Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fűtés, és klíma


Golby

Recommended Posts

49 perce, tuskes írta:

Addig örülj míg Bem kell szerelni. 

Hát örülök. Végülis nyugodtabban indulok el ezzel hosszabb útra nulla szerszámmal mint az F-el egy nagy ládával, meg egy csomó alkatrésszel. Az F-nél kétesélyes volt, vagy meg tudom csinálni vagy nem, itt viszont nem kell latolgatni a lehetőségeket. :-) Azért majd tavasszal ha jobb idő lesz elkezdem felderíteni a motorteret mi-micsoda, csak nem sok hely van nézelődni. 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, zotya975 írta:

Hát örülök. Végülis nyugodtabban indulok el ezzel hosszabb útra nulla szerszámmal mint az F-el egy nagy ládával, meg egy csomó alkatrésszel. Az F-nél kétesélyes volt, vagy meg tudom csinálni vagy nem, itt viszont nem kell latolgatni a lehetőségeket. :-) Azért majd tavasszal ha jobb idő lesz elkezdem felderíteni a motorteret mi-micsoda, csak nem sok hely van nézelődni. 

Ha leveszed a sallangot, ugyanaz mint az F, még a blokk öntvény cikkszáma is. :)

Személy szerint nem kedvelem a G-t, egy lomha maszat. (oké, cabriosága miatt is nehezebb, de ha sima G lenne, akkor is nehéz)

Viszont a környezetvédelmi besorolása más, van klíma, és ma már ez is fontos...

Link to comment
Megosztás:

11 órája, Tiu írta:

Ha leveszed a sallangot, ugyanaz mint az F, még a blokk öntvény cikkszáma is. :)

Személy szerint nem kedvelem a G-t, egy lomha maszat. (oké, cabriosága miatt is nehezebb, de ha sima G lenne, akkor is nehéz)

Viszont a környezetvédelmi besorolása más, van klíma, és ma már ez is fontos...

Az lehet, csak sokkal kevesebb körülötte a hely. Oké, de nálad az F nem gyári , kiló-lóerő arányban egész közel van, vagy talán meg is haladja a G-t, de nálam a kérdéses 80 lóerő az 1070Kg-al kevesebb volt mint a 125 paci a 1350-kg-hoz. Ennek ellenére nem az erővel volt gondom, mert így SE-ként már egész autózható volt ez is, a klíma és a 7 ülés volt a legnagyobb érv. A hangja viszont sokkal szebb volt szerintem a 8szelepesnek. 

Link to comment
Megosztás:

  • 6 months later...

Sziasztok! 

Nemrég voltam beszerző körúton. elég jó árért hozzá jutottam egy c14se blokkhoz mindennel együtt, egy szervós kormányműhöz, valamint amiért igazából mentem klímához. Viszont ezzel van egy kis érdekesség illetve több amit nem értek. A fűtésboxon rajta volt, hogy GM viszont egy matrica is volt rajta miszerint Diavia klíma amit ha jól tudok utángyártott viszont a címkén egykorú az autóval. Szóval lehetséges lehet az, hogy a gyárba vagy onnan kigurulva egyből beszerelték ezt az autóba? Viszont ezzel kapcsolatban volna még pár kérdésem. Tudtommal a gyári klímás opelekbe kell lennie fűtéscsapnak is. Nos ebbe nem volt viszont így nem értem, hogyan gátolja meg a meleg levegő befújását? Vagy itt ezen a boxon a terelőlapát van megjátszva úgy hogy hidegnél átfordul a klíma hőcserélőhoz, melegnél a fűtőradiátorhoz fél állásban meg engedi mind kettőt? Nem értem, hogyan működhetett ez így bele meg nem látok sajnos.. A másik dolog az pedig a klímahűtő. Tudtommal a klímás astrákba van 2 db ventilátor. Ebben viszont csak 1 van ugyan úgy mint az én fapadosomba a motortérben a hűtő mögött. Viszont a hűtőben lévő hőgomba nekem gyanús. Ebbe 3 érintkező van míg az enyémben ha jól emlékszem csak kettő. Ez lehet a klíma miatt? Vagy esetleg itt úgy van klíma bekapcsoláskor van egy alacsonyabb fordulatszám a ventinek állandóan és ennyi? Az utastérben lévő klímaköteg viszont egyenesesn káosz sajnos az már kicsit szét volt berhelve. Talán a szerencsém annyi, hogy csatik vannak amik csak 1 helyre mennek be, de még így is vannak kérdéses dolgok.. Nincs valakinek rajza esetleg ilyen diavia klímához? Vagy valaki van itt akinek ilyen van vagy volt beépítve? Nagy segítség lenne majd ha nekiállok.. Amúgy a klíma működött a gyerek elmondása szerint még fél éve. Meg mikor szétszedtük volt is benne gáz és a klímakompresszor kuplungja is jó szóval bizakodó vagyok :) Csatolok képeket és előre is köszönöm a segítséget nektek! 

