Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Sintra


Gelko

Recommended Posts

Én is hallottam a Sintra pocsék töréstesztjéről, viszont nemtom hogy ez egyáltalán európai tervezésű modell voklt, vagy egy GM terméket vett át az Opel európai összeszerelésre? Mert olyat viszont hallottam, hogy a Sintra igazából a Pontiac TransSport/Chevrolet Lumina/Oldsmobile Silhouette trió utódjának készült. Ha ez így van, akkor meg is van a válasz a gyatra töréstesztre, sztem amerikában azért akkora hangsúlyt nem helyeznek erre a kérdésre...

Az Opel szerint a Sintra egyenes ági leszármazottja egyébként a Zafira (bár mintha nem ugyanaz a kategória lenne), amikor fény derült a hiányosságaira, akkor is azért nem javították ki azokat, mert már készen állt a Zafira piaci bevezetése.

Link to comment
Megosztás:

Én is hallottam a Sintra pocsék töréstesztjéről, viszont nemtom hogy ez egyáltalán európai tervezésű modell voklt, vagy egy GM terméket vett át az Opel európai összeszerelésre? Mert olyat viszont hallottam, hogy a Sintra igazából a Pontiac TransSport/Chevrolet Lumina/Oldsmobile Silhouette trió utódjának készült. Ha ez így van, akkor meg is van a válasz a gyatra töréstesztre, sztem amerikában azért akkora hangsúlyt nem helyeznek erre a kérdésre...

Az Opel szerint a Sintra egyenes ági leszármazottja egyébként a Zafira (bár mintha nem ugyanaz a kategória lenne), amikor fény derült a hiányosságaira, akkor is azért nem javították ki azokat, mert már készen állt a Zafira piaci bevezetése.

amcsi piacra szánták amcsi anyamodellel....és jóval nagyobb mint egy zafira :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 years later...
amcsi piacra szánták amcsi anyamodellel....és jóval nagyobb mint egy zafira B)

Én annyit tudok róla, hogy a szerelmem. Imádom, mióta csak megláttam, ha lenne egy tutkó állapotó 3,2-es benzinmotorral, automataváltóvval, 4x4-el, akkor rákattannék (napersze milla alatt)

Link to comment
Megosztás:

Én annyit tudok róla, hogy a szerelmem. Imádom, mióta csak megláttam, ha lenne egy tutkó állapotó 3,2-es benzinmotorral, automataváltóvval, 4x4-el, akkor rákattannék (napersze milla alatt)

Hogy neked milyen igényeid vannak! 4x4-es Sintra soha nem is létezett, ahogy 3.2 V6-ot se fogsz belőle kapni, mert ilyen motorral nem gyártották. Csak 2.2 benzines (141LE), 3.0 V6 benzines (201LE), illetve az utolsó évben 2.2 DTI dízel (125LE) motorokkal létezett. Az elvárásaid többi részétől amúgy ez nincs is olyan messze:

http://www.hasznaltauto.hu/2049276_opel_sintra_1997

Link to comment
Megosztás:

Hogy neked milyen igényeid vannak! 4x4-es Sintra soha nem is létezett, ahogy 3.2 V6-ot se fogsz belőle kapni, mert ilyen motorral nem gyártották. Csak 2.2 benzines (141LE), 3.0 V6 benzines (201LE), illetve az utolsó évben 2.2 DTI dízel (125LE) motorokkal létezett. Az elvárásaid többi részétől amúgy ez nincs is olyan messze:

http://www.hasznaltauto.hu/2049276_opel_sintra_1997

Ezért nincs még Sintrám. Persze, majd ha lesz egy megfelelő, akkor tutira le leszek égve. Mellesleg van egy tök uanien változata a Hyundainak is, az is megfelelne, de az még szegényebb választékkal van.

