Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozó


ENDYKA

Recommended Posts

lelkes fiatalok figyu, szokott ilyen lenni (évente több is) csak soha nem jöttök el...... :unsure: ...igaz ott vannak nem g astrások is :lol: :lol:

Ok, azé' most te eljöhetsz erre a kis talira, (nem kell hozzá G Astra), aztán jó példát mutathatsz! :lol: :huh:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 208
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Akkor most mi a méta? Hogy állunk? Kijön, és kinem? :unsure:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Autós kirándulás Dorog környékére, a Horváth Kert étteremhez

Gyülekező: 2007. február 10, szombat, 12:00, Szentendrei úti Auchan! előtti parkoló "szokásos",

a főúthoz közelebbi északi (Római felőli) csücske

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. telo & bebi

2. Endyka

3. Boldizsár

4. NP

5. uhuhu asszem ráérek de még nembiztos....

6.

7.

8. Soundra (and Rastalos )

9.

10. NFS

Link to comment
Megosztás:

Akkor most mi a méta? Hogy állunk? Kijön, és kinem? :huh:

Úgy néz ki, hogy akiket itt látsz a listán, az a max létszám. Többen nem valószínű... de még lehetséges. Sajna npasiról és uhuról sem tudok biztosat... Aki biztos: NFS (az te vagy :unsure: ), Endyka, Boldi, Rastalos&Soundra, telo&bebi.

Többiekkel priviztem, és úgy néz ki nem jönnek... :lol: Szomorúúúú. Mindenesetre azért 12 főre foglaltam asztalt...

Link to comment
Megosztás:

Sajnálom hogy nem tudtam ott lenni, de sajnos szerdán beszakadt a csatornánk a fűrdőszoba alatt. 80 éves volt és mivel a fűrdőt nem akartuk szétszedni, ezért a ház oldala mellett a járda lett végig kibontva, meg a WC újra járólapozva és új csatorna lett. Sajnos elcsúszott a munka, amivel nem számoltam előre. Bocsi mégeccer! :huh:

Ma délután ötre már sikerült is újra járólapoznom a wc-nket. :unsure:

De egy új avatart sikerült összehoznom Endykáét felhasználva. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Tán kissé OFF lesz a hozzászólásom, ugyanis én nem VÁGYTAM egy Astrára, egyszerűen csak LETT.

3 hónapja kerestem 4 személynek alkalmas benzines autót, egyszerű, értékálló technikával 2 millFt alatt.

Miután több tucat újrafestett/törött/visszapörgetett céges autót megnéztem, gyakorlatilag kedvetenné váltam, és a végső határidő (febr.15) is vészesen közeledett, amikorra megoldást kellett találnom. Majdnem kilátástalannak tűnt.

Ekkor idős bácsika jött be a boltba hozzám, s ha már ott volt , elpanaszolta hogy a 'GENGCTER' autókereskedők potom 950ezer forintért akarták megvenni az ő 66 ezret futott G astráját. (2001, 66EKm, 1,2 16 V -sajnos nem 1,4- v. 1,6- légzsák, szürkemetál.) Neki meg muszáj eladnia - az utóbbi egy évben 85 (!) km-t sikerült mennie vele. Ennek így nincs értelme - gondolta.

Szó szót követett, másnap 1,100-ért megvettük.

Egy kis ékszerdoboz: nem hajlandó gyorsulni 4 személy+csomaggal, viszont nem is eszik, halk, elfogadhatóan kényelmes stb.

Egyetlen bajom, hogy már az első nagy parkolós kiállásnál bajban voltam: rendesen rendszám alapján kerestem a sorban az áruházból kijövet, a másik 3 UGYANILYEN színű/feléppítményű gép között. :-) éppen azért most szolid, nem túl feltűnő kiegészítők után kutatok - ebben kérném a segítségeteket. Hol, mit, mennyiért érdemes a kiegészítők közül ?

Előre is kösz. (üdv- kutya. , aki SOHA nem volt még 'OPEL'-es...)

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Tán kissé OFF lesz a hozzászólásom, ugyanis én nem VÁGYTAM egy Astrára, egyszerűen csak LETT.

3 hónapja kerestem 4 személynek alkalmas benzines autót, egyszerű, értékálló technikával 2 millFt alatt.

Miután több tucat újrafestett/törött/visszapörgetett céges autót megnéztem, gyakorlatilag kedvetenné váltam, és a végső határidő (febr.15) is vészesen közeledett, amikorra megoldást kellett találnom. Majdnem kilátástalannak tűnt.

Ekkor idős bácsika jött be a boltba hozzám, s ha már ott volt , elpanaszolta hogy a 'GENGCTER' autókereskedők potom 950ezer forintért akarták megvenni az ő 66 ezret futott G astráját. (2001, 66EKm, 1,2 16 V -sajnos nem 1,4- v. 1,6- légzsák, szürkemetál.) Neki meg muszáj eladnia - az utóbbi egy évben 85 (!) km-t sikerült mennie vele. Ennek így nincs értelme - gondolta.

Szó szót követett, másnap 1,100-ért megvettük.

Egy kis ékszerdoboz: nem hajlandó gyorsulni 4 személy+csomaggal, viszont nem is eszik, halk, elfogadhatóan kényelmes stb.

Egyetlen bajom, hogy már az első nagy parkolós kiállásnál bajban voltam: rendesen rendszám alapján kerestem a sorban az áruházból kijövet, a másik 3 UGYANILYEN színű/feléppítményű gép között. :-) éppen azért most szolid, nem túl feltűnő kiegészítők után kutatok - ebben kérném a segítségeteket. Hol, mit, mennyiért érdemes a kiegészítők közül ?

Előre is kösz. (üdv- kutya. , aki SOHA nem volt még 'OPEL'-es...)

Ezt inkább a chat topicba kellett volna....És nem ártana tudni mit szeretnél, könnyebb lenne tanácsot adni....

talán először nézz körül a g-astraclub

-on

Link to comment
Megosztás:

Kutya: Isten hozott!!

NFS: Grat az avatarhoz!! :unsure:

Kösz, és bocs ha nem a megfelelő helyre került. Igazából az utángyártott maszkok, apróbb (nem feltűnő, maradjunk a valóságban hisz: 1.2 16v) spoilerek érdekelnek. A linket megnézem, és mégegyszer kösz !

Link to comment
Megosztás:

Mi is nagyon jól éreztük magunkat bebivel... :unsure: Köszi aki eljött! Uhuék, akiket elvileg nem is vártam, kijöttek beköszönni az Auchanhoz, ez külön jól esett! A fenti képeken szereplő kapri kupé viszont nem Ákos, hanem egy másik meglepi vendég...

Nemsokára rakunk fel képeket. Lett egy pár... Majd közzéteszem a linket itt. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.