Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fűtés, és klíma


Golby

Recommended Posts

Lehet, hogy szét kellene egyszer kapni.

Netalán, Uhu mester megkérdezhetné valamelyik sokat látott és tapasztalt szerelő kollégáját. :?:

No igen! Biztosan van egy cső egy lyuk egy szelep vagy akármi amin keresztül a hideg jön mert nálam jól elkülöníthető. A hideg a középső bal felső tetején jön. Az alján meleg jön mindig. Tehát nem a rendszer elején keveri hidegre hanem valahol hozzáengedi.

Link to comment
Megosztás:

Yííííhhhááááá! :hello1:

Aki még vacillál azon, hogy vajon kicserélje-e a termosztátot télre, annak nagyon ajánlom, hogy igen!

A csere elôtti és utáni fűtés között teológiai és geológiai különbség van... Bazihamar üzemmeleg a motor

(most a téli -1 és -2 fokban sokkal hamarabb, mint a korábbi 20-22-ben...) A fűtés meg pokolijó!

Az ára cseppet húzós volt, a gyári termo-t 8600-ért vettem, az autószerelô szerint korábban lehetett venni

csak termosztát-betétet 2-3ezerért, de egy ideje nem találkozott vele. De hátha valakinek még sikerül felhajtani

olyat...

Link to comment
Megosztás:

Én tapasztaltam, hogy célszerű gyári termosztátot venni, még ha drágább is.

3-szor cseréltem zsinórban 3 nap alatt, 2 új volt, csak nem gyári. És egyszer sem lett jó. Majd megnézem a típusát és berakom a "ki mit tart gagyinak" topikba. És ez pont velem történik meg, akinek fenntartásai vannak az utángyártott dolgokkal szemben.

Cserélhetek újra termosztátot. De most már csakis gyárit, mert túl csóró vagyok ahhoz, hogy az olcsóbbat vegyem meg. Max lízingelem.

Ilyet még nem pipáltam, mióta kétágú vagyok.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Én a ciripeléssel küzdök. Mostanság elkezdett időszakosan ciripelni a beelső ventillátorom. Öröm hallgatni :)

Hála égnek csak néha csinálja, de félek ez a néha egyre gyakoribb , majd állandó lesz. :twisted:

Ilyen esetben mit tehetek?

Csere? Esetleg csapágyazás? ...ezzeel most nagy lámaságot mondtam/kérdeztem?

Link to comment
Megosztás:

A rekordomon nekem is csinálta,a végén meg már alig ment.Kiszedtem jól kipucoltam,a csapágyazást beolajoztam,utánna bírta kb másfél évig majd újra zúgás.Szerencsére a motor felső csapágya kilátszik a légbeömlő ereszben,és ott meg lehet olajozni,utánna csönd.a leghatásosabb a csere(kiv. pénztárca).De gondolom a fastrából is jó szívás kiszedni. :)

Link to comment
Megosztás:

Kori, jól emléxem? A Rekordban (Carlton) a műszerfalat le kell szedni? (vagy az a Volvo-mon volt?)

A Vectra egyszerű, kb 20 perces művelet volt. Ott a szélvédő pereme alatt van (motortér) egy könnyen törő műa. burkolat alatt a fűtőventillátor. Ha az Astrán is ott van, akkor szerintem nem nehéz a csere.

Ventillátor felújításról még nem hallottam.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Kb 1 hónapja vettem egy astrát,és olyan problémám lenne,hogy a fűtéskonzolnál lévő izzók közül egy sem működik,próbáltam szétszedni,de nem igazán sikerült leszednem. Ha valaki tudna segíteni,hogy hogy tudom leszedni a fütésgombok körüli burkolatot,aznnak örülnék..

Köszi Attila

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sziasztok

Kb 1 hónapja vettem egy astrát,és olyan problémám lenne,hogy a fűtéskonzolnál lévő izzók közül egy sem működik,próbáltam szétszedni,de nem igazán sikerült leszednem. Ha valaki tudna segíteni,hogy hogy tudom leszedni a fütésgombok körüli burkolatot,aznnak örülnék..

Köszi Attila

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata, hogyan lehet ezeket az izzókat kicserélni? Ugyanezzel a gonddal küzdök én is!

