Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 422
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Én is nagyon szeretem az enyémet! tenap volt "kozmetikusnál". Peti lekente a fekete (már megmattult, kicsit napszítta)védőcsíkokat az ajtókon meg a küszöbökön fekete műanyagápolóval. Olyan, mintha tegnap gördült volna ki a gyárból. :unsure:

Azokat én is szoktam! Ilyenkor valóban nagyon szééééééép csili-vili az autó! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Azokat én is szoktam! Ilyenkor valóban nagyon szééééééép csili-vili az autó! ;)

én is használom,nehezebben tapad rá a kosz,ill ami még rámegy,az sokkal könnyebben lejön,és vízlepergető is. ;)

amikor meg autómosás+műanyagápolás+gumiápolás történtik,utána csak ennyit csinálok

:unsure: :blink: ;)

ilyen :P

Link to comment
Megosztás:

Különleges alufelni kell rá és mindjárt feldobja az összképet! :unsure:

nekem az tetszett nagyon, ami a Corsámon volt, de sajna az nem lett volna jó ez alá....

Jelenleg pedig a többi autóm viszi a pénzt, pedig jó lenne az Astrát is fejleszteni....

felni az tavasszal lesz esedékes,addig mondjuk felesleges is lenne venni,no meg vannak fontosabb dolgok,amiket le kell még játszanom :blink:

Link to comment
Megosztás:

annak mondanám aki nem tudja h emberünk a 20as évei elejét tapossa :blink:

mint én ;)

az egy dolog :unsure: :P

azért pár éve már vezetek,és sokfélét használtam már

na meg ugye vannak különbségek ember és ember között ;)

nekem az ótó nem kinyitható esernyőt jelent ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.