Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Frontera


kori

Recommended Posts

3 hengerzés és check engine megoldva gyertyakábel cserével, új termosztátot is kapott mert nem belevaló volt és egy visszafolyó ág le volt dugózva :omg: így már kapcsol a ventillátorom is. kutyarács beszerelve, klíma műdödik , köszi mindent Wesziéknek ! :blush:

Link to comment
Megosztás:

http://vadaszapro.hu...ere-terepjarora

http://vadaszapro.hu...,---terepjarora

..nem tudom belevágjak-e..van-e értelme...Pesten lakom, mindenhova eljutok, még télen is, a nyári időszakban ,Balaton, esetleg külföld...oda is elmegyek a bömivel...vadászni 12-20 alkalommal megyek, ahova kellhet...de bozótosba stb, úgy sem mennék vele, sajnálva a fényezést....tehát nem tudom.

A bömi hibátlan, patent...

Szóval azóta sem jött össze a dolog.

Ezúton kérem, ha tudnátok segíteni, egy terepjáró cserébe a BMW-ért, megköszönném

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Üdv,Taki vagyok. most regisztráltam magam és kérdésem volna.

Frontera vásárlásán gondolkodom. tudok beszerezni más szinü üzemanyagot (piros),de nem tudom bele tölthetem e?az astrám minden további nélkül fogyassza.igaz az adagolós.

a válaszokat vagy hozzászólásokat előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Szívó dízelbe, TD-be minden további nélkül mehet a piros. Az én W123-asom csudára ette. Még 20 évesen is.

Üdv,Taki vagyok. most regisztráltam magam és kérdésem volna.

Frontera vásárlásán gondolkodom. tudok beszerezni más szinü üzemanyagot (piros),de nem tudom bele tölthetem e?az astrám minden további nélkül fogyassza.igaz az adagolós.

a válaszokat vagy hozzászólásokat előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Frontera hirdetése leszedve :) Olcsón hirdettem és egy komoly jelentkezőm nem volt. Inkább megtartom hisz szép nagy kényelmes terepen is jó :D Úgysincs napi használatban és jól néz ki a ház elött :D Jó jó az astra is de a frontera azért nagyon más :)

Ha eladom akkor úgyis kell venni valamit és előről kezdem...

Gondolom a következő szopásig tart ez az állapot :D

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Persze, idetaláltam, csak sokat kutyáztam, netközelben is alig voltam :)
Miden rendben. Emelőt nézek, hogy milyet lenne érdemes venni illetve, hogy melyikkel hol lehet megemelni az autót...

Illetve pár apróságot majd beszereznék. Az egyik ajtónál pl a ajtónyitó érzékelő nem működik meg hasonlók. Ötlet, hogy honnan tudok ilyet szerválni?

Ködlámpát szerelnék rá, van valami gyári, ami a rácsra az elején felmegy?

Fejegységet már kicseréltem a Kenwood KIV-700asra és hétvégén megy be a Rockford Fosgate hangszóró is hátra, ha minden jól megy :)

Ja, meg majd hívlak pár egyéb miatt, mint pl fékalkatrészek, hardy, stbstb...

Köszi :)

Link to comment
Megosztás:

1304249485731.jpg

14+áfa újonan a Kiara4x4-nél de lehet találni használtan is. Kézicsörlőnek is jó...vagy sima olajos az alváz alá csak az macerásabb...mondjuk ehhez lehet kéne emelési pont a lökösbe és sok helyet foglal.

Minden alkatrész van a Csergőben...illetve Gyálon van egy Frontera bontó de csillagászati áron adnak mindent :)

Link to comment
Megosztás:

Hja. Olajost gondoltam en is az alvaz ala... Es ott mely pontokon lehet emelni? Amugy neztem ezt a fogasleces emelot is, de nem tudom hova beakasztani az autoba... Illetve esetleg elol a racsba, de hatul...? Ja, lusta vagyok ekezetekkel irni tabletrol, bocs :)

Ez a gyali bonto hol van? Megnezem egyszer. Osszerakom a kozponti zarat is es valami riasztot is tetetek bele.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.