Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Felni, gumi - kicsit, vagy nagyot?


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 714
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

na ne offoljunk itten, kérem!

nem akarom ezt a topikot is átnevezni :-)

mellesleg ezek nem újak, tehát nincs új

szerintem már nem is lesz, ne reménykedj, Zorro!

neked úgyis race kell! de azt csak a 18-as WRD kerékkel és a hozzá szükséges pogácsákkal szabad!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

"ez egy régebbi tipusú BBS, ahogy dr. mélykék76 írta.

eredeti színe is fehér volt, kicsit gyöngyház beütéssel, és amikor vettem már akkor is hibátlan állapotba volt, nem volt össznyomva sehol, csak apró karcok voltak rajta.

miután ezeket megcsináltattam, új már hofehér szinterezést kapott, és a közepén lévő embléma fel lett polírozva.

F Astramon fent volt rövid ideig, és nagyon jól nézett ki szerintem, ezért jött a felújítás

közbe autócsere, és kiderült, hogy Corsara széles kissé...

a közepén lévő zárokupak, mint a képen is látszik, nincs még lekrómozva, mert az most következett volna

kép:

http://corsaline.tar.hu/1.jpg

ha én csináltatom meg a krómozást, akkor 60e... és ahhoz, hogy másikat vegyek tuti el kell adnom.

szerintem fehér vagy sötét autókon mutat jól"

Link to comment
Megosztás:

8.5x17-es a felni.Kicsit alacsony,de ha jobb utak lennének itthon hozzá lehetne ültetni a gépet és még jobban mutatna. 8)  

Mondjuk pesten nem szivesen járok vele. :evil:

nem erre gondoltam, hanem arra, hogy nem váltóméret

neked a 245/40R17 lenne a váltód

az pedig a 8,5x17re vígan felmegy!

cseréld le a gumisodat! :wink:

Link to comment
Megosztás:

tudom hogy nem ez a váltóméret, én 235/45x17-et akartam,de ez harmadannyiba került,így került rá ez a méret.A gumis meg azért nem szereti mert alacsony és nagyon erős az oldalfala(szerencsére)

hát ja

csak lefelé nem illik csalni, inkább felfelé

okosok aszongyák, hogy a nagyobb átmérőjű gumi nem gáz, a kisebb viszont igen

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.