Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Frontera


kori

Recommended Posts

Nekem nagyon tetszenek a frontérák annak ellenére hogy nem egy friss dizájnu verdák.Csak ne mondanának annyi rosszat róla.Igaz engem inkább a műszfal japánossága,a hiányos bizt. felszerelés tartott vissza a megvásárlásától.Igaz a modelfrissítés után már más a helyzet,de azokat meg nehéz megfizetni.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
Nekem a Frontera Sport teccik mocskosul, azt valahogy nagyon eltalálták. Érdekes hogy szvsz a Monterey 3ajtós verziója annyira nem sikerült szépre

Ma éppen az orrom előtt ment egy Frontera.S, nagyon felkeltette az érdeklődésemet egy kis felirat rajta.Pontosabban, 3.2 V6, Sport.

Mit is lehet erről a dologról tudni?

Link to comment
Megosztás:

Ma éppen az orrom előtt ment egy Frontera.S, nagyon felkeltette az érdeklődésemet egy kis felirat rajta.Pontosabban, 3.2 V6, Sport.

Mit is lehet erről a dologról tudni?

A 3.2V6 valójában 3165ccm, 205LE-t (5400-as fordulaton) és 290Nm-t teljesített (3000-es fordulaton). Én úgy tudom, hogy volt a 3 és az 5ajtós verzióból is ilyen, de csak a Limited felszereltségi szinthez adták.

Link to comment
Megosztás:

Az egyetlen terepjáró típus, amit vezettem (UAZ-on kívül).

Egy dízel volt. Nagyon tetszett, ráadásul fekete volt, így teljes volt az élmény.

Amikor az Omegát kerestem, erősen kísértésbe ejtett egy 94-es darab. Nem mertem megvenni.... (Különben is kékes zöld színe volt...)

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.