Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

III. Hungarian Blitz Weekend 2007


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 597
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Te mást nem is fotóztál csak kupékat?

hát, igazságszerint a felvonuláson fotóztam inkább, ott meg ugye sanyi ment előttem, meg Márk juttatta eszembe hoigy fotózzuk le a coupe-kat kunmadarason... ezeken kívül nem nagyon fotozgattam (ami amúgy nem vall rám, mert fényképezek ha kell, ha nem...), mert olyan jól elvoltam, meg egyébként is, más meg coupekat nem fényképezett, úgyhogy ezt tekintsétek ilyen kiegészítésnek :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap egy ismerősünk ismerőse panaszkodott az ismerősünknek (:lol:), hogy hétvégén Abádszalókon szerettek volna víkkendezni a családdal, de valami nagydarab kopasz opelesek bömböltették péntek este a kocsiból a zenét, így inkább már szombat kora reggel hazamentek :unsure: asszem azok mi lehettünk :wacko:

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Látom a Tisza tavi hajókázásról nem írt senki, bár nem is voltunk sokan. Szóval nekem nem hiányzott az autógyilkos gyorsulás (igaz a 45 lovas corsával max. csak függőlegesen lehet gyorsulni), volt helyette klassz hajókázás a tavon, meg fürdés a tóban, jó kis birka gulyás. Mindezt nagyon köszönjük Dedeó Gyulának, aki ezt a programot intézte.

Képek a Veterán Opel honlapján: Abádszalók - Sarud 2007

blitz145.jpg

blitz209.jpg

Link to comment
Megosztás:

Úgy érzem eljött az ideje ezen topik bezárásának.

Megszeretném köszöni a segítőknek és a résztvevőknek.

A III. BW meg mutatta nekünk mi hiányzott, és mi kell a következőhöz.

Sokan hiányoltátok, ezért elkészítettük így utólag a találkozó matricát.

Minden általam regisztrált résztvevőnek küldünk, vagy eljutatjuk egy matricát ingyen.

A fórumon lesz egy amolyan „shop” ahol lehet nézelődni és választani a klub ajándéktárgyai között.

Lesz IV Blitz Weekend! Reméljük, azon már nem csak a résztvevők lesznek magas színvonalon! A III. BW résztvevőinek újfent köszönöm.

A segítőktől pedig elnézést kérek! Mert magánéleti problémáink (Bkori, Hemi) mellett még is kitartottunk a megrendezés mellett és így osztoztatok a hibákban.

Külön köszönöm Dedeó Gyulának a sok segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.