ee076935618ca63ee7a517dc7856e08e.jpg
d293607aaafce979adad3fde7385856d.jpg
677499ac9cdcc21cec5fce4c3b71082f.jpg 
9bc70fe03608ac9872a856dbfbc23b4e.jpg

Link to comment
Megosztás:

2 órája, Kispotter írta:

Sziasztok! 

Nemrég voltam beszerző körúton. elég jó árért hozzá jutottam egy c14se blokkhoz mindennel együtt, egy szervós kormányműhöz, valamint amiért igazából mentem klímához. Viszont ezzel van egy kis érdekesség illetve több amit nem értek. A fűtésboxon rajta volt, hogy GM viszont egy matrica is volt rajta miszerint Diavia klíma amit ha jól tudok utángyártott viszont a címkén egykorú az autóval. Szóval lehetséges lehet az, hogy a gyárba vagy onnan kigurulva egyből beszerelték ezt az autóba? Viszont ezzel kapcsolatban volna még pár kérdésem. Tudtommal a gyári klímás opelekbe kell lennie fűtéscsapnak is. Nos ebbe nem volt viszont így nem értem, hogyan gátolja meg a meleg levegő befújását? Vagy itt ezen a boxon a terelőlapát van megjátszva úgy hogy hidegnél átfordul a klíma hőcserélőhoz, melegnél a fűtőradiátorhoz fél állásban meg engedi mind kettőt? Nem értem, hogyan működhetett ez így bele meg nem látok sajnos.. A másik dolog az pedig a klímahűtő. Tudtommal a klímás astrákba van 2 db ventilátor. Ebben viszont csak 1 van ugyan úgy mint az én fapadosomba a motortérben a hűtő mögött. Viszont a hűtőben lévő hőgomba nekem gyanús. Ebbe 3 érintkező van míg az enyémben ha jól emlékszem csak kettő. Ez lehet a klíma miatt? Vagy esetleg itt úgy van klíma bekapcsoláskor van egy alacsonyabb fordulatszám a ventinek állandóan és ennyi? Az utastérben lévő klímaköteg viszont egyenesesn káosz sajnos az már kicsit szét volt berhelve. Talán a szerencsém annyi, hogy csatik vannak amik csak 1 helyre mennek be, de még így is vannak kérdéses dolgok.. Nincs valakinek rajza esetleg ilyen diavia klímához? Vagy valaki van itt akinek ilyen van vagy volt beépítve? Nagy segítség lenne majd ha nekiállok.. Amúgy a klíma működött a gyerek elmondása szerint még fél éve. Meg mikor szétszedtük volt is benne gáz és a klímakompresszor kuplungja is jó szóval bizakodó vagyok :) Csatolok képeket és előre is köszönöm a segítséget nektek! 




 

Én alapból két fajta manuális klímával találkoztam eddig, corsában és F astrában láttam olyat hol fűtéscsap volt, tehát klímát kapcsolva egy vákumos, vagy elektromos csap teljesen elzárta a radiátort, és ha szabályoztad a klímát a tekerővel akkor a külső levegőt keverted hozzá. A másik amikor nincs fűtéscsap a radiátor direktben be van kötve , és egy csappantyúval választod ki a fűtéstekerővel, hogy merre menjen a levegő, a hőcserélőn keresztül, a radiátoron keresztül, vagy keverve. Szerintem most nekem is ilyen van a Zafirában mert sehol sem látok fűtéscsapot a radiátor egy az egyben be van kötve a vízkörbe ahogy annó a klíma nélküli astránál is volt. 

Szerintem az utólagos Diavia klímánál is a gyári GM klímás boxot használták fel, csak a többi része a csövek a kompresszor, ésatöbbi az "idegen" márka. A bontóban ahová jártam évekig nézegettem egy klímás roncsot, ugye ezt nem sokan viszik, hiszen 20 éves autóba nem nagyon építenek be utólag klímát mert szerelő nem vállalja, és nem kis fanatizmus kell a műszerfal kiszedéshez. Aztán mire eljutottam oda hogy elhozom és nekiállok, meg ugye le lett cserélve a kocsi. 

