Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Teljesítmény Tuning


Amusing

Recommended Posts

Van jó pár motor,ami parasztba elbírja a feltöltést.

c20ne,c16se, MB 102-103, bmw m20-30, suzuki g16b.

Az x20xev nem bírja tudtommal,dugó,hajtókar csere nélkül.

Hehe, c20get? :D De az ennyire azonos alkatrészekre épülne mint a c20ne?

C16SE turbóval? Az úgy elég perverz. De ha az elbírja, akkor az összes 1.6-nak elkéne nem?

Link to comment
Megosztás:

Hehe, c20get? :D De az ennyire azonos alkatrészekre épülne mint a c20ne?

C16SE turbóval? Az úgy elég perverz. De ha az elbírja, akkor az összes 1.6-nak elkéne nem?

elbírja az x16xel is én már csak tudom OPC corsa turbóval de a 6 soros olajhűtő enni vágott a turbónak . mire megvettem a 18 sorosat megégett a csapágya és füstölgött mint egy jó dízel. :) 215/45 R17 csak úgy pergett még 2. ba is

Link to comment
Megosztás:

kész lett a remap.

csak 80-120 at néztem előtte utána ugyanazon a sík úton..stb. 5.7lett 6.3 volt. az 50es nyitott rendszer ugyanennyit javított,az mérve 6-7le-t jelentett.

0-100at 1/4-et nincs értelme mérni az iphone-nal, a csúszós utak miatt.

alul rohadt dúsan járt felül majdnem szegényen 5000 felett kb 15 volt az afr. most kb. 5500ig 1:13 körül aztán 1:13.9 az afr. már maxra állítva a nyitási időket,tehát elfogy az injektor. de nagyobb nincs központi injektorban. meg ez is 3baros pumpával van hajtva 1bar helyett de mindegy is,mert ez a tengely 5500nál már kezdi ejteni a nyomatékot.

Link to comment
Megosztás:

kész lett a remap.

csak 80-120 at néztem előtte utána ugyanazon a sík úton..stb. 5.7lett 6.3 volt. az 50es nyitott rendszer ugyanennyit javított,az mérve 6-7le-t jelentett.

0-100at 1/4-et nincs értelme mérni az iphone-nal, a csúszós utak miatt.

alul rohadt dúsan járt felül majdnem szegényen 5000 felett kb 15 volt az afr. most kb. 5500ig 1:13 körül aztán 1:13.9 az afr. már maxra állítva a nyitási időket,tehát elfogy az injektor. de nagyobb nincs központi injektorban. meg ez is 3baros pumpával van hajtva 1bar helyett de mindegy is,mert ez a tengely 5500nál már kezdi ejteni a nyomatékot.

ki csinálta a remapot és hol lehet elérni az embert? tel stb?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni!!Van egy 2000-es 1.4-es tigrám,szeretnek egy komolyabb motort bele rakni!!Mondjuk Corsa c gsi!!De ez csak ötlet!!Ezert kérnem ha valaki konkrét segítséget vagy tippet tudna adni!!

Kb 266fokos Tengelyek+50es kipuffrendszer mondjuk c20xe leömlővel,ehhez hozzáírt eprom és ott vagy teljesítményben, mintha belógatnád a z18xe-t. Viszont motorszàm stimmel, eladásnál kiszedheted a cuccokat és a szörnyű motorra kötegelt Siemens Ecu-val sem kell szívnod.

Link to comment
Megosztás:

Hello!!

Olyan kérdéssel szeretnék hozzátok fordulni, hogy van egy F Asrta GT-m C18XE 16 szelepes motorral, és szeretnék rá hengerenkénti leömlőt tenni, csak nem tudom melyiket vegyem meg, mert van belőle 4-2-1-es, 4-1-es, csak az egyik helyen 8 szelepeshez írja az egyiket, a másik helyen van 16 szelepeshez is, és még itt a harmadik variáció, hogy a B Vectráé esetleg, mert ha jól tudom ezt az Astra szériát a Vectra 125 Le-s motorjával szerelték annak idején.

Válaszotokat, és segítségeteket előre is köszönöm :D

Link to comment
Megosztás:

Hello!!

Olyan kérdéssel szeretnék hozzátok fordulni, hogy van egy F Asrta GT-m C18XE 16 szelepes motorral, és szeretnék rá hengerenkénti leömlőt tenni, csak nem tudom melyiket vegyem meg, mert van belőle 4-2-1-es, 4-1-es, csak az egyik helyen 8 szelepeshez írja az egyiket, a másik helyen van 16 szelepeshez is, és még itt a harmadik variáció, hogy a B Vectráé esetleg, mert ha jól tudom ezt az Astra szériát a Vectra 125 Le-s motorjával szerelték annak idején.

