Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

magneto

Recommended Posts

Gyerünk Combee húzzál bele 8)

Már lassan mindent megkérdeztem amit akartam...

Esetleg irhatnátok dolgokat, h nektem milyen kis "extrák", mütyürök vannak bent ami hasznos lehet (vagy tök felesleges csak van:)), mint ez a késleltetett belsőlámpa...

Nem tudom csak én vagyok e ilyen, de szeretem tudni kinek milye is van és állandóan lesegetem a kadetteket ötletekért...

Szóval ha nem top secret adjatok ötleteket.

Üdv,

C.

Link to comment
Megosztás:

Már lassan mindent megkérdeztem amit akartam...

Esetleg irhatnátok dolgokat, h nektem milyen kis "extrák", mütyürök vannak bent ami hasznos lehet (vagy tök felesleges csak van:)), mint ez a késleltetett belsőlámpa...

Nem tudom csak én vagyok e ilyen, de szeretem tudni kinek milye is van és állandóan lesegetem a kadetteket ötletekért...

Szóval ha nem top secret adjatok ötleteket.

Üdv,

C.

az enyémben vót vonóhorog, elektronyos ablak, centrál, rejtett kapcsoló, fordulatszámmérős óra, zene, sötétített belső világítás, ülésfűtésés 6 sebességes váltógomb

ez vót a belsejében.

Én nagyon szerettem a kadettomat. megvolt majdnam 4 évig, és igaz gyengécska volt, de mindenhová elvitt, alacsony kölcségekkel.

Link to comment
Megosztás:

Uhu!

Ez a kocsi nekem nagyon ismerős :shock: Az egyik dunakeszi-i kollégám járt egy darabig egy ugyanilyen CIG-es rendszámú (tipusú és szinű) 1.4-es Kadettel.. Nem véletlenül egy Újvárosi Béla nevű ######inak adtad el?? :idea:

nem én tőle vettem! 2000-ben , mikor ő vett egy asztrát.

kicsi a világ :)

csak akkor még egy kicsit máshogy nézett ki.

lemezfelni, utángyártott disztárcsa, jól összekarcolva stb :)))

Link to comment
Megosztás:

Combee!

A Caesarnál egy dologra figyelj oda! Bizonyos típusoknál (én eddíg egyet szereltem, az pont olyan volt) elfelejti a beprogramozott dolgait, ha leveszed az aksisarut, és visszaáll az alapértékekre. Ez elég bosszantó! Főleg télen keresnek meg sokan ilyennel, mikor az amúgy is kukás aksi megfárad a sok tekertetéstől, és mire elengedik a kulcsot, már vonyít is + lehet újraprogramozni. Elképzelhető, hogy az újabb típusoknál már megoldották ezt a problémát, de én hasonló árban inkább a Clippert javasolnám (20-nál többet szereltünk, és nem volt még baj egyikkel sem), vagy a Eurocart, aminek meg van egy csomó, programozható plusz funkciója is!

Tavaly nekem is cserélni kellett az aksit. Bosh Silvert vettem bele és remélem nem lesz vele pár évig gondom..

Ti hogy szerelitek a dolgokat? Szerviz vagytok vagy csak hobbiból?

Eddig 35-ben lenne a Ceasar 215 és a kétajtós közpönti beszereléssel... Van ennél olcsobb?

Link to comment
Megosztás:

Ti hogy szerelitek a dolgokat? Szerviz vagytok vagy csak hobbiból?

Eddig 35-ben lenne a Ceasar 215 és a kétajtós közpönti beszereléssel... Van ennél olcsobb?

Úgy indultunk, hogy hivatalos hifi, riasztó, meg mindenféle beszerelők leszünk, de Salgótarjánban ebből csak éhenhalni lehet... Úgyhogy most szinte csak hobbiból csináljuk. Persze az én készülékemben van a hiba, mert nem akartam soha az olcsó gagyikat árulni, mert ugye abból mindíg csak a baj van, és inkább a kicsit drágább, de bevált és megbízható cuccokat preferáltam, amiket meg nem vesznek meg, mert más tud pár ezerrel olcsóbbat... Cserébe viszont ha valakinek szerelünk, azt általában nem azért látjuk viszont, mert valami baja van...

Link to comment
Megosztás:

Combee!

A Caesarnál egy dologra figyelj oda! Bizonyos típusoknál (én eddíg egyet szereltem, az pont olyan volt) elfelejti a beprogramozott dolgait, ha leveszed az aksisarut, és visszaáll az alapértékekre. Ez elég bosszantó! Főleg télen keresnek meg sokan ilyennel, mikor az amúgy is kukás aksi megfárad a sok tekertetéstől, és mire elengedik a kulcsot, már vonyít is + lehet újraprogramozni. Elképzelhető, hogy az újabb típusoknál már megoldották ezt a problémát, de én hasonló árban inkább a Clippert javasolnám (20-nál többet szereltünk, és nem volt még baj egyikkel sem), vagy a Eurocart, aminek meg van egy csomó, programozható plusz funkciója is!

