Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

On 2019. 06. 21. at 9:52, tuskes írta:

Igen, a donorból szedtem ki. Illetve van még pluszban is. De mindegy, az a lényeg hogy jó legyen. Egyébként 8000 az ku...a drága egy bontottért!  Természetesen én nem pénzért adom. Ha privátban adsz címet, elküldön ha kell, egy próbát megér, bár mint írják, nem elromló alkatrész. 

Szereztem másikat. Majd ezt megpróbálom visszafizettetni a cromaxal valahogy. Nem cserélgetem én jól van ez így.. szerintem az üzemanyag okozza mert tankoltam 100 ast most kuss van. Vagy a síkolás a hengerfejezés miatt. Vagy a meleg váltja ki. De ha csörög ia így marad 4 ezer fölé nemnagyon forgatom. Most volt Szlovákiában a nagy országos találkozó volt sprint jobb lettem mint tavaly! :) 4 ből a 2. Hely a kategóriámban. Pedig vizes volt az aszfalt. 6.0 liter/100 km re jött ki a fogyasztás is 2 személlyel sok cuccal tele emelkedővel szerpentinnel. Meg vagyok elégedve. Ami működik nem nyúlunk hozzá! :) Nem tudom egyébként lehet csak csalódás meg főleg a vizes aszfalt miatt is lehet az, de szerintem idén sokkal jobban ment az autó. Ügye volt viszonyítási alapom az tavalyhoz azóta ügye volt hengerfejes volt az auto és fel van újítva a hengerfej lehet ezért is lett erősebb! :)

 

Ja most kaptam egy infót, hogy az új map szenzor addig lehet sárga lámpát dob míg nincs törölve a hibakód. Utánna már jó. Érdekes de kipróbálom majd. 

Módosítva : Kispotter
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Na nem jött be. Hibás sajna azt írja alacsony feszültség törölni nem lehet.. nyemi az nagy gond ha nekem alapjáraton 1.26 V a feszültség? Azt mondtad 1 Volt alatt kell legyen. 0.32 bar egyébként. Amúgy lassan cserélnem kellene a vákumcsöveket is. Nem szív elvileg falsot még de repedezett némelyik. De arra gondoltam lehet nem gumicső kellene ha nem a kemény műanyag vákum cső ami megy a hideg, meleg csappantyúhoz is gumi véggel. Ugyan is lehet rosszul gondolom de a gumi rugalmas ezáltal a vákum valamennyire késve jelentkezik és nem pontosan van kis telhetetlensége. Vagy rosszul gondolom? 

Link to comment
Megosztás:

2 órája, Kispotter írta:

Na nem jött be. Hibás sajna azt írja alacsony feszültség törölni nem lehet.. nyemi az nagy gond ha nekem alapjáraton 1.26 V a feszültség? Azt mondtad 1 Volt alatt kell legyen. 0.32 bar egyébként. Amúgy lassan cserélnem kellene a vákumcsöveket is. Nem szív elvileg falsot még de repedezett némelyik. De arra gondoltam lehet nem gumicső kellene ha nem a kemény műanyag vákum cső ami megy a hideg, meleg csappantyúhoz is gumi véggel. Ugyan is lehet rosszul gondolom de a gumi rugalmas ezáltal a vákum valamennyire késve jelentkezik és nem pontosan van kis telhetetlensége. Vagy rosszul gondolom? 

Úgy tudom hogy a légzsák hibát kivéve a hibakódok nem " ragadnak meg" úgy hogy törölni kell őket különben nem alszik el a lámpa. Legalábbis nekem még egyik hibakódnál ( alapjárati motor, lambda szonda, TPS-poti) úgy volt hogy ahogy megszűnt a hiba akár menet közben is kialudt a hibalámpa. Ha akarsz a Map szenzorral próbálkozni, nekem is van 2-3 valahol a pincében felesleges. 

Link to comment
Megosztás:

3 órája, Kispotter írta:

Na nem jött be. Hibás sajna azt írja alacsony feszültség törölni nem lehet.. nyemi az nagy gond ha nekem alapjáraton 1.26 V a feszültség? Azt mondtad 1 Volt alatt kell legyen. 0.32 bar egyébként. Amúgy lassan cserélnem kellene a vákumcsöveket is. Nem szív elvileg falsot még de repedezett némelyik. De arra gondoltam lehet nem gumicső kellene ha nem a kemény műanyag vákum cső ami megy a hideg, meleg csappantyúhoz is gumi véggel. Ugyan is lehet rosszul gondolom de a gumi rugalmas ezáltal a vákum valamennyire késve jelentkezik és nem pontosan van kis telhetetlensége. Vagy rosszul gondolom? 

