Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

kényelmi kérdések


szt

Recommended Posts

56 perce, Rottens írta:

Sziasztok. Utólag kötött már be közületek ülés fűtést valaki? Hamu tartó alatt nem találtam a csatikat de viszont az ülésnél úgy néztem bent van a 2-2 szál a csatlakozóban amit rá dugok az ülésre. Ez gyárilag végig van húzva és bekötve a csatiba? ha igen merre keressem a végét? Köszönöm.

Nézd meg az aláírásomat. Nem ennyire egyszerű!

Link to comment
Megosztás:

On 2018. 09. 18. at 18:02, 84ladislav írta:

Sziasztok. Tudnátok segiteni, g astrába vezető oldali ülést szeretném kicserelni.Találtam jo árban A meriva ülést csak nem tudom biztosra hogy jo lesz.

Tonnaszám vannak G Astra hibátlan ülések a piacon, Meriva ülés egyébként szerintem sem jó.

8 órája, Rottens írta:

Sziasztok. Utólag kötött már be közületek ülés fűtést valaki? Hamu tartó alatt nem találtam a csatikat de viszont az ülésnél úgy néztem bent van a 2-2 szál a csatlakozóban amit rá dugok az ülésre. Ez gyárilag végig van húzva és bekötve a csatiba? ha igen merre keressem a végét? Köszönöm.

Ez ennyire nem egyszerű. Én most fejeztem be a bulit, Vectra B bőr fotelek lettek bedobva. Megspékelve Omega B kapcsolókkal. Teljes kábelezés saját, dugó saját, kapcsoló berakás saját.

Nyilván az a legjobb, ha találsz autót, amiből minden kiszedhető és utána lehet okosítani a verdát. Én 1 évig kerestem megfelelő állapotú üléseket. Nem volt. Így maradt ez az opció. Csak az vágjon bele, akinek helye-szerszáma-tudása megvan, mert mocsok módon be lehet szívni. Mondjuk ha a bontott ülésben van egy szakadás a fűtőelemben, akkor elég gyorsan drága móka lesz a kárpitos árával.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.