Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Teljesítmény Tuning


Amusing

Recommended Posts

Kényesebb motor a LET, mint az XE. Legalábbis azokkal, akikkel én beszéltem (LET motoros Opelt hajtottak, hajtanak), ez a véleményük. Meg drágább is sokkal.

Saab turbóról beszéltem,nem is LET-ről.

Subi szerint, idézem: fényévekre van egy b204 a LET-től.

De nem is lenne idegen egy A-vekiben a b204,mert tudtommal az első 9-3 széria az gyakorlatilag egy A-veki.

Link to comment
Megosztás:

A feeling is mas legalabb annyival.

Biztos, de mivel a pénz mennyisége is szerepet játszik, a szívó jobb választásnak tűnik.

Az első keréknél meg én inkább szívót helyezném előnybe 200le felett.

Saab turbóról beszéltem,nem is LET-ről.

Subi szerint, idézem: fényévekre van egy b204 a LET-től.

De nem is lenne idegen egy A-vekiben a b204,mert tudtommal az első 9-3 széria az gyakorlatilag egy A-veki.

A Saab-ok is tudnak betegágyak lenni. Lehet a motorját tartósabbra építették, de ahhoz meg nehezebb alkatrészt találni. Ahogy a Saab-ot ismerem, az Opel váltók sem passzolnának hozzá. Átépíteni Opelba nem érné meg. Mivel típusidegen motor, nehezebb lepapírozni is.

Akkor már érdemesebb egy Saab-ot venni.

Link to comment
Megosztás:

Biztos, de mivel a pénz mennyisége is szerepet játszik, a szívó jobb választásnak tűnik.

Az első keréknél meg én inkább szívót helyezném előnybe 200le felett.

A hülye angolok a szívómotorokba csak úgy dobálják az 1000 fontosokat hogy tartós legyen, attól egy turbós sokkal gazdaságosabb. A szívónak is van feelingje 6000 felett de egy turbós azért odab..sz.

Link to comment
Megosztás:

Belerakni nem nagy feladat csak csavarozas. Valtok is felmennek...

Olajfelszivo cso eltomodese miatt szoktak csapagyassa valni.

Az pont elég, hogy kuka legyen a motor.

wegapower: Ha a turbóst is komolyabban felhúzod, ott is sok pénzekbe kerül,hogy tartós legyen.

A különbség, hogy könnyebben kihozod a turbósból a teljesítményt, mint egy szívóból.

Link to comment
Megosztás:

Na hol van egy olcsó B204 már dobom is bele..

De ha alkatrész kell hozzá gondolom aranyba kell fizetni.

Jó lenne valami kis változás mert ezt a setupot már megint meguntam.

Most itthon én sem találtam,pedig szokott annyi lenni mint a szemét. :D

Biztosan Opelokba került az összes.

Más nem, rosszkormányosak vannak Angóliában kb. 300 fonttól.

Link to comment
Megosztás:

Anno nekem is azert lett xe mert elvittek az osszes b204et. :D persze azota mar xe sincs.

Na akkor itt az idő induljunk kifele egy kis lomért... csoportos kedvezmény hátha van.. :)

hazáig le lesz tesztelve ha nemjó itthon eladjuk alkatrésznek :devlish:

A trionic-tól kicsit félek na de nem mi leszünk az úttörők más már ki...ta rajta magát.

Link to comment
Megosztás:

Na akkor itt az idő induljunk kifele egy kis lomért... csoportos kedvezmény hátha van.. :)

hazáig le lesz tesztelve ha nemjó itthon eladjuk alkatrésznek :devlish:

A trionic-tól kicsit félek na de nem mi leszünk az úttörők más már ki...ta rajta magát.

Nekem mar nem aktualis. :) kell ra sima opel.valto es nincs para.
Link to comment
Megosztás:

Anno nekem is azert lett xe mert elvittek az osszes b204et. :D persze azota mar xe sincs.

Tavaly még árultak jó párat (cosworth hengerfejeset is), amikor alkatrész ügyben a r.bazáron keresgéltem pár dolgot.

Én vettem magamnak egy papíros tartalék motort sallangokkal együtt pár éve. Nem szándékoztam venni, de olyan alacsony volt az ára, hogy nem hagyhattam ott. Főleg úgy (mint később kiderült) nemrég volt felújítva. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Tavaly még árultak jó párat (cosworth hengerfejeset is), amikor alkatrész ügyben a r.bazáron keresgéltem pár dolgot.

Én vettem magamnak egy papíros tartalék motort sallangokkal együtt pár éve. Nem szándékoztam venni, de olyan alacsony volt az ára, hogy nem hagyhattam ott. Főleg úgy (mint később kiderült) nemrég volt felújítva. :icon1:

Marmint azert nincs xe, mert mar eladtam. :) dises cossi volt
Link to comment
Megosztás:

A legköltségkímélőbb egy chip belerakása és hozzá egy powercup. A kettő kijön 30e-ből és kapsz kb. 15-20le-t.

Érdemes beletenni chipet, mert nekem 1 ezerrel hamarabb épült fel a nyomaték (felül is erősebb lett), és sokkal használhatóbb lett városban emiatt.

A tiédet ki csinálta? Mert ennyit még szánnék rá, powercap már megvan.

Link to comment
Megosztás:

Ez egy EDS motorsport phase 2 chipje. Ez még előre megírt, mert a gyári konfigurációhoz felesleges egyedit íratni. Nekem már a polcon pihen, mert a sporttengelyek (és egyebek) miatt egyedit kellett íratnom. Ja, és Subitól vettem.

DIS-es és nem DIS-es között van ebből a szempontból különbség?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.