Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 422
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ma szervízben volt az Oppogó. Beépítették az új lámpákat, izzót is cseréltek, plusz az ékszíj csapágyát. Sajnos, az egyik fényszóró-mozgatómotor nem működik ..... Meg sem kérdeztem, mennyibe kerül. Valaki tudja, esetleg....? Megállapították, hogy sürgősen akksicsere kell, mert a végét járja. Még szerencse, hogy nem volt mostanában hideg, mert akkor beadta volna a kulcsot. Holnap veszek egy Banner-t, a Rapidban is az van.

A használt szemeket visszakértem, jó lesz tarcsiba.

megintcsak dícséret illeti a kiskőrösi Opel márkaszervíz dolgozóit! :unsure:

Nagyon szép lett az autókám....! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ma szervízben volt az Oppogó. Beépítették az új lámpákat, izzót is cseréltek, plusz az ékszíj csapágyát. Sajnos, az egyik fényszóró-mozgatómotor nem működik ..... Meg sem kérdeztem, mennyibe kerül. Valaki tudja, esetleg....? Megállapították, hogy sürgősen akksicsere kell, mert a végét járja. Még szerencse, hogy nem volt mostanában hideg, mert akkor beadta volna a kulcsot. Holnap veszek egy Banner-t, a Rapidban is az van.

A használt szemeket visszakértem, jó lesz tarcsiba.

megintcsak dícséret illeti a kiskőrösi Opel márkaszervíz dolgozóit! :huh:

Nagyon szép lett az autókám....! :lol:

Új lámpa és nem működik a motor?! Akkor nem új csak használt? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ja, a motor nem része a lámpatestnek, azt át kell szerelni....

Rulezke, nem figyeltem, miért kellett kicserélni a pilácsokat? Töröttek voltak a fülek?

Hic rólad jutott eszembe :huh:

egy ismerősöm azt mondta h a dízel Gastrájában az 5ös alatt van hátramenet :unsure: ez igyvan ?

Link to comment
Megosztás:

Ja, és új akksi dolgozik benne szerdától! a régi már nem töltődött, ezért halványult el kanyarokban a világítás. Most már semmi gond, és sokkal jobban indul!

A Suzukimban nekem se sokáig bírta: 60ezernél kidobtam a Periont-vettem bele erősebb Bannert azóta dolgozik, mint a Safhauzen..

Link to comment
Megosztás:

Hic rólad jutott eszembe :huh:

egy ismerősöm azt mondta h a dízel Gastrájában az 5ös alatt van hátramenet :unsure: ez igyvan ?

Neki lehet - nekem az 1-nél. Szerintem az 2.0 dízel lehet.

Örülök, hogy javul a gép Rulezke! Egyszer rendbe kell rakni, aztán sose adod el... :lol:

Akksit én is cseréltem a télen - még a gyári volt benne, több mint 4 éves - amikor hidegebb volt két nap után meguntam a bikázást. Azóta pöcc-röff.

Ja, a zenyim Varta (Silver, ezüst-lemezes). Exide Maxx-ot akartam a hifi miatt (nagy áram), de aztán megnéztem a Varta speckóját, és az se rosszabb.

Link to comment
Megosztás:

Jól látom??!!Megint nyilvános a fórum?Még jó,hogy néha néha felnézek.......Hát akkor újra a rendszerben,üdv mindenkinek!

Sztem csak ez a MOTE klubos rész nyilvános mindenki számára, a technika rovatban lévő (eredeti) G Astra fórum csak klubtagoknak nyilvános.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.