Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Bicskakulcs


redline

Recommended Posts

Köszi a válaszokat, de nekem csak egy különálló tokra, mint "hordozóra" lenne igazán szükségem, minden más elektonika-adó-vevő átszerel, felprogramoz, kábelt behúz megoldást nyűgösnek és feleslegesnek tartok. Ilyen tokról tudtok Opelhez?

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 72
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Köszi a válaszokat, de nekem csak egy különálló tokra, mint "hordozóra" lenne igazán szükségem, minden más elektonika-adó-vevő átszerel, felprogramoz, kábelt behúz megoldást nyűgösnek és feleslegesnek tartok. Ilyen tokról tudtok Opelhez?

Most már értem, mire gondolsz. Tehát az Astra kulcs NYÁK -lapját akarod belefaragni egy bicskakulcs belsejébe,és akkor nem kell vezérlőmodult cserélni stb. Ilyen tokot én még nem láttam, pedig néztem az ebay-en is.Meglepődnék ,ha találnál.

Link to comment
Megosztás:

Most már értem, mire gondolsz. Tehát az Astra kulcs NYÁK -lapját akarod belefaragni egy bicskakulcs belsejébe,és akkor nem kell vezérlőmodult cserélni stb. Ilyen tokot én még nem láttam, pedig néztem az ebay-en is.Meglepődnék ,ha találnál.

Igen! És ha még faragni se kéne a nyákon, csak bepasszolna, na az lenne a tuti!

Link to comment
Megosztás:

Van olyan is, ami jó minőségű és bírja a strapát. Az a fajta,ami nekem van és jónéhány barátomnak, eléggé bevált. Még senki sem panaszkodott rá,pedig jó két éve nyúzzuk. A kulcsszár is gond szokott lenni, én mindenkinek tanácsolom, hogy egy régebbi kulcsot szedjen szét és reszelje a bicskakulcshoz.

Oszt hogyé mérik ezt?

Link to comment
Megosztás:

  • 11 months later...
Nekem szerencsére eddig jol szuperál...igaz picit nehezebben fordul el mint az eredeti...de én már tudom hogy kell bánni vele, aki meg nem az úgysem vezeti :D

ja az me a másik volt, hogy a kulcsszár amit adtak az vékonyabb votl mint a gyári. jól volt lemásolva. mikor megvettem a gyári bicskakulcsot, és abba beleraktam, volt olyan h nem jött ki a gyújtáskapcsolóból...itt untam meg az egészet és eladtam azt is :lol:

Link to comment
Megosztás:

ja az me a másik volt, hogy a kulcsszár amit adtak az vékonyabb votl mint a gyári. jól volt lemásolva. mikor megvettem a gyári bicskakulcsot, és abba beleraktam, volt olyan h nem jött ki a gyújtáskapcsolóból...itt untam meg az egészet és eladtam azt is :lol:

Akkor vagy te fogtál nagyon mellé, vagy én fogtam ki jót :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor vagy te fogtál nagyon mellé, vagy én fogtam ki jót :lol:

egyszerre vettük haverral, ő nem vitte vissza fél év után szétesett. másik aki megvette a gyári kulcsot, neki fullra megdöglött. egyszer vmi csoda folytán, kajáztunk és játszottam a kulcsával...tök szépen nyílt meg minden, kérdezte mit csináltam vele mert már fél éve halott volt :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

egyszerre vettük haverral, ő nem vitte vissza fél év után szétesett. másik aki megvette a gyári kulcsot, neki fullra megdöglött. egyszer vmi csoda folytán, kajáztunk és játszottam a kulcsával...tök szépen nyílt meg minden, kérdezte mit csináltam vele mert már fél éve halott volt :lol: :D

Az enyém még mindíg jó, pedig már három éves lesz ősszel. Nekem is nehezen fordul a gyújtáskapcsoló, ennek ellenére bírja.

Próbáljatok ilyet szerezni, előrébb van róla kép. Úgy látszik, ezek az újabbak már teljesen műanyagból vannak és nem bírják annyira. A kulcsszár anyaga, amit adnak hozzá nem az igazi, bele kell reszelni egy tartalék kulcsot.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...

Látom ül a téma... :rolleyes: -_-

Szóval szeretnék egy bicskakulcsot, de mivel nekem csak központi záram van, nem akarok semmi flancos ketyerét, csak egy sima bicskakulcsot. /Amúgy az eredeti riasztót rá lehet kötni, jól értelmezem a leírást?/

Ha mondjuk ilyet veszek és erre másoltatom az eredeti kulcsot az jó lenne, van valakinek hasonló?

Vagy még lenne ez a fajta, ezt inkább választanám. Köszi! <_<

Link to comment
Megosztás:

Én inkább innen rendelnék egy szettet, vezérlővel együtt.

