Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozó


ENDYKA

Recommended Posts

A másik út felöl van egy marha jó étterem ,aho vad ételeket is felszolgálnak, de még anno a manta klubbal voltunk és nem emlékszem rá nagyon. Látni a teraszról a várat. Hogy drága e azt meg nem tudom. Talán Tomi megmondja. :lol:

Valszeg én is erre gondoltam....

De ha gondoljátok átugrom valamikor megnézni..nincs is olyan messze...

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 208
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nah, részemről is megvolt a terepbejárás visegrádon.

A helyzet a következő:

Amire én gondoltam étterem az Húsvétig zárva van. Ő az:

27864141.jpg

Aztán körbejártam Visegrádot, de minden szóba jöhető étterem zárva volt.

Aztán gondoltam még a Dunabogdányi Forgó étteremre( elég nagy, télen-nyáron nyitva van...stb.) De karbantartás miatt ez is zárva.

Itt Tahiban van egy havernak egy kisvendéglője. Nagyon baráti árakkal. A baj csak az vele hogy tényleg kicsi. (bent max.16 fő fér el.) Viszont ha jó idő van és a létszám nagyobb akkor van egy kinti része is.

Íme:

27864134.jpg

Amúgy a visegrádi hegyi úton vannak ilyen ingyen parkolók

27864138.jpg

Link to comment
Megosztás:

Rtomi ajánlott egy Dorogtól nem messze lévő kis fogadót. Talán érdemes lenne ezt is megfontolni. Idézem:

Ezt az éttermet ajánlom.

http://www.horvathkert.hu

Leányvár felől a város elején kell balra elkanyarodni Csolnok felé (a homokvasúti átjáró előtt épül egy benyakút)és az elágazástól kb 2-300 méterre balra van a bejárata.

Mi sokat szoktunk odajárni mert nem drága és finom a kaja.

Parkolóhely is van bőven.

Üdv. Tomi!

Nekem tetszik... Szerintetek?

Boldizsár: pontosan mettől meddig vagy németben? jan 24-től...?

Endyka: neked február lenne jó?

Link to comment
Megosztás:

Akkor február eleje? Mondjuk február 3 szombat, vagy 4 vasárnap?

A hellyel kapcsolatban akkor mi legyen? Visegrád vagy Dorog környéke? A Dorog közeli Horváth-Kert (Póni) fogadót majd még sztem megsasolom személyesen is...

Hi!

Mikor akarsz sasolni?

Sasoljunk 1ütt!

Szálljunk a skandináv légitársasággal! SAS SAS SAS SAS SAS SAS SAS SAS SAS SAS ...

PíszandSAS

Link to comment
Megosztás:

Hétvégén voltunk SASolni Rastalossal... Hangulatos környezet, elfogadható árakkal, és van elég hely is, hogy elférjünk. Ha a 10-es úton jövünk BP felől, Csolnok fele kell a táblánál balra lekanyarodni, és pár 100 méter után balra ott lesz egy domboldalon az étterem. Gyakorlatilag egy telekre kell behajtani egy kapun és még egy kis emelkedőt leküzdeni, majd a domboldalban az épületegyüttes mellett kialakított kis parkolókban lehet parkolni. Jobb időben kint is lehet üldögélni teraszokon nagyon szép kilátással, illetve a gondozott kertrészben található kis fedett asztaloknál, de ez most kiesik ugyebár az évszak miatt. Viszont a benti rész is elég nagy és tágas, hogy elférjünk benne kényelmesen. Sajna képeket nem csináltunk... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Hétvégén voltunk SASolni Rastalossal... Hangulatos környezet, elfogadható árakkal, és van elég hely is, hogy elférjünk. Ha a 10-es úton jövünk BP felől, Csolnok fele kell a táblánál balra lekanyarodni, és pár 100 méter után balra ott lesz egy domboldalon az étterem. Gyakorlatilag egy telekre kell behajtani egy kapun és még egy kis emelkedőt leküzdeni, majd a domboldalban az épületegyüttes mellett kialakított kis parkolókban lehet parkolni. Jobb időben kint is lehet üldögélni teraszokon nagyon szép kilátással, illetve a gondozott kertrészben található kis fedett asztaloknál, de ez most kiesik ugyebár az évszak miatt. Viszont a benti rész is elég nagy és tágas, hogy elférjünk benne kényelmesen. Sajna képeket nem csináltunk... :huh:

Ahogy így elnézem Rastalosnak lesz igaza és a végén tényleg csak négyen megyünk (mert senki nem mondja, hogy akar jönni)... :lol: Pedig jó az a hely, nekem tetszett! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Sztem azért van csend, mert Boldizsár Németben van, Endyka meg síel, a többieket meg személyesen kell élesztgetni... :unsure: Endyka, Boldi: ha megjöttök, egyeztessünk már egy kb időpontot és helyet, és ha megvan, akkor írok priviket is a többieknek...

Pl Február 17-18 hétvége jó lenne mondjuk akkor a fenti Dorog közeli kis étteremben?

Link to comment
Megosztás:

Jé Bebida! Hello! :unsure:

Első hozzászólás. Üdv itt a fórumon.

Mondjuk talán jó, ha addig nem lesz nagy hó! :huh:

Reméljük azért járhatóak maradnak az utak... Ha nagyon extrém az időjárás, hóvihar vagy sok hó van, akkor halasztjuk, de azért ne legyünk ennyire borúlátók... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jé Bebida! Hello! :unsure:

Első hozzászólás. Üdv itt a fórumon.

Mondjuk talán jó, ha addig nem lesz nagy hó! :huh:

Reméljük azért járhatóak maradnak az utak... Ha nagyon extrém az időjárás, hóvihar vagy sok hó van, akkor halasztjuk, de azért ne legyünk ennyire borúlátók... :lol:

Köszönöm az üdvözlést! Igazán jól esik! :lol:

És tényleg ne legyünk borúlátóak, mert nem akarok borús eget látni (addig sem, akkor sem és azután sem...)! :lol: Hiába, én már csak a napsütést szeretem :D

Link to comment
Megosztás:

Hurrá! Ma találkoztam a hóval!

Ennek örömére drifteltem is pár kézifékessel bevásárlásba menet és a kipörgés gátlót is agyon hajtottam a melóval. :unsure:

Eszméletlen király volt a reggel nyolcas jeges utakon keresztbe állni. Szerencsére azért jó a téligumim, így szükség volt a jeges útra, hogy sikerüljön.

Persze a wekerlei néptelen szombati utcák is szükségeltettek a dologhoz. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.