Köszi,

ZZoli

Link to comment
Megosztás:

No igen! Biztosan van egy cső egy lyuk egy szelep vagy akármi amin keresztül a hideg jön mert nálam jól elkülöníthető. A hideg a középső bal felső tetején jön. Az alján meleg jön mindig. Tehát nem a rendszer elején keveri hidegre hanem valahol hozzáengedi.

Igen 2 levegőbeömlő van a középsö részen, az egyik direktbe jön a ventillátortól, a másik keresztül megy a belső fűtőradiátoron. Ha kiveszitek a rácsot középőről, hátul jól látható, a fölső nyílás a felelős a hideg levegőért!!

Egy 10X15 cm-s 3 cm vastag szivaccsal /lehetőleg fekete színű/ tökéletesen el lehet tőmíteni úgy, hogy a lezáró is jól működjön.

Volt higeg levegő, nincs ideg levegő. :shock:

Link to comment
Megosztás:

Igen 2 levegőbeömlő van a középsö részen, az egyik direktbe jön a ventillátortól, a másik keresztül megy a belső fűtőradiátoron. Ha kiveszitek a rácsot középőről, hátul jól látható, a fölső nyílás a felelős a hideg levegőért!!

Egy 10X15 cm-s 3 cm vastag szivaccsal /lehetőleg fekete színű/ tökéletesen el lehet tőmíteni úgy, hogy a lezáró is jól működjön.

Volt higeg levegő, nincs ideg levegő. :shock:

Köcce! :)

Link to comment
Megosztás:

Igen 2 levegőbeömlő van a középsö részen, az egyik direktbe jön a ventillátortól, a másik keresztül megy a belső fűtőradiátoron. Ha kiveszitek a rácsot középőről, hátul jól látható, a fölső nyílás a felelős a hideg levegőért!!

Egy 10X15 cm-s 3 cm vastag szivaccsal /lehetőleg fekete színű/ tökéletesen el lehet tőmíteni úgy, hogy a lezáró is jól működjön.

Volt higeg levegő, nincs ideg levegő. :shock:

De akkor miért van az hogy nekem már egy ideje nem fúj hideget középről? Én nem tömítettem el. Eltömődött volna valahol?

Link to comment
Megosztás:

Köszi, gyűjtök hozzá lelki erőt...

Legszívesesebben azzal csináltatnám meg, aki ezt így megtervezte.

Nem tudom miért akarnak veled egy fél napos munkát csináltatni 15 perc helyett! :?:

leveszed a 3 fűtésvezérlő gombot /alul kicsi lyuk vékony csavarhúzó bele és lehúzod/

kiveszed a belső levegő keringető kapcsológombját /vigyázz a kis rugókra benne el ne vesszenek/

a középső tekerőgomb alatt a tengelyen van egy fehér műanyag ki pattintod

kicsavargatod a csavarokat

benyomod az egész konzolt egy kicsit

ezután már könnyen ki lehet cserélni az égőket.

Kell hozzá egy erős csipesz/nem fogó, mert azzal összeroppantod az izzót/ ennek nem árt a végeit 2 oldalú ragasztószalaggal, vagy sebtatasszal betekerni, mert így sokkal könnyebben ki lehet venni vele az izzókat.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom miért akarnak veled egy fél napos munkát csináltatni 15 perc helyett! :?:

leveszed a 3 fűtésvezérlő gombot /alul kicsi lyuk vékony csavarhúzó bele és lehúzod/

kiveszed a belső levegő keringető kapcsológombját /vigyázz a kis rugókra benne el ne vesszenek/

a középső tekerőgomb alatt a tengelyen van egy fehér műanyag ki pattintod

kicsavargatod a csavarokat

benyomod az egész konzolt egy kicsit

ezután már könnyen ki lehet cserélni az égőket.

Kell hozzá egy erős csipesz/nem fogó, mert azzal összeroppantod az izzót/ ennek nem árt a végeit 2 oldalú ragasztószalaggal, vagy sebtatasszal betekerni, mert így sokkal könnyebben ki lehet venni vele az izzókat.

Mindig tanul az ember :roll:
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.