Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra H TwinTop


uhuhu

Recommended Posts

On 2017. 02. 10. at 9:19, laki írta:

Sziasztok.

 

Pár éve elkezdtem foglalkozni Astra twintop tető hibákkal. Sajnos volt teszt alany. Saját járgányom. Most már kezdem megismerni :) Lekopogom a sajátom most már rendben van.

Rendelkezem szoftver részel illetve alkatrészekkel is. Kábelek, motorok, érzékelők.

Valakinek segítségre lenne szüksége és ha tudok szívesen segítek.

Itt a fórumon ne kérjétek hogy levelezésben oldjam meg a hibád mert nagyon sok problémát okozhat egy egyszerű dolog is és lehet hozzá nyúlsz és nagyobb gondot csinálsz.

Távsegítséget nem vállalok :)

Adatlapomon megtalálható az élérhetőségem.

nem találom az elérhetőségedet.....

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
On 2016. 10. 24. at 19:11, TwinTop Attila írta:

Udv mindenkinek!

Segitsegre lenne szuksegem. Tetocsukaskor minden mozdulat vegbemegy. A csomagter ajto is lecsukodik, viszont a sipolas elmarad es a csomagterajto lotyog. 30 felett jelez is, hogy nyitva. Bemasztam es megneztem mukodes kozbe. A csomagterajto lecsapodasa utan nem indul be a lezarasert felelos motor. Ami erdekes, hogy cabrio modban a vegen mikor lecsukodik a csomagterajto akkor igen... Egybol razar es jon a sipolo hang. Csak csukott allapotnal nem zar a vegen... Van otletetek? Esetleg aki erthet hozza?

Koszonom a segitokesz valaszokat!

Szia!

Nekem ugyanez a probléma lépett fel nemrég! Esetleg meg tudod mondani nálad mi volt a gond, hogy sikerült megoldani?

Köszönettel: Horváth Zoltán

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
On 2017. 02. 10. at 9:19, laki írta:

Sziasztok.

 

Pár éve elkezdtem foglalkozni Astra twintop tető hibákkal. Sajnos volt teszt alany. Saját járgányom. Most már kezdem megismerni :) Lekopogom a sajátom most már rendben van.

Rendelkezem szoftver részel illetve alkatrészekkel is. Kábelek, motorok, érzékelők.

Valakinek segítségre lenne szüksége és ha tudok szívesen segítek.

Itt a fórumon ne kérjétek hogy levelezésben oldjam meg a hibád mert nagyon sok problémát okozhat egy egyszerű dolog is és lehet hozzá nyúlsz és nagyobb gondot csinálsz.

Távsegítséget nem vállalok :)

Adatlapomon megtalálható az élérhetőségem.

Az adatlapodon az elérhetőségeket csak az adminok látják adatvédelmi okok miatt. Ez mindig így volt. Ha szolgáltatást szeretnél hirdetni, kérlek vedd fel velünk kapcsolatot. 
Fel tudjuk rakni ide az elérhetőséged: https://www.opelforum.hu/forum/270-autószerviz-autószervizek-autó-javítók/

Addig is mindenkinek javaslom az PÜ-ben való egyeztetést. 

Link to comment
Megosztás:

Kedves Laki!

Nagy szükségem lenne a segítségedre. Határon túli magyar vagyok, nem igazán engedhetem meg magamnak, hogy

a Gaal szervizhez forduljak. Opet Astra Twin top kocsim csomagtérajtaja nem záródik kulccsal és folyamatosan

azt jelzi, hogy nyitva van, ami menet közben nagyon zavaró. Nyilván emiatt a tető sem működik, ami még inkább idegesít!

Kérlek segíts, ha van egy kis időd rám! Már több mint egy éve nem tudtam megjavíttatni. Legalább a diagnózist tudnám!

Üdvözöllek  Horgosról, a magyarkanizsai községből!

Röhrig Ottó (rohrigo@gmail.com)

Link to comment
Megosztás:

  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 9 months later...

Üdv mindenkinek!

Éppen autó vásárlás elött állok. És a kiszemelt egy H astra TT benzines. Egy ideje olvasok már utána  hogy milyen hibákra lehet számítani de sok oldal elégé ellentmondásokat ír le. Arra lennék kiváncsi hogy milyen hibákat tapasztaltatok ti a saját autóitokon illetve ezek el hárításanak hoztávetőleges költsége érdekelne. 

Ha valakinek benzines motorral volt felszerelve a járműve ott milyen problémákkal találkozott.

Ti mint tulajdonosok melyik szériát ajánljátok

Válaszotokatt  előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 6 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.