Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Frontera


kori

Recommended Posts

napot

minden gazda a saját lovát dicsér.

ha mindenkinek egyforma lenne az izlése tul egysiku lenne a világ.

ha a vitara nem is, de a samurai mindent ver terepen, viszont nem kényelmes.

nincs ilyen lovam :o nivák voltak. Amúgy meg mindig Fronterát akartam csak vagy nem volt rá keret vagy nem mertem bevállalni :D

Link to comment
Megosztás:

Azért el kell ismerni hogy terepen körbeautózzák a fronterát :)

Norbi !

Nyáron végignéztem a kínálatot vitarákból, kb 1.5 millió értékben. Ki lehet fogni relatív jókat csak 10 év felettiek, és drágák relatív. Az 5 ajtósban a hátsó ülés valami rettenet. 3 ajtóst vezettem már hosszú távon, terpen is nem olyan rossz ( tudom hogy nem jó neked ) a lényeg a lényeg a vitara egy vállalható autó amit terepen is meg aszfalton is relatív jól használaható .

Köszi a hasznos véleményt! :)

De szerencsétlen Vitara olyan "nem szép". :o

Mármint a régiek. Az újak tetszenek, de azok drágák, és állítólag nem is olyan megbízhatóak...

A Frontera meg szép. :D Nekem legalábbis bejön a 2000 környéki verzió.

A teszteken többnyire jókat írnak róluk.

Link to comment
Megosztás:

  • 10 months later...
Jól néz ki. Nekem egyedül a műszerfal visszataszító. Gáz megy bele?

Jóaz...terepjárók közt még jól is néz ki..nézz meg egy pajeroét :D

Gáz még nem megy bele...kap egy nagyobb futóműfelújítást talán már a jövőhéten aztán meglátjuk hogy szolgál...motor nem füstöl csak kicsit kopogós meg persze eszi az olajat de melyik nem...úgy voltam vele hogy olcsóbbat veszek és megcsinálom mint drágábbat és arra is sokat költök...jah és nem igaz hogy drága az alaktrész...jó a kormánysegédkar tengely 70.000 Ft de egy kerékcsapágy 6.000...összekötő kb 10.

Mentem már vele 150kmert városban, egész jó...főleg a tetőablak :P

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.