Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

A katalógus adatai alapján valóban kevesebbet eszik, de nem véletlen adta ki a gyár ezt az adatot :wink:

Lehet igazatok van, de az 1,6 kategoriában 1-1.5 literrel kevesebbet evett nekem a 8 szelepes. Tehát, ha sokat változtattak a GSi motorján, mert annak a 8 szelepese ugye már hengerenkénti és nem központi, mint az 1,6-é, több szerintem nem lehet, max majdnem annyi. Egyik haveromé 2.0 8v nem GSi, bátyjáé 1.8 16V, a 2.0 kevesebbet eszik, akkor egy 2.0 16v... nem tudom elhinni.

A katalógus meg olyan, hogy az E-36 M3 elvileg 11litert fogyaszt, 1535kg-mal, 321lóerővel és 3.2-es motorral, szerintem is...

/1998-as adat/

Link to comment
Megosztás:

A katalógus adatai alapján valóban kevesebbet eszik, de nem véletlen adta ki a gyár ezt az adatot :wink:

Lehet igazatok van, de az 1,6 kategoriában 1-1.5 literrel kevesebbet evett nekem a 8 szelepes. Tehát, ha sokat változtattak a GSi motorján, mert annak a 8 szelepese ugye már hengerenkénti és nem központi, mint az 1,6-é, több szerintem nem lehet, max majdnem annyi. Egyik haveromé 2.0 8v nem GSi, bátyjáé 1.8 16V, a 2.0 kevesebbet eszik, akkor egy 2.0 16v... nem tudom elhinni.

A katalógus meg olyan, hogy az E-36 M3 elvileg 11litert fogyaszt, 1535kg-mal, 321lóerővel és 3.2-es motorral, szerintem is...

/1998-as adat/

a 2.0 8v motor semmiben sem külömbözik a gsi jétöl ....

és mivel a több haverom és tudja produkalni a gyarihoz közeli értéket c20xe motorral igy biztos hogy el lehet jarni 8,9 - 9,6 közt varosban

Link to comment
Megosztás:

2.0 8V - egyenlőre nem piszkált állapotában - nekem vegyesen 7.3 körül megáll. Ez a Bp-Zeg távon kb. 2.5 óra alatt mért átlag.

Full városban általában 8.5-11 közt van, de a pesti dugók miatt persze itt nem érdemes semmi normális értékre számolnod. Lehet, itt l/h-ban kellene megadni a fogyasztást :)

Haverom egy 2.0 16V Caliból most ült át egy 2.0 8Vbe. Viszonyítási alap tehát megvan. A 8Vn az egyetlen módosítás egy fokolt vezérműtengely volt, a 16V gyári. A mérés így zajlott: benzinkút, üres tankba raksz 1000 kemény magyar forintért 95ös benzint. 16V: 35-40km, 8V: 50-60km.

Persze ezek az adatok több egymás utáni mérésből adódnak, ugyan olyan körülmények közt, egy sofőrtől, egyfajta benzinből, stb...

A tulaj megjegyzése: (8V a 16V után) igaz, hogy nem versenyautó, de a tengely miatt jelentősen javult. A nadrágomat sem fogja leenni, 7l alatti fogyasztás jön ki, 160km/h utazó ezzel is megy folyamatosan...

A benzinkutak közti minőségbeli különbséget meg majd egy másik topicban tárgyaljuk...

bye

ha kérdésetek van, priv, és megadom a tel. számát...

Link to comment
Megosztás:

Egy érdekes dolog ! Most teszteltem a fogyasztást és a következő jött ki : 1000Ft-ért tankolás (98-as benzin) 67km és még nem üres a tank :wink:

Útvonal régi 2-es ,majd 2/a utánna 2/b (itt volt 160Km/h sebesség is),M3 bevezető szakasz ,Nagy Lajos kir. utja...... Szerintem 2ccm motorhoz képest nem rossz ! Régi autóm fogyasztott ennyit az egy 22 éves VW Scirocco volt 1.6-os motorral :)

Link to comment
Megosztás:

FBalázs!

C20NE fokolt tengellyel 7L alatt? Ott akkor kardinális probléma van, szerintem szarabbul mehet mint gyárilag... Ugyanis a fokolt tengelyhez benyanyomás emelés is járna, hogy legalább olyan dús legyen a keverék! A példád szerint pedig nagyon szegény keveréket kaphat az a szerencsétlen motor...

Link to comment
Megosztás:

no lambda szomda kicserélve

a régi a kocsi beinditasa utan 1 percel kezdett el dolgozni :)

és nagy lapos volt a jel és szabalytalan ...

az uj már valamivel korrektebb :lol:

remélem hogy a fogyasztasi problémám is meg oldodik ..

sajna az alapjarati fogyasztasom nem nagyon akar csökkeni 1,3-1,2l/h

lehet hogy az alapjarati motort ki kéne tisztitani hatha segit

de ettöl függetlenül lehet hogy a normalis varosi fogy csökkeni fog ..

masrésztkiszamoltam hogy az a 11-12l/100km nem is ennyi

mert 2x tankoltam tele a kocsit amit szamoljunk ~100liternek

avval elmentem ~750km -t ami olyan ~14l/100km es fogyasztas kb

Link to comment
Megosztás:

FBalázs!

C20NE fokolt tengellyel 7L alatt? Ott akkor kardinális probléma van, szerintem szarabbul mehet mint gyárilag... Ugyanis a fokolt tengelyhez benyanyomás emelés is járna, hogy legalább olyan dús legyen a keverék! A példád szerint pedig nagyon szegény keveréket kaphat az a szerencsétlen motor...

Te tudod kiről van szó... Találkoztál már Mikivel.

Pedig ő tényleg úgy használja a kocsit, hogy ürömi OMV -> 1000Ft '95

aztán figyeli ki ne fogyjon alatta a cucc...

Amúgy szerintem benzinnyomáson nem variált. Csak egy SEH vezérműtengely került az NE motorba. ( :?: 290 fokos)

...

Link to comment
Megosztás:

Te tudod kiről van szó... Találkoztál már Mikivel.

Pedig ő tényleg úgy használja a kocsit, hogy ürömi OMV -> 1000Ft '95

aztán figyeli ki ne fogyjon alatta a cucc...

Amúgy szerintem benzinnyomáson nem variált. Csak egy SEH vezérműtengely került az NE motorba. ( :?: 290 fokos)

...

no ez felettéb érdekes nekem egy gyári 20SEH em van

és a fogysztas ha nagyon nyomom 10 körül van, volt ..

és ugye itt meg lambda szonda sincs .

de orszaguton el jartam vele 6,6 os fogyasztással

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Meg tudná mondani valamelyikőtök ,mitől van az hogy ha áll 4-5 napot az 1,4 SE Astrám .utána úgy indul mintha csak 3 henger menne. aztán ahogy melegszik beindul az a lusta disznó 4edik is. Mit tegyek? Hogy lehet megjavítani?

Link to comment
Megosztás:

Nem kell semmit bontani, elég a gumi hűtőcsövet levenni a blokk és a hűtő közül, 3 db csavart kicsavarni a blokkon és máris kijön házastul a termosztát.. én is most cseréltem, csak beletörtem 1 csavart :oops:

Igy lett a 10 perces melóból 3 órás cumi és egy kis gányolás (most két csavar és egy kis sziló fogja) 8)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.