Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszériaápolás


Boldizsar

Recommended Posts

5 órája, OpelAtti írta:

Sziasztok.

Egy újabb kis gond lenne a kocsival.

Az első szélvédő, alsó gumi, két oldalt jön le.

Kérdésem az a gumi ragasztva van, vagy csak be kell nyomni a helyére.

Rendelek újat, leszedem a rozsdát, csak az lenne a kérdés, kell-e valamilyen sziló ragasztó?

352Opel_els_337_sz_lv_d_3_tn.jpg

540Opel_els_337_sz_lv_d_3_tn.jpg

269Opel_els_337_sz_lv_d_3_tn.jpg

Szia.

Be kell nyomni a helyere. En par eve vettem gyarit, azota tartja magat. Nem sziloztam semmit. Van aki ugy javitja hogy a rohadt reszt kivagja es vissza szilozza a helyere.

Udv.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

21 órája, Janó32 írta:

Remélem "szilo" alatt nem az ecetsavas sziloplast-ot értitek... (Az erősen korrozív anyag, még az is rozsdásodni fog ami előtte nem...)

Van semleges is, de alapesetben ha nem sérült a fényezés, és nincs szabad fémfelület az esetsavas sem okoz gondot amíg megköt. De persze ettől még nem kell tesztelgetni. 

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szélvédő gumi kicserélve. Ami fent a képen látszik, a rozsda, az nem a kocsin volt,

hanem a gumiban lévő fém szorítás.

Mikor leszedtem a régi gumit, alatta hibátlan a kaszni.

Úgyhogy csak rá kellett nyomni az új gumit.

 

Antenna gumitalpat (spricniset) nem tudjátok honnan tudnák rendelni?

Simát már találtam, de jó lenne olyat felrakni amilyen fent volt, és nem kell lyukasztani.

 

Link to comment
Megosztás:

21 órája, OpelAtti írta:

Mai projekt:

376m_369_anyag_fest_s_1_tn.jpg

 

A kilincset én is le akarom fújni (nem az Astrán, azon gyárilag színrefújt, hanem a Calibrán). Már kevertettem festéket, de vannak kétségeim az így, beszerelt állapotban történő fényezéssel kapcsolatban: hogyan jut így festék a kilincs azon részeire, amik csak megemelve látszanak? Nem volna jobb úgy fújni hogy előtte kiszereled a kilincset?

Link to comment
Megosztás:

1 óra, OpelAtti írta:

Antenna gumitalpat keresek.

Hát én még jobban belehúztam, egyenesen Kínából rendeltem (Aliexpress). Valami 900Ft volt a 2db postával együtt, de a közepét ki kellett vágni ollóval és akkor bontás nélkül felülről ráhúzható volt az antennára a régi helyére. Azóta is tökéletesen működik.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Volt ma egy kis szabadidőm gondoltam megnézem hogyan lehet feltenni az univerzális sárfogókat. A sárvédők alján ( elvileg) volt egy kis felületi rozsda amire már az eladó is felhívta a figyelmem, első ránézésre és tapogatásra felhólyagzásnak tűnt. Most viszont le akartam drótkefézni és kezelni, hát nem felületi rozsda volt. Nyilván eszembe jutott hogy felkeressem az eladót, és megpróbáljak belőle némi pénzt kicsikarni, meg kérdés hogyan ment át januárban az autó műszakin, de nem láttam értelmét. Önként és dalolva úgysem fizetne pereskedni meg nem fogok. Némi vigasz hogy a sárvédőt a díszléc alatt nyom nélkül lehet toldani, bontott darabokat, 12-15 ezerért látni oldalanként, persze bordó nincs. 

http://594P1010566_2_.jpg

 

Link to comment
Megosztás:

2 órája, zotya975 írta:

Volt ma egy kis szabadidőm gondoltam megnézem hogyan lehet feltenni az univerzális sárfogókat. A sárvédők alján ( elvileg) volt egy kis felületi rozsda amire már az eladó is felhívta a figyelmem, első ránézésre és tapogatásra felhólyagzásnak tűnt. Most viszont le akartam drótkefézni és kezelni, hát nem felületi rozsda volt. Nyilván eszembe jutott hogy felkeressem az eladót, és megpróbáljak belőle némi pénzt kicsikarni, meg kérdés hogyan ment át januárban az autó műszakin, de nem láttam értelmét. Önként és dalolva úgysem fizetne pereskedni meg nem fogok. Némi vigasz hogy a sárvédőt a díszléc alatt nyom nélkül lehet toldani, bontott darabokat, 12-15 ezerért látni oldalanként, persze bordó nincs. 

