Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 422
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Mit szólnátok hozzá, ha szekciótalit tartanánk a debreceni talin? Jól mutatnánk, és lenne végre egy nagy csoportkép ;)

Támogatom! :D Ha vki nem is marad 3 napra, 1-re azért sztem el tudnának jönni néhányan... Ugye jól beszélek, srácok? :blush:

Link to comment
Megosztás:

Voltunk ma a Coupe-s srácokkal egy kis kimozduláson.

Íme a képek a pilisi taliról.

A végére még egy ifjú opeles, a kislányom is felkerült. Már hat hónapos. :D

Szép ez az útvonal. Mi is hasonlón voltunk februárban... Legközelebb együtt is kéne szervezni vmit! Debrecenben pl remélem ott leszünk páran G Astrások. Mindjárt ki is rakom a G Astrás weblapra a debreceni talit. ;) De előtte is szervezhetünk kisebb kirándulást. Itt a tavasz (nyár?)! :blush:

Link to comment
Megosztás:

Tényleg jó lenne egy tali Debrecenben. Arra végre én is eljutnék. :blush:

Baccus, mik vannak, mióta nem árulom az autót, már 3-an meg akarták volna venni.... Ma nagymosásban lesz része! Végre tiszta lesz estére! Jövő héten meg visszakerül az alufelni, csak még kupakom nincs hozzá.

Az jó lenne... Rég találkoztunk. Kíváncsi vagyok az autódra is... :D Milyen is az alufelnid? Olyan gyári, mint a nyuszié?

Link to comment
Megosztás:

Tényleg jó lenne egy tali Debrecenben. Arra végre én is eljutnék. :D

Baccus, mik vannak, mióta nem árulom az autót, már 3-an meg akarták volna venni.... Ma nagymosásban lesz része! Végre tiszta lesz estére! Jövő héten meg visszakerül az alufelni, csak még kupakom nincs hozzá.

Ezesetben lenne négy 15''-os gyári opel alufelnim gumival, de nem aladó és nem árulom. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Asszem láttam egy másik topicban róla képet (háttérben a cabrio, ugye?)

Ezekben a pillanatokban esztergál a Peti kupakokat, kíváncsi vagyok, milyen lesz.....

Hétvégén a szegedi veteránbörzés mindenféle bolhapiacon láttam kupakokat, de nem mertem megvenni, mert elfelejtettük lemérni. Pedig 1000-ért adták volna a 4-et.

Link to comment
Megosztás:

SZIASZTOK!!

Efgy nagyon fontos kérdésem volna: ha valaki tud légyszi irjon mihamarabb privát üzibe!! A G astrán a diszléc az hogy van rögzitve? Magyarán lukas alatta a kaszni?????

Előre is köszönöm mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!

kaze

Ha jól emlékszem lukas alatta a kaszni. De majd vki megerősit vagy cáfol... :blush:

Link to comment
Megosztás:

SZIASZTOK!!

Efgy nagyon fontos kérdésem volna: ha valaki tud légyszi irjon mihamarabb privát üzibe!! A G astrán a diszléc az hogy van rögzitve? Magyarán lukas alatta a kaszni?????

Előre is köszönöm mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!

kaze

Ragasztva van a dízsléc.

Link to comment
Megosztás:

SZIASZTOK!!

Efgy nagyon fontos kérdésem volna: ha valaki tud légyszi irjon mihamarabb privát üzibe!! A G astrán a diszléc az hogy van rögzitve? Magyarán lukas alatta a kaszni?????

Előre is köszönöm mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!

kaze

Lyuk marad a helyén ha leveszed. Méghozzá úgy hogy az első ajtón előre a hátsón hátra felé tolod (vagy fordítva) a lényeg, hogy ne feszegesd!!! nincs ragasztva, csak bátran tolni kell, jól nekitámaszkodsz és zutty már ki is ugrik a résből ezután egyszerűen leemeled...

Egyébként üdv mindenkinek!

Kisg

Link to comment
Megosztás:

Lyuk marad a helyén ha leveszed. Méghozzá úgy hogy az első ajtón előre a hátsón hátra felé tolod (vagy fordítva) a lényeg, hogy ne feszegesd!!! nincs ragasztva, csak bátran tolni kell, jól nekitámaszkodsz és zutty már ki is ugrik a résből ezután egyszerűen leemeled...

Egyébként üdv mindenkinek!

Kisg

Na igen, én is vmi ilyesmire emlékszem... Amúgy pedig üdv Kisg! :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.