Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

2 órája, wookie írta:

Tehát a 3.2es motoron van mindenből a 2.5 cucca? Akkor ott tuti nem stimmel az afr, és azért hisztizik. 

Valszeg ugyanaz van mint a v8 esetében, amcsi v8nak más az elékelése. 

Úgy úgy.

Meg ugye ez a motor két lambdaszondás lenne, de a c25xe kötegben csak egynek van hely, fogyasztás es teljesítmény szempontjából is jobb lenne ha mindkettő be lenne kötve... Így igazából az első hengersor lambdaszondája alapjan van vezérelve a hátsó is

Módosítva : aholy
Link to comment
Megosztás:

Vettem valami Siberia márkanevű benzincsövet 20 bar nyomás van ráírva. Ez tök jól hangzik mert ez ( elvileg) márkás Gates meg csak 6 bart bír. De nem merem fent hagyni ezt a repedezett ( pár éves) Toprant, ( német minőség az..:dry:)mert a 3 bartól szemre is jobban megnyiltak a repedések. 

Link to comment
Megosztás:

3 perce, zotya975 írta:

Elég jól megy, de később indul meg, ugye az SE-nek később jön meg a nyomaték maximuma. Jobban kell pörgetni a városban szinte jobb 3.-ban menni vele. 

2966091-20181105-VFJJwv.png

Igen én 1.4 60 lóhoz viszonyítva is az enyémet (1.6 se) is később jön meg a kraft :D 

Link to comment
Megosztás:

Az SE, meg az összes hegyesebb opel motor 3000 fölött kezd el menni, onnan emelkedik a nyomatékgörbe, ugye a veztengelyek miatt. Városban én alapból nem is teszek ötödiket kb semmiben, de az se-xe-vel valóban jellemzően 3-asban közlekedek. Ha felrakom 4-be akkor már konstans gyorshajtok.

Link to comment
Megosztás:

21 perce, wookie írta:

Az SE, meg az összes hegyesebb opel motor 3000 fölött kezd el menni, onnan emelkedik a nyomatékgörbe, ugye a veztengelyek miatt. Városban én alapból nem is teszek ötödiket kb semmiben, de az se-xe-vel valóban jellemzően 3-asban közlekedek. Ha felrakom 4-be akkor már konstans gyorshajtok.

Hát igen tényleg 3 fölött indul de kb 4500 fölött meg kókad  :D  Érezhetően elfogy a karft :D  Az annyira nem mérvadó hogy hanyasba van a kocsi vársoban mert nekem 3 tól felfele 500 at ejt a váltó szóva kb 4. ben 60 nál forog 2 e ret 5.be meg 70 nél forog ennyit :D 

Módosítva : Barret
Link to comment
Megosztás:

24 perce, wookie írta:

Az SE, meg az összes hegyesebb opel motor 3000 fölött kezd el menni, onnan emelkedik a nyomatékgörbe, ugye a veztengelyek miatt. Városban én alapból nem is teszek ötödiket kb semmiben, de az se-xe-vel valóban jellemzően 3-asban közlekedek. Ha felrakom 4-be akkor már konstans gyorshajtok.

Nekem is főleg azt kell szoknom hogy ha csak motorhang alapján kapcsolgatok, akkor 4-be váltáskor már 60 felett megyek. Azért azt mégsem mondhatom a rendőrnek hogy elnézést biztos úr, nekem akartam én gyorsan hajtani csak tudja most építettem át az autót és még szoknom kell. :hehe:

Link to comment
Megosztás:

3 órája, Barret írta:

Igen én 1.4 60 lóhoz viszonyítva is az enyémet (1.6 se) is később jön meg a kraft :D 

Érdekes, pedig 1,6 se már 2000-nél is több Nm-t ad le mint az 1,4nz maximum. Ott valami nem jó...

Vagy a váltó áttétel más és azért úgy érezni.

Link to comment
Megosztás:

58 perce, Tiu írta:

Érdekes, pedig 1,6 se már 2000-nél is több Nm-t ad le mint az 1,4nz maximum. Ott valami nem jó...

Vagy a váltó áttétel más és azért úgy érezni.

Nem tudom annyi viszont az enyémen 15 ös alu van az 1,4 en csak 14 es  de a több nyomaték elindulástól kb 2e res fordulatig érződik. De sztem rendbe van ez így 1 részt én főleg városba használom az 1.4 nek meg frissen lett össze rakva a hf  + ugyebár a központi injektoros nak máshogy van hangolva a szívósora .

Link to comment
Megosztás:

19 órája, zotya975 írta:

 Jobban kell pörgetni a városban szinte jobb 3.-ban menni vele. 

Hát nem tudom, én 4-be szoktam gyári 13"-as 175/70-es mérettel. A 14"-es aluval ugyan ezt a méretett kellet 3-ban visszatenni, mert az kicsit jobban fogta.

