Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

III. BW szállás foglalás


MOR16V

Recommended Posts

  • Hozzászólások 132
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

<_<

Sátornak hely, sátrat nem tudunk biztosítani. A sátorhely, melyet a rendezvény ideje alatt a helyszínen lehet rendezni.

A díj tartalmazza a részvételt is.

Na ne ilyen gyorsan... :rolleyes:

Ha jól értem, faház már nem nincsen van, viszont faházat a helyszínen bárki építhet, kivéve a sátor mert arra amúgy is van mód. Viszont ha sátorhely nincsen, de faházat építeni nem van, akkor ha le, akkor most igen vagy nem?

Link to comment
Megosztás:

Nemrég kaptam mailt, hogy nem az opelklub, hanem Bkori számlájára kell utalni a szállás díját. Ezzel nincs is semmi baj, még nem utaltam. Most szeretnék utalni, viszont lenne egy kérdésem: az első jelentkezést visszagigazoló mailben még 28000 ft szerepelt, azaz 2 éjszaka 4 MOTE klubtagnak 2+2 fős apartman házban, most pedig 35, azaz 5 MOTE klubtag ára... Azt szeretném kérdezni, hogy akkor 5 fős faház jutott nekünk?

Link to comment
Megosztás:

Nemrég kaptam mailt, hogy nem az opelklub, hanem Bkori számlájára kell utalni a szállás díját. Ezzel nincs is semmi baj, még nem utaltam. Most szeretnék utalni, viszont lenne egy kérdésem: az első jelentkezést visszagigazoló mailben még 28000 ft szerepelt, azaz 2 éjszaka 4 MOTE klubtagnak 2+2 fős apartman házban, most pedig 35, azaz 5 MOTE klubtag ára... Azt szeretném kérdezni, hogy akkor 5 fős faház jutott nekünk?

Várjunk akkor még, amíg Hemi leellenőrzi az adatbázisban.

Nem tudom, hogy otthonról meg tudja-e ezt nézni.

Link to comment
Megosztás:

Nemrég kaptam mailt, hogy nem az opelklub, hanem Bkori számlájára kell utalni a szállás díját. Ezzel nincs is semmi baj, még nem utaltam. Most szeretnék utalni, viszont lenne egy kérdésem: az első jelentkezést visszagigazoló mailben még 28000 ft szerepelt, azaz 2 éjszaka 4 MOTE klubtagnak 2+2 fős apartman házban, most pedig 35, azaz 5 MOTE klubtag ára... Azt szeretném kérdezni, hogy akkor 5 fős faház jutott nekünk?

Ne haragudj. Téves volt. Az a napom nem kicsit volt zavaros....

Tehát 28.000 Ft és a Kornél számlájára.

Köszi az észrevételt és ne haragudj!

------

@Kori, megtudom nézni:) Tudod WinSCP rulz:)

Link to comment
Megosztás:

a héten én is utalom a pénzt. a számlaszámot elküldenétek nekem please mert véletlen kitöröltem az üzikből :) thx. összeget tudom 4 fő apartman 28ezer.

Minden ON-LINE jelentkezőt e-mailban értesítetem a megfelelő információkról.

Itt is jelezném. Az általunk küldött regisztrációs emailban sajnos hibásan szerepelt az utalandó számlaszám.

A rendezvény részvételi díját,(belép&otilde;díj + szállás),legkés&otilde;bb 2007. augusztus 03.-ig, a következő, már helyes számlaszámra:

Erste Bank: 11600006-00000000-22304285 , Bebesi Kornél kell befizetni.

A megjegyzés rovatba írd : Blitz-Weekend és a polgári neved.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.