Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Bicskakulcs


redline

Recommended Posts

  • Hozzászólások 72
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

De ugye ha nem gyári a központom+riasztó vezérli a központot akkor esélytelen összehozni, hogy müködjön erről a távról vagy nem? én azt hallottam esélytelen! :)

Riasztója válogatja. Kénytelen leszel az autóvillamossági szakira bízni, hogy meg tudja-e oldani, vagy sem.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Ma kiugrottunk a haverommal Bécsbe,és ha már ott voltunk,megnéztük ezt a török csávót és a boltját,aki az ebay-en hirdeti a bicskakulcsait.Vásároltunk is,a barátom a Toyotájához,én pedig a bátyám Vekijéhez és az Astrámhoz.képek! Ez a típus nem a legszebb,de a legmasszívabb,és gondolom a legtartósabb is,a többi szebb ,de gagyi érzést kelt kézbefogva... Kaptunk hozzá kulcsszárakat is,típusra adja.Hazaérve mentünk egyből másoltatni.Persze nem működött...sorjáztuk,reszelgettük....A havernak csak a csomagtartót nyitotta,nekem semmit sem...Ezen jócskán felhúztuk magunkat,és szétszedtünk egy régi kulcsot,majd megreszeltük a szárát úgy,hogy a bicskakulcsba be lehessen csavarozni.(a 3. képen látható,milyenre kellett reszelni a végét).Laza egy órás reszelés után már működött.Rájöttem arra is,a másolt miért nem volt jó.A török srác jót adott, Astra F-hez valót,ami első ránézésre ugyanolyan,minta régi kulcsom...de csak elsőre! Valójában a két horony fordítva van belemarva,ahogy a 6-os képen is látszik!A felső az eredeti kulcsom,alsó a kapott kulcsszár,már másolva.Fordítva sem jó: 7. kép.Körülnéztem itt-ott,és rá kellett jönnöm,hogy Fiat kulcsom van!!!! :unsure: A 13-as kép Fiat kulcsé,nekem pont így van hornyolva!!! A 14-es képen az Astra F kulcsa látható,ilyet kaptam,ez pont tükrözése a másiknak,hornyolás szempontjából!Nem csoda,hogy nem nyitotta...Most rendelhetek Fiat kulcsszárat..... :wacko: Amúgy jó a cucc,az autóvillamossági haver kicseréli a vezérlőmodult,és már műkszik is rendesen.Immós autónál is működik,csak ki kell bányászni a gyári kulcsból a csipet,és beletenni a bicskakulcs belsejébe.(vagy csipet másoltatni,de az drága...) Ajánlom a cuccot,de a kulcsszárat nézzétek meg mielőtt rendeltek.

Szia!

Mennyibe került a bicskakulcsos szetted???

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Lassan a sokadikat rendelem,és 36,50 eurot szoktam fizetni.Ez nincs 10 rugó.Biztosított csomagban jön,a GLS futár hozza.Ha átutalással fizet az ember,akkor kb. 4-5 nap amig a pénz odaér+ 4-5 nap mire a futár kihozza.Persze ha immos az autó,a chipet át kell rakni a bicskakulcs belsejébe.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hello

Látom többen érdeklődtök a bicskakulcs szettekről.

Ajánlanám figyelmetekbe a következő linket :http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=mikimanocska

F és G Astrához is vannak kulcsszáraim nem kell kokányolni semmit csak bereszeltettni a kulcsmásolóval.

Hi nekem az volna a kérdésem hogy felhúzza az ablakot modul is van benne na most alapból nem húzza fel az autóm, akkor milyen átalakítás kell hogy felhúzza, illetve gondolom azért a régi kulcsból való átrakása az újba valamilyen szakértelmet igényel tehát vallami villamossági szerelő nem árt. Ja és menniyre jó a szerkezet mert azért szeretnek elromlani a bicska kulcsok. Amúgy jó dolog ez lehet benevezek egyre előbb utóbb, cska győzzön meg hogy nem lesz gond az immoval

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

olvasgattam a fórumon a kedves cartársak észrevételeit, és ma kíváncsiságból elmentem egy kulcsos emberhez, hogy szaki véleményét is halljam eme nagyszerűen olcsón kapható termékekről.

Erősen lebeszélt róla, mondván szerinte annyira silány a minőségük ezeknek a cuccoknak, hogy jó, ha félévet, esetleg 1 évet kibírnak a szárak, vagy esetleg az egész tok.

Na meg az immo "átbarmolás" sem szimpi nekem ebben. Még ha 10e alatt is van ezeknek az ára.

Ti hogy látjátok? :)

Link to comment
Megosztás:

olvasgattam a fórumon a kedves cartársak észrevételeit, és ma kíváncsiságból elmentem egy kulcsos emberhez, hogy szaki véleményét is halljam eme nagyszerűen olcsón kapható termékekről.

Erősen lebeszélt róla, mondván szerinte annyira silány a minőségük ezeknek a cuccoknak, hogy jó, ha félévet, esetleg 1 évet kibírnak a szárak, vagy esetleg az egész tok.

Na meg az immo "átbarmolás" sem szimpi nekem ebben. Még ha 10e alatt is van ezeknek az ára.

Ti hogy látjátok? :)

én gyűlölöm a régi astra kulcsot, olyan mint 1 budi kulcs fúj, én is goldoltam rá h megcsinálom

Link to comment
Megosztás:

pont ezaz, hogy az már az ujabb fajta kulcsamibe van led, a régi az fúj...

Nem mindegy hogy néz ki a kulcs??????????????????????????Én még sose néztem meg,mert teljesen mindegy.....Vagy a gyújtáskapcsoloban van vagy a zsebemben.Egyik helyen se látom.....

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Sziasztok!

A 2006-os Astrámhoz távvezérlős kulcsom van. Nézegettem én is a bicskakulcs szetteket, de nemkem csak egy különálló tokra+kulcsszárra lenne szükségem, amibe a meglévő kulcsom elektronikája+immo chip passzol (barkácsolás nélkül). Létezik ilyen Opelhez, vagy ez csak álom? (Ilyet univerzálisban 2000-ért már láttam hirdetésben)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A 2006-os Astrámhoz távvezérlős kulcsom van. Nézegettem én is a bicskakulcs szetteket, de nemkem csak egy különálló tokra+kulcsszárra lenne szükségem, amibe a meglévő kulcsom elektronikája+immo chip passzol (barkácsolás nélkül). Létezik ilyen Opelhez, vagy ez csak álom? (Ilyet univerzálisban 2000-ért már láttam hirdetésben)

Ha ügyes vagy összefabrikálhatod,de nem lesz hosszútávú,elég gyorsan tönkre mennek ezek a "gagyi" bicskakulcsok.

Link to comment
Megosztás:

Ha ügyes vagy összefabrikálhatod,de nem lesz hosszútávú,elég gyorsan tönkre mennek ezek a "gagyi" bicskakulcsok.

Van olyan is, ami jó minőségű és bírja a strapát. Az a fajta,ami nekem van és jónéhány barátomnak, eléggé bevált. Még senki sem panaszkodott rá,pedig jó két éve nyúzzuk. A kulcsszár is gond szokott lenni, én mindenkinek tanácsolom, hogy egy régebbi kulcsot szedjen szét és reszelje a bicskakulcshoz.

DSCF0287_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

DSC00715_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

DSC00716_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.