Link to comment
Megosztás:

55 perce, Stevy írta:

Hát nem tudom, én 4-be szoktam gyári 13"-as 175/70-es mérettel. A 14"-es aluval ugyan ezt a méretett kellet 3-ban visszatenni, mert az kicsit jobban fogta.

Hmm nekem 15 ös (195/50) es nyári alu és a 14 es téli lemez felni között őszintén csak annyi különbséget érzek hogy a 14 es mivel vékonyabb könnyebb tekerni a kormányt picit (pedig szervós )

Módosítva : Barret
Link to comment
Megosztás:

6 órája, Barret írta:

Hmm nekem 15 ös (195/50) es nyári alu és a 14 es téli lemez felni között őszintén csak annyi különbséget érzek hogy a 14 es mivel vékonyabb könnyebb tekerni a kormányt picit (pedig szervós )

Nekem a 14"-os Vectra váltó mérete, lehet az is benne volt valamennyire, de érezhető a különbség. Motorféknél is azért az alu a nagyobb tömeg miatt hosszabb úton lassult.

Link to comment
Megosztás:

On 2018. 11. 05. at 19:04, zotya975 írta:

Nekem is főleg azt kell szoknom hogy ha csak motorhang alapján kapcsolgatok, akkor 4-be váltáskor már 60 felett megyek. Azért azt mégsem mondhatom a rendőrnek hogy elnézést biztos úr, nekem akartam én gyorsan hajtani csak tudja most építettem át az autót és még szoknom kell. :hehe:

Ez úton Gratulálok zotya975 . Képeket nézegetve nem kis projekt volt ez átépítés.:icon13:Hadd kérdezzem már meg,  mik a tapasztalatok  alapjárat ügyben?  Teljesen megszűntek ,  tudod ez felpörgős szituációk?

Módosítva : nyemi
Link to comment
Megosztás:

5 órája, nyemi írta:

Ez úton Gratulálok zotya975 . Képeket nézegetve nem kis projekt volt ez átépítés.:icon13:Hadd kérdezzem már meg,  mik a tapasztalatok  alapjárat ügyben?  Teljesen megszűntek ,  tudod ez felpörgős szituációk?

Köszönöm! Pont akartam már írni hogy az alapjárati problémák teljesen megszűntek. Plusz a radiátor ( vagy a hűtőrendszer) bugyorgása is. Ezt ugye már nem kell légteleníteni a jeladó kitekerésével, mert a szívócső fűtése feljebb van, ott el tud távozni a levegő. Szóval az alapjárat gondok, vagy az NZ központi injektora körül keresendő, vagy az ECU-ban. A fojtószelepházat már leszedtem a szívócsonkról ott nem volt szakadt tömítés fals levegő lehetősége a két felet még nem tudtam szétszedni, mert nagyon be van állva az a két torx csavar. 

A motor zajosabb mint a régi konfiguráció, hallok valami csattogást, ami vagy az eredetileg is hibás átrakott töke ( az egyikből alig folyt ki olaj, nem volt tele, de nem tudtam hogy a tőke hibás vagy nyomásgondok miatt nem tölti fel teljesen) vagy a 4 injektornak van számomra új furcsa hangja. 3 motorból jöttek össze az alkatrészek, talán kopniuk is kell, és halkabb lesz. Kifújást is hallok a leömlő-kipufcső között, azt ma igyekszem orvosolni. Ehhez alapból másik légszűrőház való, most le van szűkitve a harmonika cső, azt is cserélnem kellene ilyenre:

2967495-20181107-llHcWr.jpg

Nem vészes 3 ezer körül mennek, majd szerzek egyet. 

 

 

  • Köszi! 1
Link to comment
Megosztás:

23 perce, wookie írta:

Zotya, az injektorokat hallod. :D Mindenki beleesik ebbe se-sítés után. :D

Nem tudom, van az a halk kattogás amik szerintem az injektorok, de én azon felül hallok középről csattogást is, amit tőkének gondolok, ezt zárt motorháztetőnél is hallani, míg az injektorokat nem. Amikor kivettem a tőkéket és kiöntöttem belőlük az olajat egyikben sokkal kevesebb volt, hülye voltam hogy nem raktam az egyik szélére hogy könnyebb legyen megtalálni. Mondjuk tök ilyen, akkor ez injektor?

 

Link to comment
Megosztás:

6 perce, zotya975 írta:

Nem tudom, van az a halk kattogás amik szerintem az injektorok, de én azon felül hallok középről csattost is, amit tőkének gondolok, ezt zárt motorháztetőnél is hallani, míg az injektorokat nem. Amikor kivettem a tőkéket és kiöntöttem belőlük az olajat egyikben sokkal kevesebb volt, hülye voltam hogy nem raktam az egyik szélére hogy könnyebb legyen megtalálni. Mondjuk tök ilyen, akkor ez injektor?

 

Igen ezek az injektorok :D 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.