Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Teljesítmény Tuning


Amusing

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Szisztok!

Segítségeteket szeretném kérni még új vagyok ezen az oldalon.

Az lenne a kérdésem, hogy van egy X20XEV F Astrám amit szeretnék egy picit izmosítani.A motor jelenleg teljesen gyári leszámítva egy Proex 4-2-1 leömlőt.A kérdésem az volna, hoy ez a motor mibe különbözik az X20XER-től?Azon Simtec70-es van (enyémben 56.1) és mások benne a vezérműtengelyek is.Ezeket leszámítva van különbség a két motor között?Vagyis elég lenne vezérműtengelyeket cserélni, meg software-t iratni és már ez is tudna 160le-t?

Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Szisztok!

Segítségeteket szeretném kérni még új vagyok ezen az oldalon.

Az lenne a kérdésem, hogy van egy X20XEV F Astrám amit szeretnék egy picit izmosítani.A motor jelenleg teljesen gyári leszámítva egy Proex 4-2-1 leömlőt.A kérdésem az volna, hoy ez a motor mibe különbözik az X20XER-től?Azon Simtec70-es van (enyémben 56.1) és mások benne a vezérműtengelyek is.Ezeket leszámítva van különbség a két motor között?Vagyis elég lenne vezérműtengelyeket cserélni, meg software-t iratni és már ez is tudna 160le-t?

Előre is köszi!

XERben kovácsolt dugók vannak. Ha ügyesen csinálod, akkor tud 150felett. Erről bővebb felvilágosítást tud adni Alex75, vagy Thor.

Link to comment
Megosztás:

Szisztok!

Segítségeteket szeretném kérni még új vagyok ezen az oldalon.

Az lenne a kérdésem, hogy van egy X20XEV F Astrám amit szeretnék egy picit izmosítani.A motor jelenleg teljesen gyári leszámítva egy Proex 4-2-1 leömlőt.A kérdésem az volna, hoy ez a motor mibe különbözik az X20XER-től?Azon Simtec70-es van (enyémben 56.1) és mások benne a vezérműtengelyek is.Ezeket leszámítva van különbség a két motor között?Vagyis elég lenne vezérműtengelyeket cserélni, meg software-t iratni és már ez is tudna 160le-t?

Előre is köszi!

Más a szívósor is, bár nem sok vizet zavar. Más a hajtókar, ill. az olajpumpa is, ha jól emlékszem, valamint az xer-n van olajhűtő? Erre Zoli jobban tud válaszolni...

Xer tengellyel, normális négyleömlővel, tisztességesen megírt szoftverrel (minimum az autón írva, még jobb padon) 160 lovat ki lehet hozni belőle, kérdés, hogy az xev egységek ezt meddig tolerálják... :) Ha nem bináris módban használod, akkor nem lesz gond. ;)

Link to comment
Megosztás:

Szvsz 6000 környékére tolt teljesítmény csúcstól meg +20% teljesítménytől, tehát ennél kevesebb +nyomatéktól verseny körülmények között sem lenne semmi baja.

7000fölé tolni,na attól már én tartanék. Bár volt aki majd 20éves, astra kupában nyúzott c16se-re rakott 16V hf-el 150lovat 7400 fordulaton,és több szezont végignyúzta mire egyik hajtókar megadta magát.

Link to comment
Megosztás:

Szvsz 6000 környékére tolt teljesítmény csúcstól meg +20% teljesítménytől, tehát ennél kevesebb +nyomatéktól verseny körülmények között sem lenne semmi baja.

7000fölé tolni,na attól már én tartanék. Bár volt aki majd 20éves, astra kupában nyúzott c16se-re rakott 16V hf-el 150lovat 7400 fordulaton,és több szezont végignyúzta mire egyik hajtókar megadta magát.

Xer motyókkal 6500-ra tolódik a teljesítménycsúcs, 7000-be simán bele lehet forgatni. Egy közel húsz éves, kitudjahányszázezret futott motornál azért ez már nem biztos, hogy egészséges... Nem azt mondom, hogy azonnal sz@rrá megy benne minden, de én azért sajnálnám addig forgatni...

Link to comment
Megosztás:

Xer motyókkal 6500-ra tolódik a teljesítménycsúcs, 7000-be simán bele lehet forgatni. Egy közel húsz éves, kitudjahányszázezret futott motornál azért ez már nem biztos, hogy egészséges... Nem azt mondom, hogy azonnal sz@rrá megy benne minden, de én azért sajnálnám addig forgatni...

