Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Téma törlések/lezárások


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 159
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Főnök, kellene szülni egy imoderálási utmutatót. Kellene 1 nekünk modiknak, hogy mikor modizzunk vmit, és kellene 1 a jónépnek, hogy tudják mihez tartsák magukat. Igy ha vmi van azt mondjuk, ott a szabályzat, ez vonatkozik mindenkire.

kerestem a topikok között is meg a GYiK-ban is de nem találtam...lehet h. csak lammer vagyok? :shock: :shock:

nekiállok építeni 1et

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Az Astrás topik lakó olyan kis bohó egyede ( fehérgsi barátunk), hogy topik nyitógató hangulatban van. Én nem korlátozok csak törlök.Mindjárt vagy négy témát:

szerviz a garázsban

szerviz a garázsban 2

szerviz a garázsban 3

menetpróba

Jó poénkodást, az indexen nyitogasotok baromnál barom topikot...

Megyek kávézni hisz vasárnap van és elvileg pihenek:)

A Találkozot keresek nevű topikot Redlinével ellentétben én kapásból törlöm:))

Na cá, szóval 5 téma törlésre került.

Link to comment
Megosztás:

Calibra gondol topikban kedves Bigzool vagy ki szintén topiknyitógató hangulatban van:))

Törlés rulez.

+halk bugás+ , azért lett törölve mert arra ott az Éltalános műszaki prob. topik.

+direklégszürő+ Nem ide való, tuning témakör talán...

2db topik törölve letta Calibra gondok közül.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Egyenlőre csak bezártam a "Szekciók"-ban a MOTE Mantások, MOTE Calibrások, GSI rulez témákat.

Késöbb törölve lesznek. Kb féléáve már nem léteznek ezek a szekciók, csak elfelejtődtek :)(( Ez az én hibám volt , hogy még most is éltek.

Van Calibra, Manta, Astra, Corsa, ...stb témakör ott lehet haverozni:)))

Remélem senkit nem sért ez a döntés. 5 helyen nem kell egy talit pl hirdetni.

Üdv

hemi

Link to comment
Megosztás:

Egyenlőre csak bezártam a "Szekciók"-ban a MOTE Mantások, MOTE Calibrások, GSI rulez témákat.

Késöbb törölve lesznek. Kb féléáve már nem léteznek ezek a szekciók, csak elfelejtődtek :)(( Ez az én hibám volt , hogy még most is éltek.

Van Calibra, Manta, Astra, Corsa, ...stb témakör ott lehet haverozni:)))

Remélem senkit nem sért ez a döntés. 5 helyen nem kell egy talit pl hirdetni.

Üdv

hemi

Arra szeretnélek kérni - ha lehet -, hogy a MOTE CALIBRÁSOK topic-ot helyezd át légyszíves a CALIBRA főcím alá, valami általános topic névvel!

Köszönöm, Jóska

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.