http://594P1010566_2_.jpg

 

Ha leveszed a sárvédőt akkor ha ügyesen ki tudod toldani.Lehet szinkód alapján spray festéket venni le lehet fújni házilag is.Egyébként 15-ezer a bontott sárvédő plusz 25-ért fújják le .Az már ugye 40 -ezer.Nem mindegy.

Link to comment
Megosztás:

12 órája, kingblue írta:

Ha leveszed a sárvédőt akkor ha ügyesen ki tudod toldani.Lehet szinkód alapján spray festéket venni le lehet fújni házilag is.Egyébként 15-ezer a bontott sárvédő plusz 25-ért fújják le .Az már ugye 40 -ezer.Nem mindegy.

Az a baj hogy ha leveszem a sárvédőt az összes csavarnál lepattog a festés a motorháztető éle alatt, ezt a  részt úgy fújják a gyárban hogy a sárvédő már fent van. Az astra is elkezdett itt rozsdásodni az ilyen művelet után. Nézegettem hogy újraformázom de itt nincs egy egyenes centi szerintem nekem nem sikerülne normálisan. Találtam most egy helyen 8 ezer/ darabért sárvédőt, (https://racingbazar.hu/adatlap/alkatresz/karosszeria-alkatreszek-sarvedo/opel-zafira-a-sarvedo-18266736) úgy gondoltam hogy fent hagyom a régit és a díszcsík alatt elvágom, ott toldom meg így amit veszek abból csak a csík alatti részt használom fel. A fényezést még nem tudom van egy barátom aki úgy fújta le otthon a kocsi oldalát hogy nem is látni hol  kezdődik és hol végződik a javítás, lehet vele beszélek. Igazából azt a két kis "fület" kellene csak lefújni még beépítés előtt, ráadásul a műanyag elválasztja a régi elemtől mögötte meg az ajtó van, és kap sárfogót ami a jelentős részét eltakarja. Még a toldással is problémám van, mert még nincs a rádióhoz kódom, akkusarut meg le kell vennem hegesztéskor. 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

On 2019. 09. 14. at 20:45, kingblue írta:

Ha leveszed a sárvédőt akkor ha ügyesen ki tudod toldani.Lehet szinkód alapján spray festéket venni le lehet fújni házilag is.Egyébként 15-ezer a bontott sárvédő plusz 25-ért fújják le .Az már ugye 40 -ezer.Nem mindegy.

Mégis csak az lett amit mondtál, de nem az egész sárvédőt vettem le hanem a díszcsík alatt elvágtam és csak a kerék mögé lelógó fület. Nem lett túl jó, de kittelve még nincs azzal még tudok alakítani az íven, de azt már csak fent a kocsin tudom csinálni.

http://284P1010565_3_.jpg

http://578P1010566_3_.jpg

http://625P1010567_2_.jpg

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek! Tudna valaki segíteni abban, hogy az Astra feliratot a csomagtartóra mivel lehetne visszatenni, hogy meg is maradjon a helyén? Megadta magát a rögzítése ma, de szerencsére a felirat  megvan. Gondolom valami ragasztó jó hozzá, ami nem szedi le a fényezést. Előre is köszi ha van valami jó javaslatotok.

Link to comment
Megosztás:

1 óra, GTomi írta:

Üdv mindenkinek! Tudna valaki segíteni abban, hogy az Astra feliratot a csomagtartóra mivel lehetne visszatenni, hogy meg is maradjon a helyén? Megadta magát a rögzítése ma, de szerencsére a felirat  megvan. Gondolom valami ragasztó jó hozzá, ami nem szedi le a fényezést. Előre is köszi ha van valami jó javaslatotok.

Én valami kétoldalas ragasztószalaggal próbálkoznék (víz- és fagyálló kéne, van belőle többféle), mert a folyékony ragasztók szerintem megmarhatják a fényezést.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
On 7/15/2019 at 4:56 PM, OpelAtti said:

Sziasztok.