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok!

Sürgős segítségre lenne szükségem! Vettem egy 1996-os F Astrát tartlék autónak, dolgozni. (1,4  66kW). A kérdésem lenne: A klíma nem jó benne. A klímaszűrő ereszt. Mennék szerdán 1000 km-es útra, muszáj ezzel az autóval mennem. meg fogunk pusztulni klíma nélkül. A klímás nem ér rá megcsinálni, ő csak kivákuumozná és feltöltené.  Hogyan kell kicserélni a klímahűtőt? Le kell ehhez venni a lökhárítót? Nagy műtét?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
16 órája, Palca01 írta:

Sziasztok. 23 év használat után, és soha semmi probléma után ma a klíma beadta a kulcsot. Soha meg töltve se volt. Gombot nyomva kompresszor indul ventik szinten. Bent fura szidszeges hallatszik a lêgbefuvo rostêlyokon vagy 1 percig. De hideg nem érkezik.....

Elvileg ha kompresszor indul akkor van még benne valamennyi gáz, mert van egy nyomáskapcsoló is, ami nem engedi indulni üres rendszernél. 

Link to comment
Megosztás:

SZiasztok!

Találkozott már valaki ezzel a problémával? Működő klímával bal oldalon hideg levegő jön (jéghideg) , jobb oldalon minimálisan hidegebb mint a kinti. Mintha kicsit kevésbé is fújna, de lehet csak úgy érzem a hideg miatt. A klíma van, hogy csak második bekapcsolásra indul el. 96-os F Astra 1.4 82ló.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
7 órája, Palca01 írta:

Sziasztok. Járt már valaki úgy hogy nemfuj az első szélvédore a venti? Kesztyűtartót kiszedtem. Láttam a bovden mozog rendesen. Mindenhova fúj csak a szelvedore nem

A bowden mozog, de mozgatja a zsalut is? Ha jól tudom ez a vezetőoldalról csatlakozik a légelosztó dobozra. Tehát inkább az óraegység helyéről látni rá. 

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
13 perce, Zoi81 írta:

Sziasztok. 94-es F Astrában hol van a termosztát? C16SE motor. Kell vagy 15-20km mire felmelegszik a vizem, szerintem azzal lesz a gond.

Szia.Konkrétan nem ismerem ezt a motort de a hűtő bal oldali felső vastag csövét kövesd.Az jön a termosztáttól.

Link to comment
Megosztás:

27 perce, kingblue írta:

Szia.Konkrétan nem ismerem ezt a motort de a hűtő bal oldali felső vastag csövét kövesd.Az jön a termosztáttól.

Igen azt néztem. De semmi. Csak 1 kunkori cső a hűtőtől a blokkig, de mindkét oldalon sima bilinccsel felfogatva és nincs termosztát. Szóval nem ott van. Vagy nagyon vak vagyok. A jobb oldalról 1 másik cső megy, de az meg be a motor mögé, abszolút nem látom. Annyira nem szokták eldugni.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

11 perce, Zoi81 írta:

Igen azt néztem. De semmi. Csak 1 kunkori cső a hűtőtől a blokkig, de mindkét oldalon sima bilinccsel felfogatva és nincs termosztát. Szóval nem ott van. Vagy nagyon vak vagyok. A jobb oldalról 1 másik cső megy, de az meg be a motor mögé, abszolút nem látom. Annyira nem szokták eldugni.

https://opel.7zap.com/hu/car/t92/f/0/19-1/  Talán itt.

Módosítva : kingblue
Link to comment
Megosztás:

32 perce, Zoi81 írta:

Igen azt néztem. De semmi. Csak 1 kunkori cső a hűtőtől a blokkig, de mindkét oldalon sima bilinccsel felfogatva és nincs termosztát. Szóval nem ott van. Vagy nagyon vak vagyok. A jobb oldalról 1 másik cső megy, de az meg be a motor mögé, abszolút nem látom. Annyira nem szokták eldugni.

 

20 perce, kingblue írta:

Igen,  a vezérműszíj burkolat alatt van, csak a csonk látszik ki igazából a termosztát házból. 39fbac37d78639f9d336594d801953db.jpg

 

 

Link to comment
Megosztás:

42 perce, Zoi81 írta:

Aha... Akkor ezt hogy tudom cserélni? Remélem a vezérlést nem kell bolygatni miatta...

Két csavar fogja.Nézd meg elfér-e a kulcs.Dugókulcs ha nem akkor csillagkulcs Ebben van torx fejű is.

