Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gyorsulás méricske (Dyno)


voszi

Recommended Posts

  • 4 years later...

beüzemeltem a kis szutykomat, rendbe tettem egy notebookot hozzá, felélesztettem a COM portos (a'la XX. század) kapcsolatot, és átvettem a masina használatát, valamint a diagramok szerkesztésének menetét.

úgy hogy 2015-ben már megint jön az a k.b...tt mérés....

:D :D :D

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

az a tervem, hogy sok futamot merek egy-egy kocsinak, sok korulmeny mellett. ebbol pedig megprobalok osszefuggeseket levonni.

a futamok vizualis osszevetese mellett analitikusan szeretnek elemezni. pl. olyasmit, hogy a futamok soran keletkezo hibak (pl. befulladas, elvaltas) pontosan mennyi idoveszteseget okoz. abbol vegul jol lehet majd becsulni, hogy "mennyi lenne a legjobb futamom, ha nem lennek ilyen bena ratyi" :-D

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

beüzemeltem a kis szutykomat, rendbe tettem egy notebookot hozzá, felélesztettem a COM portos (a'la XX. század) kapcsolatot, és átvettem a masina használatát, valamint a diagramok szerkesztésének menetét.

úgy hogy 2015-ben már megint jön az a k.b...tt mérés....

:D :D :D

:D :D :D Jaaaaaaaaaajjjjjjjjj mamácska ! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.