Egy újabb kis gond lenne a kocsival.

Az első szélvédő, alsó gumi, két oldalt jön le.

Kérdésem az a gumi ragasztva van, vagy csak be kell nyomni a helyére.

Rendelek újat, leszedem a rozsdát, csak az lenne a kérdés, kell-e valamilyen sziló ragasztó?

352Opel_els_337_sz_lv_d_3_tn.jpg

540Opel_els_337_sz_lv_d_3_tn.jpg

269Opel_els_337_sz_lv_d_3_tn.jpg

Szia, Nekem is ugyanez a problémám. A fórumot olvasgatva találtam rá a képeidre és arra, hogy végül megoldottad. Le tudnád írni, hogy mit csináltál vele? Én nem tudom visszanyomni, mindenhol eláll az üvegtől. Ránézésre az ablaktörlő karokat kellene leszedni, hogy le tudjam szedni a műanyag burkolatot és az egészet ki tudjam takarítani alatta. Köszi előre is a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Mivel az autó nem ad olyan sok munkát ezért keresek magamnak. Tudtam hogy a pótkerék tartó rozsdás (igaz csak én tudom, meg nem is látom, de zavar) ezért leszedtem, találtam némi felületi rozsdát felette a lemezen ( érdekes a ponthegesztéseknél indul meg) ezek kaptam drótkorongozás után " rozsdára" festéket. A pótkerék tartó letakarítása és festése kissé hosszabb folyamat lesz:

http://353P1010568_3_.jpg

Ha már az autó alatt voltam, kicsit körbenézegettem, azt már látom hogy hátsó és középdobot egyszerre fogok cserélni:

http://310P1010571_2_.jpg

Link to comment
Megosztás:

38 perce, zotya975 írta:

Mivel az autó nem ad olyan sok munkát ezért keresek magamnak. Tudtam hogy a pótkerék tartó rozsdás (igaz csak én tudom, meg nem is látom, de zavar) ezért leszedtem, találtam némi felületi rozsdát felette a lemezen ( érdekes a ponthegesztéseknél indul meg) ezek kaptam drótkorongozás után " rozsdára" festéket. A pótkerék tartó letakarítása és festése kissé hosszabb folyamat lesz:

http://353P1010568_3_.jpg

Ha már az autó alatt voltam, kicsit körbenézegettem, azt már látom hogy hátsó és középdobot egyszerre fogok cserélni:

http://310P1010571_2_.jpg

Az enyém ettől jobb állapotban volt de így is csak darabokban flexelve tudtam leszedni.

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, kingblue írta:

Az enyém ettől jobb állapotban volt de így is csak darabokban flexelve tudtam leszedni.

Hát ha ezt szét is tudom csavarozni, akkor sem biztos hogy marad ott annyi ép perem hogy biztonságosan össze tudjam fogatni a két dobot. Szerintem most csak azért van ott fixen, mert össze van gyógyulva. A hátsó dob már rohad ( ha jól tudom ez dupla falú) de még nincs hangja és nem fúj ki, ezért egyenlőre nem bántom, de nem jósolok neki sok időt. 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

On 2019. 10. 22. at 10:57, QP1975 írta:

Szia, Nekem is ugyanez a problémám. A fórumot olvasgatva találtam rá a képeidre és arra, hogy végül megoldottad. Le tudnád írni, hogy mit csináltál vele? Én nem tudom visszanyomni, mindenhol eláll az üvegtől. Ránézésre az ablaktörlő karokat kellene leszedni, hogy le tudjam szedni a műanyag burkolatot és az egészet ki tudjam takarítani alatta. Köszi előre is a segítséget.

Szia!

Simán le kell húzni, Én is meglepődtem hogy milyen egyszerűen lejött.

Nem kell semmit leszedni, utána csak vissza kell nyomkodni az újat.

Nálam, amitől megijedtem az az volt hogy ahol lifegett a gumi, láttam rozsdát.

Leszedés után kiderült hogy a régi guminak a fém része volt rozsdás, a kocsi nem!

Remélem tudtam segíteni!

Üdv. Attila

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.