Nem hinném hogy ezért le kellene szedni a vezérlést.Elég ésszerűtlen lenne.

Módosítva : kingblue
Link to comment
Megosztás:

8 órája, kingblue írta:

Két csavar fogja.Nézd meg elfér-e a kulcs.Dugókulcs ha nem akkor csillagkulcs Ebben van torx fejű is.

Nem hinném hogy ezért le kellene szedni a vezérlést.Elég ésszerűtlen lenne.

Sajna meg kell bontani hozzá. Én azt szoktam csinálni, hogy hozzáfogatom a szíjat a burkolathoz miután összejelöltem a tárcsával, így nem esik le nem húzza vissza  feszítő, így nem kell az alsó részét is megbontani ( főtengely szíjtárcsa, alsó burkolat) Majd a felső szíjtárcsa kiszedése után a burkolat a hozzá fogatott szíjjal együtt elhajtható annyira hogy le lehet szedni a termosztát csonkot, és kicserélni a termosztátot. Ha valamiért lecsúszik a szíj, ( mert ugye a rugós feszítú lefelé húzza) akkor teljesen le kell szedni mindent, mert az alsó jel a lenti tárcsán, csak akkor látszik. A képen is ez látszik, elmozdult a szíj, nem voltam biztos benne hogy lent nem ugrott egy-két fogat, és teljesen meg kellett bontani:

6d9394b44856223bfcd0bed3c6847a00.jpg

Ha nincs túl messze a vezérlés csere ideje ( vagy a megtette kilóméter alapján) érdemes addig elhalasztani a termosztát cserét, ha van rá lehetőség. De amúgy meg lehet így csinálni, arra viszont fel kell készülni, ha elmozdul a szíj, nem szabad kockáztatni akkor teljesen bontani kell. A főtengely szíjtárcsa csavarjához légkulcs jó ha van, de 5-sebességbe téve ha valaki fékezi a kereket ki lehet tekerni, viszont több crova szár hosszabbítóval ki kell " jönni" a kerékjáraton keresztül a karosszéria mellé, mert annyira rugózik a kulcs hogy ott bent nincs elég hely meglazítani. ( mire meglazulna beleütközöl valamibe) Egészen "elvetemültek" feltámasztják a kulcsot, és lehúzott AC relével ráindítanak. Én ezt még nem próbáltam. 

 

 

 

Link to comment
Megosztás:

12 órája, zotya975 írta:

Sajna meg kell bontani hozzá. Én azt szoktam csinálni, hogy hozzáfogatom a szíjat a burkolathoz miután összejelöltem a tárcsával, így nem esik le nem húzza vissza  feszítő, így nem kell az alsó részét is megbontani ( főtengely szíjtárcsa, alsó burkolat) Majd a felső szíjtárcsa kiszedése után a burkolat a hozzá fogatott szíjjal együtt elhajtható annyira hogy le lehet szedni a termosztát csonkot, és kicserélni a termosztátot. Ha valamiért lecsúszik a szíj, ( mert ugye a rugós feszítú lefelé húzza) akkor teljesen le kell szedni mindent, mert az alsó jel a lenti tárcsán, csak akkor látszik. A képen is ez látszik, elmozdult a szíj, nem voltam biztos benne hogy lent nem ugrott egy-két fogat, és teljesen meg kellett bontani:

6d9394b44856223bfcd0bed3c6847a00.jpg

Ha nincs túl messze a vezérlés csere ideje ( vagy a megtette kilóméter alapján) érdemes addig elhalasztani a termosztát cserét, ha van rá lehetőség. De amúgy meg lehet így csinálni, arra viszont fel kell készülni, ha elmozdul a szíj, nem szabad kockáztatni akkor teljesen bontani kell. A főtengely szíjtárcsa csavarjához légkulcs jó ha van, de 5-sebességbe téve ha valaki fékezi a kereket ki lehet tekerni, viszont több crova szár hosszabbítóval ki kell " jönni" a kerékjáraton keresztül a karosszéria mellé, mert annyira rugózik a kulcs hogy ott bent nincs elég hely meglazítani. ( mire meglazulna beleütközöl valamibe) Egészen "elvetemültek" feltámasztják a kulcsot, és lehúzott AC relével ráindítanak. Én ezt még nem próbáltam. 

 

 

 

Van rá lehetőség elhalasztani még, mert állandóan nyitva van. Szóval a víz kering, csak ugye sok idő mire eléri az üzemi hőfokot. De akkor asszem szerelőre bízom és egyszerre ütemezem be a kettőt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.