Nekem sima benzincső megy rá, az oda való rendes vákumcső drága (legalábbis a cromaxba csak méterre van ) . Szerintem teljesen jó oda a gumicső is.

Módosítva : Barret
Link to comment
Megosztás:

On 2019. 05. 25. at 9:13, nyemi írta:

...

A másik a MAP szenzor és a hozzá menő csövek állapota. A MAP  szenzor is el tud romlani úgy, hogy nem generál hiba kódot.  Idővel (20 év használat) a  belsejébe bejutott benzingőz megkeményíti a rezisztív érzékelő gumit , ami azt okozza hogy nem megfelelő értékeket és azt is lomhán  jelzi vissza az ECU-nak .  Szóval egy ÚJ MAP-al (bontottat tilos) akár visszahozható az autó rég elfelejtett  dinamikája is.

Namost van-e valamilyen megállapodas a kedves kartàrsak között arról h a MAP szenzor örökéletű v romlandó? Mert a fenti alapjan elgondolkodtam az újra való cserén, de Wookie meg az ellenkezőjét írta nemrég. Köszi!

Link to comment
Megosztás:

12 perce, felhasznaaloo írta:

Namost van-e valamilyen megállapodas a kedves kartàrsak között arról h a MAP szenzor örökéletű v romlandó? Mert a fenti alapjan elgondolkodtam az újra való cserén, de Wookie meg az ellenkezőjét írta nemrég. Köszi!

Én szerintem örök élet +1 nap , lásd wookie igazolni látszik . 

Link to comment
Megosztás:

3 órája, felhasznaaloo írta:

Namost van-e valamilyen megállapodas a kedves kartàrsak között arról h a MAP szenzor örökéletű v romlandó? Mert a fenti alapjan elgondolkodtam az újra való cserén, de Wookie meg az ellenkezőjét írta nemrég. Köszi!

Nem okoskodni akarok, de ha vmi működik akkor miért kell piszkálni? Még a végén elromlik:confused:

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

1 óra, Gergőőő írta:

Nem okoskodni akarok, de ha vmi működik akkor miért kell piszkálni? Még a végén elromlik:confused:

Ez így is van. Csak az a helyzet lehet, hogy működik, de nem jól. :) És lehetne mégjobb is! Szokták mondani nem lehet rossz a lambda szonda, mert nem dob lámpát. Nos igen ez részben igaz. De simán tud úgy rossz lenni bármi, hogy tartományon belüli értéket produkál csak nem jót, de erre a motorvezérlő nem fog sárga lámpát dobni. Ugyanis azt csak akkor teszi ha nagyon szélsőséges értékek vannak. Pl kb ha vezeték szakad. Pl ha a folytószelep pótméter kontaktos arra sem fog hibát dobni mégis rángatni fog az auto.. :)

Link to comment
Megosztás:

Üdv nektek! Egy gyors kérdésem lenne felétek. 

Bontott motort szeretnék az autómba, Vectra motor is jó bele? A vagy B vectra? Ha már itt tartunk, akkor klímásat tetetnék bele. (Tudom, motorszám, motorkód nem fog stimmelni) 

Válaszaitokat nagyon köszönöm! :)

Link to comment
Megosztás:

2 órája, Lajos12 írta:

Üdv nektek! Egy gyors kérdésem lenne felétek. 

Bontott motort szeretnék az autómba, Vectra motor is jó bele? A vagy B vectra? Ha már itt tartunk, akkor klímásat tetetnék bele. (Tudom, motorszám, motorkód nem fog stimmelni) 

Válaszaitokat nagyon köszönöm! :)

A motorkódnak kell passzolnia, például a c16nz ugyanaz astrában-vectrában is. A felfogatás, tehát a bakok lehetnek mások, vízcsövek-kábelkötegek hossza , elhelyezkedése lehet más. 

