljzatos kábeldarabra lenne szükség, és minden gyári lenne. A fejegységen már módosítva lett a kódindex így az AUX már választható. (az autó egy ránc felvarrott 2007-es enjoy)

Neked is ilyen csatlakozó volt ott?

http://kepfeltoltes.hu/view/120627/IMG_20120627_111835_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Szia! Ezt a csatlakozót találtam hozzá, csatlakozó kábel külső lejátszóhoz:

csatlakoz__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Csergőnél 3.600 Ft.

Köszönöm ezt kerestem amit küldtél. És kösz az árat is. Felhívom Csergőt, hogy van e raktáron, mielőtt elmennék a 13. ker.-be.

Neked is ilyen csatlakozó volt ott?

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

Nem, ha jól tudom, az amit lefotóztál az az EPS gyorsulásmérő csatlakozója. (Gondolom nincs EPS az autódban.)

Az AUX csatlakozót a kézifék mögötti tároló rekesz alatt találod felkötve, egy lapos kb15x15x5mm-es lapos csatlakozó melybe 3 vezeték megy, már ha benne van. Érdekes az OPEL-nél, hogy melyikbe milyen kábelt tettek bele és mit nem, az utólagos "extrákhoz".

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Astra H/Zafira B multimédiás fejegység, nagyon jó áron eladó.

http://www.opelforum...em&item_id=1083

Remek kis cucc, aki navi/kihangosító/stb. beruházásban gondolkodik, érdemes megfontolni.

Üdv,

HG

Szia,

Holnap lesz egy utam Miskolcon keresztül. Megnézném a cuccost. PÜ-ben küldesz egy telszámot?

Ja, hülye vagyok! Látom már, akkor majd hívlak délelőtt.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!

Segítségeteket kérném. Olvastam, hogy korábban többen próbálkoztak már utólagos AUX csatlakoztatásával..

Nekem adott egy Delphi Grundig CD30 MP3 , az autóban nincs AUX kábelezés, a rádióban sincs AUX menü, viszont a tetején lévő matricán szerepel, hogy hol van az aux csatlakozás helye (AUX-L/-R/-GND).
Lehet AUX-ot varázsolni bele valahogy vagy nem?

cd30mp3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


üdv.: Krisztián

Link to comment
Megosztás:

Köszi.

A kábelezés oké, megveszem összedugom. Programozás Tech2 vagy OpCom?

(amúgy több márkaszervízben is érdeklődtem már ez ügyben, de elhajtottak, hogy ehhez a kocsihoz nem lehet AUX csatlakozót szerelni)

ha mázlid van akkor a második lehetőséggel is meg lehet csinálni ,ha benne van a programmban az kódindex

Link to comment
Megosztás:

Előre is bocs a kérdésért, de: honnan tudod, hogy nincs benne aux? Az FM/AM gombot nyomkodva nem lép tovább az aux-ra? Nekem korábban pontosan ilyen rádióm volt (minden típusazonosító stimmel), és abban volt aux, tehát akkor szerintem is a programozás lesz a kulcs.

Link to comment
Megosztás:

Előre is bocs a kérdésért, de: honnan tudod, hogy nincs benne aux? Az FM/AM gombot nyomkodva nem lép tovább az aux-ra? Nekem korábban pontosan ilyen rádióm volt (minden típusazonosító stimmel), és abban volt aux, tehát akkor szerintem is a programozás lesz a kulcs.

Az FM/AM gomb nyomogatásakor nekem csak az FM és az Am között lépked.

Link to comment
Megosztás:

... és mitől függ (a mázlin kívül), hogy a második lehetőséggel meg lehet csinálni, OpCom verziószámtól?

ez akkor fog kiderülni amikor be akarod programozni , hogy a programban benne van e a megfelelő index szám

gondolom kínai klónnal lesz a próba ... elég hiányosan a tudása legalábbis én ezt tapasztalom

de sose lehet tudni :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Üdv mindenkinek!

2 hete vetem egy H Astra-t, 2009es! de a rádióját nem értem! ez elején szépen jöttek be az adások a < és > gombokat nyomkodva, még nagyon messzi rádiókat is behozott! de néha meg semmi, csak sercegés, még a helyi rádiót se hozza be, valamikor meg csak azt, még a Class FM se jön be..most én állítottam el valamit?

remélem tudtok segíteni, előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

2 hete vetem egy H Astra-t, 2009es! de a rádióját nem értem! ez elején szépen jöttek be az adások a < és > gombokat nyomkodva, még nagyon messzi rádiókat is behozott! de néha meg semmi, csak sercegés, még a helyi rádiót se hozza be, valamikor meg csak azt, még a Class FM se jön be..most én állítottam el valamit?

remélem tudtok segíteni, előre is köszönöm!

Kijelző fajtája, rádió típusa?
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy gyári cd30 mp3-ra lehet-e erősítőt telepíteni???

(Arra gondolok, hogy a gyári fejegység hajtaná a gyári hangszórókat, és kapna ráadásba egy kisebb mélyet, de ehhez kellene egy out line, ha jól gondolom)

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy gyári cd30 mp3-ra lehet-e erősítőt telepíteni???

(Arra gondolok, hogy a gyári fejegység hajtaná a gyári hangszórókat, és kapna ráadásba egy kisebb mélyet, de ehhez kellene egy out line, ha jól gondolom)

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Vannak olyan erősítők, amik tudják fogadni a nagy jelszintet is, így a hátsó 2 csatornát köthetnéd rá.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok,

2009-es kombi astramban eléggé gyengén szól a gyári szett delphi-grundig cd30-al.

Nem kell nekem nagyon extra, előtte egy 1996-os F astrám volt de sokkal szebben szólt benne a gyári szett.

Van esetleg tapasztalatotok milyen szettet érdemes beletenni hangszórókból?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

2009-es kombi astramban eléggé gyengén szól a gyári szett delphi-grundig cd30-al.

Nem kell nekem nagyon extra, előtte egy 1996-os F astrám volt de sokkal szebben szólt benne a gyári szett.

Van esetleg tapasztalatotok milyen szettet érdemes beletenni hangszórókból?

Hello,

Én inkább a fejegységet cserélném le! ....s utána a hangsugárzókat.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.