Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Teljesítmény Tuning


Amusing

Recommended Posts

Gyáriból akarod? Nem mindből érdemes megcsinálni. Ha pici lesz az alapkör, akkor csúnya lesz a karakterisztika. Egyébként általában felül lesz több, alul meg kevesebb.

Jó eredményhez pedig másik program is kell. Ez már kezd a nemolcsó kategória lenni.

Amúgy Havassy, Szuromi.

gázhoz nem kell progi.

ha csak felül lenne jobb akkor nem foglalkozok vele.nem szeretem ha ugy forog egy 4ütemü mint a stihl.teccik,hogy a "pincéből" húz most.

ez is csak egy ötlet volt.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, hogy programozható-e a 24E comija? Szerintem gyanús. Legalábbis a 22E ből kiindulva.

szia sanyi.nem felejtettelek el,de most is szilváson vagyok.majd eccer csak odaérek hozzád is.ezer a dolgom és még nem tudok osztódni(de már próbálom).

a németek tudnak programozni l-le jetronikot is,bár a 250 euró nem ócsó.

Link to comment
Megosztás:

szia sanyi.nem felejtettelek el,de most is szilváson vagyok.majd eccer csak odaérek hozzád is.ezer a dolgom és még nem tudok osztódni(de már próbálom).

Semmi gond! Két éve ott van a fészerben, pár hetet még kibír. :D

a németek tudnak programozni l-le jetronikot is,bár a 250 euró nem ócsó.

Hümm hümmm. Jár az agyam. :)

Link to comment
Megosztás:

Turbo mint nagyon pincéből huzásra alkalmas stuff? :D

Igen. A teljesítménynövelés igen jó módszere, ha növeled a hengerekben a középnyomást. :D Az hogy ez hol történik csak hangolás kérdése, tehát attól függ milyen turbó. Egy kisebb már kellően alacsonyan elkezd hatékonyan működni, persze ez azzal jár, hogy magasan nem lesz olyan jó mint egy nagyobb. Szerintem egy 2-3000-es tartományban elég jól tudnak dolgozni, azt hogy ezt hova teszed csak rajtad múlik.

Link to comment
Megosztás:

Igen. A teljesítménynövelés igen jó módszere, ha növeled a hengerekben a középnyomást. :D Az hogy ez hol történik csak hangolás kérdése, tehát attól függ milyen turbó. Egy kisebb már kellően alacsonyan elkezd hatékonyan működni, persze ez azzal jár, hogy magasan nem lesz olyan jó mint egy nagyobb. Szerintem egy 2-3000-es tartományban elég jól tudnak dolgozni, azt hogy ezt hova teszed csak rajtad múlik.

Helló!

Az a baj a turbóval főleg egy nagyobbal,hogy alacsony fordulaton nincs elegendő mennyiségű kipufogógáz ami meghajtaná tengelyt,ezért inkább a magasabb tartományban érezhető a hatása.Ellenben a kompresszor ami mechanikus meghajtású alacsony fordulaton sokkal több levegőt szállít mint magasabb fordulaton,ezek a motorok a pince alól húznak.Nekem legalábbis ezt tanították az iskolában.

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Az a baj a turbóval főleg egy nagyobbal,hogy alacsony fordulaton nincs elegendő mennyiségű kipufogógáz ami meghajtaná tengelyt,ezért inkább a magasabb tartományban érezhető a hatása.Ellenben a kompresszor ami mechanikus meghajtású alacsony fordulaton sokkal több levegőt szállít mint magasabb fordulaton,ezek a motorok a pince alól húznak.Nekem legalábbis ezt tanították az iskolában.

Csak hogy házon belül maradjunk:

C20LET: 280Nm/2400

C20XE: 195Nm/4800

C20NE: 169Nm/2600

2000köbcenti mind.

Biztos vagyok benne, hogy a C20LET-et lehetett volna lejjebb is domborítani, ha ott nem lett volna szükséges az 5600-on lévő 204 lóerő.

Én továbbra is maradok a hangolás kérdése az egész véleményemnél. :D

Link to comment
Megosztás:

Turbo mint nagyon pincéből huzásra alkalmas stuff? :D

Látszik nem mentél még EVO-val :D

1500 alapjárat, és 2000-től már megvadulnak benne a pacik rendesen :D

Egy jó lefújószeleppel váltásnál sem lesz turbólyuk, az ALS-t meg már

ki sem mertem próbálni a főnök gépében :D

Link to comment
Megosztás:

Csak hogy házon belül maradjunk:

C20LET: 280Nm/2400

C20XE: 195Nm/4800

C20NE: 169Nm/2600

2000köbcenti mind.

Biztos vagyok benne, hogy a C20LET-et lehetett volna lejjebb is domborítani, ha ott nem lett volna szükséges az 5600-on lévő 204 lóerő.

Én továbbra is maradok a hangolás kérdése az egész véleményemnél. :D

gyerekek nem kell tujbó meg minden.

most látyam a tv-be a tutit:kobra 11.

NITRÓ........NITRÓ........és megint csak NITRÓ!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.