Link to comment
Megosztás:

On 2019. 06. 26. at 23:47, Kispotter írta:

Ez így is van. Csak az a helyzet lehet, hogy működik, de nem jól. :) És lehetne mégjobb is! Szokták mondani nem lehet rossz a lambda szonda, mert nem dob lámpát. Nos igen ez részben igaz. De simán tud úgy rossz lenni bármi, hogy tartományon belüli értéket produkál csak nem jót, de erre a motorvezérlő nem fog sárga lámpát dobni. Ugyanis azt csak akkor teszi ha nagyon szélsőséges értékek vannak. Pl kb ha vezeték szakad. Pl ha a folytószelep pótméter kontaktos arra sem fog hibát dobni mégis rángatni fog az auto.. :)

Na én is így vagyok vele. Elkezdett az autó többet fogyasztani fokozatosan évek alatt. Vagy én öregszem és a lábam nehezedik, vagy valamilyen alkatrész állapota változott. Pl. Lehet h fárad a MAP szenzor. Vagy más. Nem tudom. Ha az utóbbi, egy pàrezer ft-os alkatrész behozná az árát. 

Link to comment
Megosztás:

6 órája, felhasznaaloo írta:

Na én is így vagyok vele. Elkezdett az autó többet fogyasztani fokozatosan évek alatt. Vagy én öregszem és a lábam nehezedik, vagy valamilyen alkatrész állapota változott. Pl. Lehet h fárad a MAP szenzor. Vagy más. Nem tudom. Ha az utóbbi, egy pàrezer ft-os alkatrész behozná az árát. 

A MAP szenzor helyett inkább lambda szondába gondolkozz ,mert a MAP szenzort  cserélni sztem hülyeség kb sose megy tönkre, olvass vissza mert kipróbálta valaki az újat és lám csak a hibakódot dobja fel . 

Link to comment
Megosztás:

Üdv! Van egy opelom (97 astra f 1.4 x14nz 44kw) a problémám az lenne hogy melegen indításkor vagy magas alapjáraton indul vagy be se indul csak akkor ha tövig nyomom a gázt és így indítózok.Motorcheck a hőfokjeladot villogja le ,de az ki lett cserélve, illetve a gyertyák gyújtó kábelek vakum csövek  a rotor.Az alapjáratimotor megtisztítva, olajat nem eszi.Van valakinek esetleg ötlete vagy tippje amit még ki próbálhatnék hogy a probléma megszűnjön? Válaszokat előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

7 órája, Boldi96 írta:

Üdv! Van egy opelom (97 astra f 1.4 x14nz 44kw) a problémám az lenne hogy melegen indításkor vagy magas alapjáraton indul vagy be se indul csak akkor ha tövig nyomom a gázt és így indítózok.Motorcheck a hőfokjeladot villogja le ,de az ki lett cserélve, illetve a gyertyák gyújtó kábelek vakum csövek  a rotor.Az alapjáratimotor megtisztítva, olajat nem eszi.Van valakinek esetleg ötlete vagy tippje amit még ki próbálhatnék hogy a probléma megszűnjön? Válaszokat előre is köszönöm.

Tuti jó hőfokjeladót cseréltetek ki? Hol cseréltétek? A szívócsonkba 2 van egy a generáttor előtt 1 db saru megy rá és van egy beljebb a tűzfal fele jön ki ez 2 vezetékes csati megy rá. Na azt kell kicserélni az küldi az infót a motorvezérlőnek!

Link to comment
Megosztás:

14 órája, Kispotter írta:

Tuti jó hőfokjeladót cseréltetek ki? Hol cseréltétek? A szívócsonkba 2 van egy a generáttor előtt 1 db saru megy rá és van egy beljebb a tűzfal fele jön ki ez 2 vezetékes csati megy rá. Na azt kell kicserélni az küldi az infót a motorvezérlőnek!

Generátort előttit. Másikát egyenlőre nem tálalom. De köszönöm a tippet.

Link to comment
Megosztás:

4 órája, Boldi96 írta:

Generátort előttit. Másikát egyenlőre nem tálalom. De köszönöm a tippet.

Akkor nem jót cseréltél, az ami ott van és egy kábelsarú megy rá, csak a műszeregységnek adja a jelet. A motorvezérlő amit figyel a fojtószelepházat takaró nagy műanyag fedél mögött van a szélvédő felé, becsatlakozik ott két vákumcső és azok alatt. "oldalfüles" csati megy rá, és a jeladó feje valószinűleg kék. Képet sajna nem tudok felrakni, mert nem otthon vagyok, de odaállsz a motorhoz az anyósoldalról, ugye ott a fekete fedél a két csavarral amibe belemegy a légszűrő gumiharmonikája, mögé nézel, ott megy be két kb 1 centi vastag fekete cső, és alattuk ott a kábelkorbács ami a jeladóra megy. 

