Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok, tudja valaki, miért lehet az, hogy izzik a leömlőm alapjáraton? Egyszer csinálta, de azt mondják, valami szelep-izére utal.

Köszi

___________________

Opel16v, szép a motorod, felismertem rajta a hengerfejet, meg a hidrotőkéket :))))

Link to comment
Megosztás:

"Szelepbeégés? Azért szerintem ha attól "izzana", akkor azt a motor járásán is simán éreznéd... "

Mit jelent a szelepbeégés tünetileg?

Mert a motor alapjáraton jobban remeg a kelleténél, finoman átremegteti az egész karosszériát. Mióta tetettem bele jobban kenő olajat, kevésbé remeg. Viszont semmi baja, több független szaki azt mondta, hogy tök jól megy.....

__________

Ez nem hidrotőke?

http://www.tar.hu/iqbela/u.jpg

1.6 Ecotec motorral versenyzel, nem?

Link to comment
Megosztás:

IQBéla!

Amikor a szelep már jobban beég, egyenetlenül jár a motor alapjáraton.

Arra még nem láttam példát, hogy izzon ez miatt a leömlő...

Igen, X16XEL a motorkód. Ilyenből van csinálva az új moci is.

A képen nem tudom kivenni, mit akar ábrázolni, mert olyan kicsi, meg

nekem amúgy is tömörítve jön ezen a hülye vodán, így nagyon rossz

a minősége is. Egyébként amit a vezérműtengely bütykei alatt látsz,

az a hidrotőke.

Link to comment
Megosztás:

Alapjárati fordulata baromi magas, ugy pörög mint atom.Amint a motor felmelegszik egész szépen abbamarad.

Meleg időben is csinálja? Mert hidegben az enyém is produkál hasonlót!

Eddig csak azt hittem, hogy turbóm van (vmelyik szí száraz és nyikorog) de ugy tunik, hogy egy rajtprogram is belekerült, mert hidegben (rövid ideig) tartja a 2000rpm-et 8) 8) 8)

Link to comment
Megosztás:

De nekem nem 1-2 percig van 2000 -en, vagy jóval a fölött a fordulatom hanem 10-15 percig és utána is sokszor felpörög. Eddig ez nem jelentkezett lehetett akármilyen hideg.Kicsit idegesítő, hogy nem kell nyomni a gázt és megy magátol a verda. A doki azt mondta nincs benne szivató.

Link to comment
Megosztás:

Az alapjárati motor egy levegőszelepet nyit a pillangószeleppel

párhuzamosan. Tehát szabályozza az alapjárat alatt beáramló levegő

mennyiségét, ezzel az alapjáratot. A motor vezérlőelektronikája pedig

a levegő mennyiségének függvényében és a levegő valamint a motor

hőmérsékletének függvényében szabályozza az injektor nyitási idejét,

azaz a hozzá adagolt üzemanyag mennyiségét. Ezzel szabályozza a

keverék dússágát.

Link to comment
Megosztás:

Van egy problémám (ami lehet kettő). A motor bizonyos fordulat alatt eléggé halottat játszik. Magyarul szinte egyáltalán nem húz, csak zúg. amikor viszont eléri azt a fordulatot akkor nagyon szépen megy. Ez a fordulat 2-3000 környékén van. Fordulatszámmérő híján nehéz közelebbit mondani. És ezt az egészet csak néha csinálja. Sajnos az utóbbi időben egyre többször. Sokan mondták hogy a direkt miatt van, mert túl hideget szív. Ezt két okból kizárnám. Viszonylag melegebb (10 fok körül) időben is volt rossz és 0 alatt is volt jó. Mindezt pedig meleg motornál inkább. Tehát elindulás után pár percig mintha tökéletes lenne.

Másik: ami lehet hogy ezzel összefügg, bár nem hiszem. Ez is inkább meleg motornál észrevehető. Áll az autó jár a motor, kihúzom a hátsóablakfűtést és teljesen leesik az alapjárat. Néha azt hiszem le is áll, de erre még nem volt példa. Aztán 1-2 másodperc múlva visszaáll, úgy mintha egy gázfröccsöt nyomtam volna. Ilyenkor lámpa fénye is egy kicsit elmegy. Járulékos adat: néha visszaváltásnál is elhalványul a lámpa fénye (3-ból 2-be).

Link to comment
Megosztás:

Áll az autó jár a motor, kihúzom a hátsóablakfűtést és teljesen leesik az alapjárat. Néha azt hiszem le is áll, de erre még nem volt példa. Aztán 1-2 másodperc múlva visszaáll, úgy mintha egy gázfröccsöt nyomtam volna

ismerős, de fingom sincs miért csinálja :?

Link to comment
Megosztás:

Lehet hülyeség, csak egy gondolatmenet :shock: ...fütés..nagy amper...generátor..nagyobb terhelés...motornak is...kicsit "+fogja"..érzékeli hogy lejebbment fordszám, kicsit ad neki kakaót.... beáll ujra rendes fordulat...

egyébként ez nálam is igy van, igaz, éphogy cask észrevenni...pontosabban észrevenni, de csak rövid ideig tart,és csak kicsit esik vissza a fordulat....

Link to comment
Megosztás:

Mivel az ablakfűtés közel 20A terhelést jelent, meg is kell éreznie

a motornak ezt a terhelésváltozást a generátor felől... Persze egy C20XE,

vagy C25XE nem biztos hogy sokat törődne vele. :)

A visszaváltásnál azért lehet, mert egy pillanatig alacsonyabbra megy

a fordulatszám, amíg az alapjárati motor leköveti a változást. Addig pedig

a feszültségszabályzó küszöbszint körül lehet, ezt veheted észre.

Link to comment
Megosztás:

Opel16v, köszi a tippet... Lehet az, hogy beégett szelepek mellett tök jól megy a kocsi? Azt nem mondanám, hogy egyenetlen a járása, csak ráz.

Fordulatszámmal sem szarakodik.

Miért van az, hogy hideg indításkor, abban a pillanatban, amikor a motor kezd járni (tehát nem az indítómotor), nagy hangon felvisít valami fél másodpercre, majd elkussol és minden oké. Ez mitől van?

Olyan hangja van, mintha ráindítóznék, de 1000 alkalomból 1000 alkalommal nem indítózok rá... Ha nemrég állítottam le a motort, nem csinálja. Mi lehet az?

Kösz

c20xe

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.