Tavaly nekem is cserélni kellett az aksit. Bosh Silvert vettem bele és remélem nem lesz vele pár évig gondom..

Ti hogy szerelitek a dolgokat? Szerviz vagytok vagy csak hobbiból?

Eddig 35-ben lenne a Ceasar 215 és a kétajtós közpönti beszereléssel... Van ennél olcsobb?

Link to comment
Megosztás:

Na ez elöző nem sikerült...:)

Szóval akkor most már áll a bót? Én lehet szívesen csinaltatnám meg veled még Salgótarjánban is. Milyen messze van az Pesttől? Mennyi idő 1 szerelés? És ti mennyiért tennétek be a 2 dolgot? (riasztó és központi)

Köszi,

Üdv,

c.

Link to comment
Megosztás:

Na ez elöző nem sikerült...:)

Szóval akkor most már áll a bót? Én lehet szívesen csinaltatnám meg veled még Salgótarjánban is. Milyen messze van az Pesttől? Mennyi idő 1 szerelés? És ti mennyiért tennétek be a 2 dolgot? (riasztó és központi)

Köszi,

Üdv,

c.

Salgótarhány - BP oda-vissza kb 250km. Sztem már ezért sem éri meg eljönnöd. Ne értsd félre, szívesen bevállalnám, de az a 35 nekem gyanúsan olcsónak tűnik! Biztos vagy abban, hogy a végére nem fognak még felszámolni egy-két dolgot? Mert hallottam már olyat, hogy a behirdetett árhoz még hozzácsaptak mondjuk egy kis motortérkapcsolót, meg ezt-azt, ami ugyan már az elején is tiszta sor, hogy kelleni fog, csak hát a reklám... Aztán a kedves vevő mit tud csinálni? Kiszedetni már nem fogja...

Szóval, mi ennyiért biztosan nem tudnánk megoldani. Caesart tudok szerezni, de egyet szereltünk eddíg, és a tapasztaltak alapján az volt az utolsó is! Ha meg a Clipperrel számolom, ami stabil, kb 40-re jön ki.

Te tudod!

Link to comment
Megosztás:

Salgótarhány - BP oda-vissza kb 250km. Sztem már ezért sem éri meg eljönnöd. Ne értsd félre, szívesen bevállalnám, de az a 35 nekem gyanúsan olcsónak tűnik! Biztos vagy abban, hogy a végére nem fognak még felszámolni egy-két dolgot? Mert hallottam már olyat, hogy a behirdetett árhoz még hozzácsaptak mondjuk egy kis motortérkapcsolót, meg ezt-azt, ami ugyan már az elején is tiszta sor, hogy kelleni fog, csak hát a reklám... Aztán a kedves vevő mit tud csinálni? Kiszedetni már nem fogja...

Szóval, mi ennyiért biztosan nem tudnánk megoldani. Caesart tudok szerezni, de egyet szereltünk eddíg, és a tapasztaltak alapján az volt az utolsó is! Ha meg a Clipperrel számolom, ami stabil, kb 40-re jön ki.

Te tudod!

Hu 250KM tényleg nem kevés. Azt hittem közelebb van...

A ti 40etekbe minden bent van? Rákeresek erre a Clipperre a neten...

Ja és mennyi idő??? Mert ott csak azt irják, h megvárható, de azt nem h egy fél nap az egész...:)

Link to comment
Megosztás:

Hu 250KM tényleg nem kevés. Azt hittem közelebb van...

A ti 40etekbe minden bent van? Rákeresek erre a Clipperre a neten...

Ja és mennyi idő??? Mert ott csak azt irják, h megvárható, de azt nem h egy fél nap az egész...:)

ne mán ne légy lusta!

250km nem sok, és legalább kirándulsz egyet.

Meg kell fogni az asszonyt, és salgotarjánba venni neki egy fagyit

Mi egy csomót járunk igy kirándulni, és tök jó...

Link to comment
Megosztás:

ne mán ne légy lusta!

250km nem sok, és legalább kirándulsz egyet.

Meg kell fogni az asszonyt, és salgotarjánba venni neki egy fagyit

Mi egy csomót járunk igy kirándulni, és tök jó...

Én is pont erre gondoltam, h megnézünk vmit arra...:)

Az időt is azért kérdeztem mert van egy 15 hónapos kisfiam és vele azért nem könnyű még..:o

PS. Milyen a fagyi arrafelé???:D

Link to comment
Megosztás:

Én is pont erre gondoltam, h megnézünk vmit arra...:)

Az időt is azért kérdeztem mert van egy 15 hónapos kisfiam és vele azért nem könnyű még..:o

PS. Milyen a fagyi arrafelé???:D

OK!

a gyerkőcről nem tudtam, ezért irtam a fentit...

én ritkán járok arrafelé, igy a fagyit nem ismerem.

