Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Közérdekű Ez+Az


Lujdzsi

Recommended Posts

Inkább ez lesz az:

http://opel24.com/FAQ/silniki/x16xel.jpg

Vecibe nem szerelték azzal a szívósorral. :(

Áááá IGEN! :excl: Ez lesz az! Ilyen van az Én Vectrámban is. Na akkor itt hol is kell keresni az alapjárati motort?? Mert ma reggel indulás után 2500 is volt tartósan a motor fordulat. Napközben üzem melegen nem mindig ingadozik, de van hogy az 1500 tartja kis ideig.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
Sziasztok.

Azt szeretném kérdezni,hogy tud-e nekem segiteni valaki abban,hogy Debrecenben hol lehet elfogadható áron (nem opel szerviz) h astrán teh-2-es fissitést csinálni.

Voltál már a Bosch szervízben Szilasi Lacibánál a Kút utcán? Neki elég sok csatija, meg szoftvere van.

Link to comment
Megosztás:

Voltál már a Bosch szervízben Szilasi Lacibánál a Kút utcán? Neki elég sok csatija, meg szoftvere van.

Igen voltam de azt mondták,hogy nem tudnak segíteni,az opel meg aranyárban beszél az ilyesmiről ,már legalább is a fórumon olvasott árakhoz képes.De köszi a tippet még érdeklődöm tovább, nem adom fel.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!

Volna egy javítás ügyi kérdésem.Valaki F astránál nem találkozott olyan problémával hogy a féltengely kihalytás "lóg" kotyan.Van állítási lehetőség de azzal a difi t állítom vagy a kihalytást is?

Vagy valaki tapasztalatbol megoldás?

Ráadásul a hiba jelenség nagy sebességnél rázza a kormányt.Átnézve kerék ki centirozva csak a kihalytás lóg elvileg.

Köszi elöre is a tanácsokat!

üdv Riccárdó

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Volna egy javítás ügyi kérdésem.Valaki F astránál nem találkozott olyan problémával hogy a féltengely kihalytás "lóg" kotyan.Van állítási lehetőség de azzal a difi t állítom vagy a kihalytást is?

Vagy valaki tapasztalatbol megoldás?

Ráadásul a hiba jelenség nagy sebességnél rázza a kormányt.Átnézve kerék ki centirozva csak a kihalytás lóg elvileg.

Köszi elöre is a tanácsokat!

üdv Riccárdó

Nekem is volt F ,de ilyen baj nem volt vele.(másfajta viszont igen,időnként megállt magától :D )

Kérdezd meg szerintem az F Astrás topikban ,ott is vannak sokat látott emberek!

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!

Jól emlékszem hogy az c14nz benzines f astrának 60000-ként kell vezérmű szíjat cserélni bár inkább gondolom érdemes elötte.Nem emlékszem pontosan az időre 4évente ha nem éri el a km-ert?

Aki tudja irja meg köszi elöre is!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. 3ajtós Astra G-m van. Mind2 első ülésben elromlott (elszakadt, kiakadt, nemtudom :D ) a bowden, a kis kallantyúval nem lehet előre húzni és dönteni őket, ami 3 ajtósnál elég para. :D Valami ötlet, hogy hol tudják ezt Debrecenben vagy a környékén megcsinálni? Új/bontott ülésre nem szeretnék költeni...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Sziasztok,

Karosszéria lakatos munkára lesz szüksége Astrámnak, sajna :D

Nem ismerem a Debreceni lehetőségeket, de itt lenne megjavítatva. Biztosító remélhetőleg fizett. Melyik szervízeket ajánljátok ill melyiket nem ??

Segítségetek előre is köszönöm

Én itt ismerek egy elég jó műhelyt, de nem tudom, hogy biztosítós ügyintézést csinálnak-e...

TÉRKÉP

Harangos utca 2 szám környékén van... Sajnos telszámot sem tudok... :P

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

Hello Mindenki!

Azzal a problémával fordulok hozátok, hogy szükségem lenne Opel Omega B2 alkatrészekre. Hol keressek ilyen típushoz alkatrészeket? Várom a segítségeteket, ha tudtok.

Előre is köszönöm!

Üdv

Laci

A Mikepércsi úti bontóban vannak ..feltéve ha bontottra gondoltál...

De van egy bontó a Vámospércsi úton is...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.