Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozó


ENDYKA

Recommended Posts

  • Hozzászólások 208
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Küldtem vagy 10 embernek PÜ-t.... Hátha mégiscsak összejön vmi vasárnapra. :unsure:

Malackának is jó lenne, barátosnéstul.. :blink:

Az Albertirsás dolgot tényleg komolyan írtam, a helyi politikával is jó a kapcsolat...családban marad...tehát helyünk tuti lenne, akár a strand környékén is, esetleg a strandon.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Malackának is jó lenne, barátosnéstul.. :blink:

Az Albertirsás dolgot tényleg komolyan írtam, a helyi politikával is jó a kapcsolat...családban marad...tehát helyünk tuti lenne, akár a strand környékén is, esetleg a strandon.. ;)

Én meg arra gondoltam, hogy tavasszal nyáron lehetne egy kirándulós-kocsikázós talit tartani. Találkozhatnánk Pesten valahol és utána mondjuk kikocsikázni Visegrádra vagy akárhova. Szép tájak nyugodt tempó, astra-oszlop :unsure: Helyszín lenne nekem is majd valamikor összeülünk és egyeztetünk! De mindenképpen valami mást szeretnék mint a hagyományos pl: Lurdy talik. Legyen benne minden autózás, beszélgetés evés-ivás.

De majd kialakul. Van még idő a szervezésre.

Akkor vasárnap törölve?

Link to comment
Megosztás:

Akkor vasárnap törölve?

A helyzet a következő eddig a PÜ válaszok alapján:

- astra1.6: nem biztos, de ha jön akkor a délután jó neki

- npasi: nem biztos (meló miatt)

- jim: jó, de csak késő délután

- aga: kis valószínűséggel

- off-topic: nem jó (családi programok miatt, de máskor szívesen)

- BallaImi: szombat esti elvileg szól, hogy jó e

- Tomka: ha nincs hó, feljön Egerből

+ még akkor ugye:

- Amusing (du 4-ig)

- malacka

- Boldizsár

- Endyka

- telo

Tomka felhívta a figyelmemet, hogy sokan szoktak ott lenni (bár mikor én néztem egyik hétvégén, nem voltak vészesen sokan), és lehet, hogy asztalt kéne foglalni. Ezzel az a baj, hogy még ha lehet is ilyet ott, akkor sem tudom most pontosan, hányan lennénk. Talán szombat du körülre tisztulna ki a kép, akkor talán még lehetne foglalni.

Én amúgy a du 3-5 ig időpontot javasolnám, ha mennénk... Ez még Amusingnak is jó, meg talán Jimnek is.

Én meg arra gondoltam, hogy tavasszal nyáron lehetne egy kirándulós-kocsikázós talit tartani. Találkozhatnánk Pesten valahol és utána mondjuk kikocsikázni Visegrádra vagy akárhova....

Támogatom ezt az ötletet is!!! :unsure: Nagyon szeretnék én is egy ilyen fajta kocsikázós talit. Ha más nem, 4-en 5-en sztem tuti összejönnénk... de lehet, többen is.

Link to comment
Megosztás:

TELO!

Adj meg akkor egy végleges időpontot. És akkor aki tud jöjjön!

Akkor legyen a már kiszemelt 15-17-ig A helyszín: Szentendrei úti Auchan melletti Nagyi Palacsintázója. Aki nem tudja, hol van, találkozhatunk az Auchan parkoló északi (római felőli) Szentendrei út melletti sarkában.

Akkor kb igy nézünk ki, aki biztosan jön:

- jim: késő délutántól

- Amusing

- Tomka: ha nincs hó

- malacka (+ talán barátnő)

- Boldizsár (+ bnő)

- Endyka (+ bnő?)

- telo (+bnő)

Emellett persze aki tud, jöjjön... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Akkor legyen a már kiszemelt 15-17-ig A helyszín: Szentendrei úti Auchan melletti Nagyi Palacsintázója. Aki nem tudja, hol van, találkozhatunk az Auchan parkoló északi (római felőli) Szentendrei út melletti sarkában.

Akkor kb igy nézünk ki, aki biztosan jön:

- jim: késő délutántól

- Amusing

- Tomka: ha nincs hó

- malacka (+ talán barátnő)

- Boldizsár (+ bnő)

- Endyka (+ bnő?)

- telo (+bnő)

- Rastalos&Soundra

Emellett persze aki tud, jöjjön... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Én is örülök, hogy ott lehettem, még ha ennyire nem is sikerült odaérnem időben.. Legközelebb már csak összejön és világosban, száraz időben meg tudom szemlélni a gépeiteket... :unsure:

Legalább láttam arcokat a nick nevekhez. :blink:

Tomka

u.i.: Gödöllőtől nem esett és mint megtudtam, egész nap nem esett egy szem sem Eger környékén..

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm mindenkinek aki a rossz idő és az előre látható kis létszám ellenére eljött. Én jól éreztem magam és örülök, hogy újabb astrásokat ismerhettem meg személyesen!

Rastalosék nevében is azt hiszem mondhatom, mi is örültünk nektek és jól éreztük magunkat. Kevesen voltunk, de meghitt volt a hangulat... :unsure:

Egy rövid autókázós túrában (Visegrád) benne vagyok, akár még az év folyamán, hacsak nem lesz vmi ítéletidő több méteres hóval...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.