Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Hobbiautó, Veteránautó kedvezményesbiztosítás


Recommended Posts

  • Hozzászólások 79
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 1 month later...
Helló,

Ezt a topikot azért nyitottam hogy a "Kérdések a vezetőségnek" topikban már elég jól kitárgyalt hobbi autós biztosításos témát itt folytassuk.

Ebben én is tudtam volna már segíteni, mert nekem a Kadettom egyedi autóként ebben a kategóriában van. MNHJR biztosítás. Igazából én a bogarasklub által ismertem ezt meg, mert ugye egy bogaram is van. A KAdettom meg bőven belefért az egyedi autó kategóriába. Lényeg, hogy legyen mellette még egy másik járműved, aminek a rendszámát el tudod küldeni, amit napi használatban tartasz. Bocs, ha vmi olyat írtam, ami már világos mindenkinek, még most kezdtem el olvasni a topicot.

hABÁR MOST LÁTOM, TI uNIQUÁOK VAGYTOK, AZ ENYÉM ALLIANZOS. Ja kisbetű bocsi.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
Ma megkaptam a levelet a TWK-tól. Benne egy rakat megbízással. Említ egy állapotfelmérő lapot amit elvileg a klubomnak kell kiállítani. Erre is rákérdeztem emailba, ha lesz vmi konkrét válasz megírom.

olyan kellett nekem is tavaly.

a gabi megcsinálta,igaz a biztosítónál sem firtatták hogy néz ki a gép.

csak 1 számított:válalom hogy évi 8000 km-nél többet nem megyek vele.én persze megigértem :D :)

havi szinten belecsúszik annyi......... :)

Link to comment
Megosztás:

olyan kellett nekem is tavaly.

a gabi megcsinálta,igaz a biztosítónál sem firtatták hogy néz ki a gép.

csak 1 számított:válalom hogy évi 8000 km-nél többet nem megyek vele.én persze megigértem :lol: :)

havi szinten belecsúszik annyi......... :lol:

Én visszanéztem, és 3,5 év alatt mentem kb 20e-ret a géppel :D Azonban az aegyik biztosítónál kitétel, hogy nem lehet havas, sónedves úton használni. Még jó hogy nem oda kötök, mert álmatlan éjszakáim lennének :)

Link to comment
Megosztás:

  • 11 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Skacok! Az Uniqua úgy döntött, hogy nem lsz neki többé veterán biztosítása. Na, most akkor hová fussak, merre meneküljek? :lol:

A Moten keresztül melyik biztosítóhoz lehet menni? Küldene valaki erről egy privát üzit, vagy felhívna, vagy nem tudom...

köszi :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 years later...

Sziasztok!

Szemezek ezzel a hobbi autós biztosítással, de igazából azon kívül, hogy elvileg olcsóbb más előnyét nem látom leírva sehol.

Igazából az ár kevésbé lenne szempont, HA pl. egy neadjisten káreseménykor nem egy sima 87-es Corsát számolna a biztosító, aminek "húszezerből" kijön a javítása, ha meg több mindent kell csinálni rajta akkor már egyből gazdasági TK, mert ilyen régi szutykot nem vesz már senki,

hanem úgy néznének rá, hogy igen, ez egy Spider, igen, Irsmcher lökhárítók vannak rajta és ja, hogy a csomagtérajtót meg egy jópár elemet nem kapok meg a Csergőben vagy a Bárdiban hozzá...

A többi dolog ami a hobbiautó biztosítás feltétele viszont érvényes lenne rá: kevés futott km, vigyázok rá, stb.

A másik ami engem kicsit zavar, hogy két klubnak is kell fizetni, hogy ez működjön. Nem az az 1000 Ft vág földhöz, amit pluszban kell pl. a Bogarasoknak fizetni, hanem, hogy így vagy 3 helyre kell intézni befizetést, nem pedig egy helyre egyszer befizetem egy évben és kalap, nem kell annyit rohangálni.

Link to comment
Megosztás:

Valóban az ára a nagy előnye a dolognak. Káresemény esetén az "ellenfél" biztosítója fizet neked így és egy kárszakértő állapítja meg az árat (független vagy nem független) így hiába értékelik is az autódat....

Itt is egy évben egyszer kell fizetni de valóban több helyre....

Ami még hozzátartozik a történethez hogy nem megy a bonus-od sem ellenben egy hagyományos biztosítással.

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.