Nekem volt már mind a két fajta, régi és új dizájnos is. Azt kell hogy mondjam hogy az újjal elégedettebb vagyok, mert a régi elég hamar kikopott és már már kilógott a helyéről a kulcs zárt állapotban, meg elég könnyen is kinyílt. Az újban szerintem ezt a problémát megoldották, ugyanis nem nyílik ki és nem is lóg, pedig már 1éve használom. Igaz még nem bicskakulcsként, mert minden kulcsom az autóhoz el van kopva és egyszerűen nem tudják nekem lemásolni. Amit meg egyszer vettem új zárszerkezetet a gyújtáskapcsolóhoz, az nem ment bele a kocsimba. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Én inkább innen rendelnék egy szettet, vezérlővel együtt.

Nekem volt már mind a két fajta, régi és új dizájnos is. Azt kell hogy mondjam hogy az újjal elégedettebb vagyok, mert a régi elég hamar kikopott és már már kilógott a helyéről a kulcs zárt állapotban, meg elég könnyen is kinyílt. Az újban szerintem ezt a problémát megoldották, ugyanis nem nyílik ki és nem is lóg, pedig már 1éve használom. Igaz még nem bicskakulcsként, mert minden kulcsom az autóhoz el van kopva és egyszerűen nem tudják nekem lemásolni. Amit meg egyszer vettem új zárszerkezetet a gyújtáskapcsolóhoz, az nem ment bele a kocsimba. :rolleyes:

Köszi! <_<

Link to comment
Megosztás:

Én inkább innen rendelnék egy szettet, vezérlővel együtt.

Nekem volt már mind a két fajta, régi és új dizájnos is. Azt kell hogy mondjam hogy az újjal elégedettebb vagyok, mert a régi elég hamar kikopott és már már kilógott a helyéről a kulcs zárt állapotban, meg elég könnyen is kinyílt. Az újban szerintem ezt a problémát megoldották, ugyanis nem nyílik ki és nem is lóg, pedig már 1éve használom. Igaz még nem bicskakulcsként, mert minden kulcsom az autóhoz el van kopva és egyszerűen nem tudják nekem lemásolni. Amit meg egyszer vettem új zárszerkezetet a gyújtáskapcsolóhoz, az nem ment bele a kocsimba. :rolleyes:

Ezeket a típusokat én is ajánlom. Augusztusban lesz nekem is aktuális egy központi+riasztó+bicskakulcs kombináció beépítve. Havernak 1 éve van és tökéletesen működik. Ár-érték arány teljesen frankó, igaz én egy kicsit sokalltam a beépítési díjat de miután felhívtam több szakit, utána szemesültem vele ,hogy átlagos árat mondtak rá.

Link to comment
Megosztás:

  • 11 months later...

Hello! Bicskakulcsos riasztót vettem.

Gondom van mégis a központi zárral valami csoda találmány GAMMA hungary márka. Valaki tudna segíteni, melyik kábelt mivel kössem össze, hogy jó legyen tudja irányítani az új riasztó a centrált? Vagy ez nem megoldható? Vennem kéne új centrál zár modult amit össze tudok kötni? Linkelek 2 képet kérlek segítsetek mert már csak holnap lenne időm betenni amúgy nincs helyem hol szerelni. Az lenne a legjobb ha valaki eltudná mondani melyik kábelt melyikkel kössem össze? + A központizár vezérlőt kidobhatom vagy az marad? Bocs full nem értek hozzá haveromnak meg tök más milyen van.

HD.JPG

kcruqv181gxajymf5q8k.jpg

Előre is köszi ha tud valaki segíteni!

Link to comment
Megosztás:

Hello! Bicskakulcsos riasztót vettem.

Gondom van mégis a központi zárral valami csoda találmány GAMMA hungary márka. Valaki tudna segíteni, melyik kábelt mivel kössem össze, hogy jó legyen tudja irányítani az új riasztó a centrált? Vagy ez nem megoldható? Vennem kéne új centrál zár modult amit össze tudok kötni? Linkelek 2 képet kérlek segítsetek mert már csak holnap lenne időm betenni amúgy nincs helyem hol szerelni. Az lenne a legjobb ha valaki eltudná mondani melyik kábelt melyikkel kössem össze? + A központizár vezérlőt kidobhatom vagy az marad? Bocs full nem értek hozzá haveromnak meg tök más milyen van.

http://noob.hu/2011/05/20/HD.JPG

http://www.kephost.com/images4/2011/7/7/kc...gxajymf5q8k.jpg

Előre is köszi ha tud valaki segíteni!

Sztem a riasztó fehér és fehér-fekete vezetékeit kell összekötni a központid fehér és barna vezetékeivel. De várj meg még pár hozzászólást.

Sztem nekem is ilyen vezérlőm lehet, mert a motorokon láttam Made in Hungary feliratot.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 years later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.