Meghát mióta ketten döntünk a pénz áramlása felől, azóta sokkal megfontoltabb lennék. :-(

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Sintrával kapcsolatba csak annyit, hogy minden csavar colos benne a motort kivéve, és csakannyit, hogy a 2.2 benzines motort külön a sintrába módosítva gyártották, ezért nem jó bele se az omega, se vectra 2.2 motorja. Nagy szívás, nem.

Nem lesz álmaim autója...

Link to comment
Megosztás:

...csakannyit, hogy a 2.2 benzines motort külön a sintrába módosítva gyártották, ezért nem jó bele se az omega, se vectra 2.2 motorja...

Motorkód alapján ugyanaz az X22XE van benne mint a Fronterában, bár valamit tényleg változtattak rajta, mert a Sintrában nem 136, hanem 141 lóerős. De az alap paraméterek és még az ECU típusa is megegyezik.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

Helló mindenki.

2.2-es sintrával kapcsolatban lenne egy s.o.s kérdésem. A váltó tetején lévő szellőzőnél nyomja ki a váltóolajat. Orvosolható esetleg valahogy a váltó leszedése nélkül???? Van esetleg valami trükkös megoldás?

Elég gáz mindíg utánatölteni, ez nem egy normális dolog viszont érdeklődtünk szerelőknél és nem nagyon akarják vállalni a váltó leszedését. Állíatólag az egész futóművet le kell szedni hozzá, és az nem egy leányállom.

A mielőbbi válaszokat és segítséget előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Helló mindenki.

2.2-es sintrával kapcsolatban lenne egy s.o.s kérdésem. A váltó tetején lévő szellőzőnél nyomja ki a váltóolajat. Orvosolható esetleg valahogy a váltó leszedése nélkül???? Van esetleg valami trükkös megoldás?

Elég gáz mindíg utánatölteni, ez nem egy normális dolog viszont érdeklődtünk szerelőknél és nem nagyon akarják vállalni a váltó leszedését. Állíatólag az egész futóművet le kell szedni hozzá, és az nem egy leányállom.

A mielőbbi válaszokat és segítséget előre is köszönöm.

ott akkor szokta kinyomnni, ha túl van töltve...

pontos mennyiséget töltöttetek bele?

az ott egy szellöző, nem hiszem hogy csak úgy ki tudná nyomni ott az olajat, hacsak nem túl sok van benne...

Link to comment
Megosztás:

ott akkor szokta kinyomnni, ha túl van töltve...

pontos mennyiséget töltöttetek bele?

az ott egy szellöző, nem hiszem hogy csak úgy ki tudná nyomni ott az olajat, hacsak nem túl sok van benne...

Ezt ellenőrizni fogjuk! Amúgy a szintcsavart kivettük ott éppen csak folydogált, gondolom akkor van szinten az olaj, utána szintcsavar vissza és mehet a menet. De azért megnézzük nincs e mégis túltöltve. Ha esetleg még van valami ötlet azt várom.

Nagyon köszönöm a gyors választ.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
  • 1 year later...
Huhh, csak piszkálni (szerelgetni) ne kelljen, mert akkor bánni fogja. Annyira amerikai autó, hogy a motorján kívül az összes csavarja collmenetes...

Milyen sűrűn nyúlsz más autódban a csavarokhoz? :lol:

Másrészt nem nagy cucc colos kulcskészeletet venni.

Inkább amiatt aggódnék, hogy semmi nincs hozzá bontva.

Link to comment
Megosztás:

  • 8 months later...

T egérke!

" ... jó ..."

Opel Sintra törésteszt.

Igen, ez a pocsék törésteszteredmény sajnos köztudott, de attól még az autó alapjában vállalható ha épp nem törik össze... arról nem is beszélve hogy a jelen gazdasági helyzetben a (használt) autót vásárlók viszonylag kevés százalékának fő szempont a biztonság.

Meg ugye korábban évtizedekig jártunk Trabanttal és hasonló autókkal amikhez képest a Sintra egy páncélautó, akkoriban valahogy mégsem aggódtak emiatt az emberek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.