Azért nem olyan vészes. Pár dolgot cserélsz benne, és nem fog szétesni. Mondjuk 7e fölé én sem pörgetném, mert értelme sincs (hacsak nem olyan tengely van berakva), meg afölötti tartomány már tényleg nem egészséges a gyári alkatrészes motornak.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a válaszokat!

Ha jól veszem ki belőlük, akkor tengely+chip és ésszerű használat esetén nem lesznek gondjaim.

De akkor itt jön is a következő kérdés, szoftvert hol érdemes megiratni ahol értenek is hozzá?

Viszonylag olcsó (kb.50.000,-), de ügyes:

http://www.autochip.hu/ Thornak itt írták, jobban sikerült, mint az enyém, ajánlott.

Viszonylag drága (80-90.000,-Ft), viszont padon, AFR-t is mérve írják:

http://protechnic.hu/ Havassy mesterrel dolgozik együtt, talán a legjobb?

Az egyenszoftverekkel is működik a dolog (normális helyről vásárolva, pl. MTB), nekem is ilyen van, de ez azért a konfekció osztály. Mellesleg nem olcsóbb, mint az MMC.

Aztán van még pár opelos guru, pl Subi, ők is 50 körül írják úgy tudom...

Módosítva : Alex75
Link to comment
Megosztás:

Protechnicnél a kocsidhoz íródik teljesen a program, minden tartományban és gázállásnál végignézik, így nem csak a padlógázon lesz erősebb, hanem részterhelésen is az ideális benzinmennyiséget kapja. A pad bérlés sem 2 fillér, amíg megy rajta a kocsi, ezért magasabb az ár.

Link to comment
Megosztás:

Protechnicnél a kocsidhoz íródik teljesen a program, minden tartományban és gázállásnál végignézik, így nem csak a padlógázon lesz erősebb, hanem részterhelésen is az ideális benzinmennyiséget kapja. A pad bérlés sem 2 fillér, amíg megy rajta a kocsi, ezért magasabb az ár.

Részterhelésen nem a lambdaszonda visszacsatolása a meghatározó?

Egyébként, akinek van rá pénze, velük jár a legjobban. Arról nem is beszélve, hogy jópár átépített opel motor is került ki a kezük alól, úgyhogy tapasztalat van bőven... :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy X18XE motorból hogy lehet a legtöbbet kihozni? Nyílván a kipuff és légszűrő együtt max 4-5 LE tenne rá, de én valami látványosat akarok, lehetőleg úgy hogy autópályán tartsa a 6,3-at. És ne legyen hangos. Pl: vezérműtengely csere.... stb. Valakinek van hasonló tapasztalata?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy X18XE motorból hogy lehet a legtöbbet kihozni? Nyílván a kipuff és légszűrő együtt max 4-5 LE tenne rá, de én valami látványosat akarok, lehetőleg úgy hogy autópályán tartsa a 6,3-at. És ne legyen hangos. Pl: vezérműtengely csere.... stb. Valakinek van hasonló tapasztalata?

x20xer veztengelyek, x20xer leömlő. meg még felprogramozod.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van valaki aki már kicserélte a középső dobját (Astra G) egy sima rozsdamentes csőre? Aki igen, az tudna feltölteni videót, hogy milyen lett az új hang? icon_smile.gif

Illetve, az OPC motoroknak (szívós, turbós) ugyanaz a kipufogójának az átmérője, mint az 1.8-asé?

Nem ua. Viszont van egy 50es csovem kozepdob helyere ami ugy nez ki mintha dob lenne de nem perforalt a belseje.
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van valaki aki már kicserélte a középső dobját (Astra G) egy sima rozsdamentes csőre? Aki igen, az tudna feltölteni videót, hogy milyen lett az új hang? icon_smile.gif

Illetve, az OPC motoroknak (szívós, turbós) ugyanaz a kipufogójának az átmérője, mint az 1.8-asé?

Olyan hangja lesz mint egy jó calinak, középdob nélkül ilyen eeeeeeeeeeeeeeeeeee,eeeeeeeeeeeeeeeeeeee,eeeeeeeeeeeeeeeeee, üres recsegős.

Link to comment
Megosztás:

Hat ragodom rajta, de koszonom. Azthittem van valami trukk mint pl a regebbi civiceknel hogy 75bol 90le legyen. Egy ilyen programozas mennyibe kerul? Vagy rakhatok bele x20xev vezerlot nem? Hisz ugyis a legarammerotol tudja a motor hogy mennyi levego ment be.

Azért ez nem ilyen egyszerű.

Az alap, amit megtehetsz, xer tengely, leömlő, valamint c20xe injektor... A vezérlőt én nem bántanám. Hogy mennyi pluszt hozna? Passz... Felprogramozva 130-140Le-t talán. A program 50-90 ezres...

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.