Válaszotokat, és segítségeteket előre is köszönöm :D

Képzavarban vagy. A bvectra 125lovas motorja teljesen más, az nem jó. A legjobban egy x20xer leömlővel járnál sztem.
Link to comment
Megosztás:

Képzavarban vagy. A bvectra 125lovas motorja teljesen más, az nem jó. A legjobban egy x20xer leömlővel járnál sztem.

Nem száz százalék... Szerintem a c18xe karterpúpja oda esik, ahol az x20xer leömlő kanyarodik, viszont a c20xe leömlő jó lenne rá, csak a csatlakozó talpat kellene cserélni, az y pont úgy kerülné a kartert, ahogy szükséges. Nekem pont ezért nem volt megfelelő a c20xe leömlő.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nem száz százalék... Szerintem a c18xe karterpúpja oda esik, ahol az x20xer leömlő kanyarodik, viszont a c20xe leömlő jó lenne rá, csak a csatlakozó talpat kellene cserélni, az y pont úgy kerülné a kartert, ahogy szükséges. Nekem pont ezért nem volt megfelelő a c20xe leömlő.

Sajnos ennyire még nem vagyok jártas ebbe a dologban, de az én autómban ilyen motor van 1535374_640867639310578_1961051810_n.jpg

És egy ilyen lemömlőt szeretnék hozzá, vagyis néztem hozzá : http://www.deviltuning.hu/?oldal=2&termek=6412

meg van még egy másik amit néztem : http://dtmtuning.hu/product_info.php?products_id=6035

és az lenne a kérdés hogy ezek közül valamelyik jó választás lenne e, de inkább a 4-2-1-est szeretném, mert az olvastam hogy az az amelyik az alsó tartományokban is nyomatékosabbá teszik a motort.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sajnos ennyire még nem vagyok jártas ebbe a dologban, de az én autómban ilyen motor van

És egy ilyen lemömlőt szeretnék hozzá, vagyis néztem hozzá : http://www.deviltuning.hu/?oldal=2&termek=6412

meg van még egy másik amit néztem : http://dtmtuning.hu/product_info.php?products_id=6035

és az lenne a kérdés hogy ezek közül valamelyik jó választás lenne e, de inkább a 4-2-1-est szeretném, mert az olvastam hogy az az amelyik az alsó tartományokban is nyomatékosabbá teszik a motort.

Egy c20xe leömlő töredékéből kijön, még az átalakítással együtt is... Az is 4-2-1. Az x20xer még jobb lenne a nagyobb átmérő miatt, de egyrészt nagyon ritka (én is csak nehezen jutottam hozzá, köszi Zoli!:)), másrészt valszeg útban lenne neki a karterteknő.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Hali! Tudnátok segíteni, hogyan tornázhatnám fel az 16SZR blokkomat? Olvastam, hogy már 100 fölötti lóerőt is sikerült kihozni belőle, csak nem lettem okosabb, hogy hogyan :blush: Blokkot cserélni nem szeretnék, mert csak jót hallok róla, meg tényleg teszi a dolgát, csak kicsikét erőtlennek érzem :)

Link to comment
Megosztás:

Hali! Tudnátok segíteni, hogyan tornázhatnám fel az 16SZR blokkomat? Olvastam, hogy már 100 fölötti lóerőt is sikerült kihozni belőle, csak nem lettem okosabb, hogy hogyan :blush: Blokkot cserélni nem szeretnék, mert csak jót hallok róla, meg tényleg teszi a dolgát, csak kicsikét erőtlennek érzem :)

Ez ilyen, törődj bele, vagy vegyél másik autót.
Link to comment
Megosztás:

N+57 alakalommal leírtam.....de mivel nemrég volt karácsony leírom ötvennyolcadjára.

-c18nz injektorfej+3.8as benzinpumpa

-kent nv062 tengely

-c20xe leömlő,50-es kipufogórendszerrel,végén 1db középdobbal.

-remap by Subi.

110LE.

Lassan ideje lenne betenni a gyik be . ;)

Link to comment
Megosztás:

N+57 alakalommal leírtam.....de mivel nemrég volt karácsony leírom ötvennyolcadjára.

-c18nz injektorfej+3.8as benzinpumpa

-kent nv062 tengely

-c20xe leömlő,50-es kipufogórendszerrel,végén 1db középdobbal.

-remap by Subi.

110LE.

Csak szétszórva találtam meg, hogy miket raktál bele a kocsidba, de köszi szépen, hogy összefoglaltad! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.