én inkább a nyugati országrész felé szeretek járni /őrség, vasvár, szlovénia környékére.

ott finom.

vasváron például van egy cukrázda, ahol a legdrágább süti tavaly 90 Ft volt, és sokkal jobb volt mint Bp-en. a kávé meg 60 a capuccsinó meg 90.

:P

próbálnál meg itt ennyiért inni egyet ;)

Szlovéniában a termálfürdők nagyon jók, és nem drágák.

És visszafelé meg Rábahidvégen van egy sirály étterem, ott lehet vacsizni :9

na ennyi aa nyugati körútról...

Link to comment
Megosztás:

ne mán ne légy lusta!

250km nem sok, és legalább kirándulsz egyet.

Meg kell fogni az asszonyt, és salgotarjánba venni neki egy fagyit

Mi egy csomót járunk igy kirándulni, és tök jó...

Tényleg tök jó! Felderíteni a szürkeséget... Egert, vagy más SZÉP várost én is el tudnék képzelni, de starhányt...

Coombe!

Clipper 501-es van, a legújabb fajta (változtattak a távirányítóján :) ).

Beszerelni nagyjából 4 óra (láttam már olyat, aki 20 perc alatt tette be, képzelheted), központi zárral együtt jó fél nap. Tudom, lassúak vagyunk, de legalább nem foghatja ránk senki, hogy elkapkodtuk :)

Link to comment
Megosztás:

...én ritkán járok arrafelé, igy a fagyit nem ismerem.

én inkább a nyugati országrész felé szeretek járni /őrség, vasvár, szlovénia környékére.

ott finom.

vasváron például van egy cukrázda, ahol a legdrágább süti tavaly 90 Ft volt, és sokkal jobb volt mint Bp-en. a kávé meg 60 a capuccsinó meg 90.

:)

próbálnál meg itt ennyiért inni egyet :)

Szlovéniában a termálfürdők nagyon jók, és nem drágák.

És visszafelé meg Rábahidvégen van egy sirály étterem, ott lehet vacsizni :9

na ennyi aa nyugati körútról...

Na fagyira sem költöttem túl sokat az utóbbi években!

És vannak itt látványosságok is: Acélgyár, üveggyár, gépgyár, ilyengyár, olyangyár... de van taxiállomás is! :o

Szóval izgalmas! :)

Link to comment
Megosztás:

Tényleg tök jó! Felderíteni a szürkeséget... Egert, vagy más SZÉP várost én is el tudnék képzelni, de starhányt...

Coombe!

Clipper 501-es van, a legújabb fajta (változtattak a távirányítóján :) ).

Beszerelni nagyjából 4 óra (láttam már olyat, aki 20 perc alatt tette be, képzelheted), központi zárral együtt jó fél nap. Tudom, lassúak vagyunk, de legalább nem foghatja ránk senki, hogy elkapkodtuk :)

Ok, ha dobsz 1 pontos árajánlatot (mindennel 1ütt) akkor meg1ezhetünk... Mennyi a gari ezen? Szombaton dolgoztok?

És van valami park v vmi arra ahol lehet babakocsizni amíg áll a kocsi?

Ja és a régi ami benne van az utban lesz? Kiveszitek v bent marad és majd én szedjem ki?

Link to comment
Megosztás:

OK!

a gyerkőcről nem tudtam, ezért irtam a fentit...

én ritkán járok arrafelé, igy a fagyit nem ismerem.

én inkább a nyugati országrész felé szeretek járni /őrség, vasvár, szlovénia környékére.

ott finom.

vasváron például van egy cukrázda, ahol a legdrágább süti tavaly 90 Ft volt, és sokkal jobb volt mint Bp-en. a kávé meg 60 a capuccsinó meg 90.

:)

próbálnál meg itt ennyiért inni egyet :)

Szlovéniában a termálfürdők nagyon jók, és nem drágák.

És visszafelé meg Rábahidvégen van egy sirály étterem, ott lehet vacsizni :9

na ennyi aa nyugati körútról...

Már én is várom, h nagyobb legyen 1 kicsit és csinálhassunk hasonlókat...:)

Link to comment
Megosztás:

Ok, ha dobsz 1 pontos árajánlatot (mindennel 1ütt) akkor meg1ezhetünk... Mennyi a gari ezen? Szombaton dolgoztok?

És van valami park v vmi arra ahol lehet babakocsizni amíg áll a kocsi?

Ja és a régi ami benne van az utban lesz? Kiveszitek v bent marad és majd én szedjem ki?

Természetesen a régit maradéktalanul amputáljuk. Pontos árat megírom privátban - amint tudom - a közp zártól függ. Szombat - vasárnap - éjjel - nappal dolgozunk, ha kell. Abban viszont biztos vagyok, hogy erre a hétre nem fér be, már a jövő hét utánira is vállaltam. Viszont, ha gondolod, jövő hét végére be tudom iktatni. Még jó, hogy a hétvégéket az ehhez hasonló, meg a saját dolgaimnak tartom fenn :)

Viszont a mostani munkám átlóg a jövő hétre (beleértve a hétvégét is), úgyhogy ez most ugrott sajnos :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.