Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa D - Általános -


bazs

Recommended Posts

okés, azt a néhány évtizednyi, és pár milliárd dollárnyi fejlesztői munkát, ami még hátra van, akkor Te fizeted? ezek a gépek most jelentek meg, és legalább 2 generációnak (minimum 8 év) le kell mennie, hogy beinduljon a nagyszériázás. a dízeleknél is megfigyelhető volt, mostanra futotta ki magát a turbósítási projekt, ami ugye nem tagnap indult. :wub:

Éppen ma olvastam erről egy cikket az Autopiacban, hogy egyre nagyobb a kisccm-es turbósok térnyerése a benzines szakaszon.Talán nem is olyan sokára, 2-3 éven belül rősen el fognak terjedni.Mondjuk ehhez kell egy versenyképes ár is. .Aztán majd kiderül.De pl. a Corsa is 2 féle feltöltési fokozatban fog készülni, mint ahogy azt írtad is.Aztán ott a Golf, Poló, Mitschubishi CZ3?, megi lyenek.

Mazda...........

Link to comment
Megosztás:

és a cápát nem találtam meg.... :P

Ha jól veszem ki, akkor a "cápa" a kesztyűtartó oldalában van! :wub:

nézd meg ott is... :P

jah...és most olvatam a totálcarban: "...végül eldugták a cápát, hogy illetéktelenek ne láthassák, ide a kesztyűtartóba. És valóban, elsőre nem találom, oldalról-kívülről kell nézni, "

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.