 

Link to comment
Megosztás:

23 órája, zotya975 írta:

Akkor nem jót cseréltél, az ami ott van és egy kábelsarú megy rá, csak a műszeregységnek adja a jelet. A motorvezérlő amit figyel a fojtószelepházat takaró nagy műanyag fedél mögött van a szélvédő felé, becsatlakozik ott két vákumcső és azok alatt. "oldalfüles" csati megy rá, és a jeladó feje valószinűleg kék. Képet sajna nem tudok felrakni, mert nem otthon vagyok, de odaállsz a motorhoz az anyósoldalról, ugye ott a fekete fedél a két csavarral amibe belemegy a légszűrő gumiharmonikája, mögé nézel, ott megy be két kb 1 centi vastag fekete cső, és alattuk ott a kábelkorbács ami a jeladóra megy. 

 

Köszönöm a segítséget meg találtam ki cseréltem eddig jól muzsikál!

Link to comment
Megosztás:

Üdv 

C16se motorú astrám  hosszú állás (több mint 1 hónap ) után először kb fél percig 3 hengerrel indult aztán rángatott kicsit, majd ahogy mentem vele abba hagyta. Majd állt megint vagy 1-2 hetet aztán megint 3 hengerrel járt kb 20mp ig .majd éreztem h menet közbe kicsit megint rángat de csak néha néha, aztán kb 3 napra rá megint mentem vele és az indulásnál ugyan nem 3 hegerezett de a rángatás hidegen,melegen néha néha előjött. Most néztem volt hogy gyorsítás közbe, volt hogy tartott fordulatnál aztán ha picit tovább nyomtam a gázt abba hagyta . Valami tipp mi lehet az oka ?

Link to comment
Megosztás:

13 órája, Barret írta:

Üdv 

C16se motorú astrám  hosszú állás (több mint 1 hónap ) után először kb fél percig 3 hengerrel indult aztán rángatott kicsit, majd ahogy mentem vele abba hagyta. Majd állt megint vagy 1-2 hetet aztán megint 3 hengerrel járt kb 20mp ig .majd éreztem h menet közbe kicsit megint rángat de csak néha néha, aztán kb 3 napra rá megint mentem vele és az indulásnál ugyan nem 3 hegerezett de a rángatás hidegen,melegen néha néha előjött. Most néztem volt hogy gyorsítás közbe, volt hogy tartott fordulatnál aztán ha picit tovább nyomtam a gázt abba hagyta . Valami tipp mi lehet az oka ?

Meg kellene keresni melyik henger nem jár, például úgy hogy egyenként lehúzkodod a gyertyapipákat, amelyiknél nem változik a motor hangja az az amelyik nem megy. Innentől kezdve lehet gyújtás gondod ( gyertya-kábel) és lehet akár injektor probléma is. A trafót kizárnám, mert ha jól tudom a DIS párosával gyújt, így nem lehetséges hogy csak egy hengerben hiányzik a szikra trafógond esetén. Ha nem volt mostanában cserélve gyertya, vagy esetleg meg is tudod nézni mikor volt, akkor lehet cserélni ha időszerű. 

Link to comment
Megosztás:

40 perce, zotya975 írta:

Meg kellene keresni melyik henger nem jár, például úgy hogy egyenként lehúzkodod a gyertyapipákat, amelyiknél nem változik a motor hangja az az amelyik nem megy. Innentől kezdve lehet gyújtás gondod ( gyertya-kábel) és lehet akár injektor probléma is. A trafót kizárnám, mert ha jól tudom a DIS párosával gyújt, így nem lehetséges hogy csak egy hengerben hiányzik a szikra trafógond esetén. Ha nem volt mostanában cserélve gyertya, vagy esetleg meg is tudod nézni mikor volt, akkor lehet cserélni ha időszerű. 

Gyertya és kábel kb 2 éve volt cserélve. Engem inkább a rángatás zavar .

Link to comment
Megosztás:

2 órája, kimi1012 írta:

Helló. Tegnapi nap menten az autóval és menet közbe meg állt. Néztem benzint kap. De a trafotol le húztam a kábelt mikor rá adom a gyújtást van egy kis szikra mikor már inditanam semmi. Mi lehet a baj? Trafó vagy gyújtás modul? 

Hát igazából bármelyik lehet, a trafót ki lehet mérni a modult úgy tudom nem ( vagy legalábbis nem egyszerűen) . A legegyszerűbb lenne belepróbálni mindegyikből egy másikat. Ha van valaki a közelben hasonló motorral szerelt autóval akkor abból, de van olyan bontó ahol van lehetőség próbára, és ha nem az az alkatrész volt rossz akkor visszaveszik. 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.