Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Manta A


berlina

Recommended Posts

  • Hozzászólások 60
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

1970-1975 nemde ?

Hogy lehetne apa és fia, vagy anya és lánya ? :(

Attó még lehet az első házasságból is...nevelőanyám 1 évvel fiatalabb volt az előző férje lányánál...

De vannak olyan nációk is, ahol ez az 5 év nem lenne probléma...még akár az sem, hogy az apa, a lánya gyerekének az apja... ;) ;) :) :(

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Sziasztok!

Új vagyok még itt! Nincsen még autóm, de már egy jó ideje a Manta A az álom, persze B-nek is nagyon örülnék! :rolleyes:

Szerencsém volt már elég sok autót vezetni, de sajnos még Mantát nem!

Legszívesebben egy romosat vennék, ha majd engedi a pénztárca és azt gyönyörűen felújítani teljesen gyári állapotra, vagy egy kicsit jobbra, persze csak a motorját, kívülről gyönyörű! Ha valaki tud segíteni, megköszönném! <_<

Link to comment
Megosztás:

  • 8 months later...
Az igen ^_^ ezt meg hol találtad? Nem tudom képről visszakeresni...

mondjuk az a felni kurvájul nem illik rá szvsz

Kársztájlingon regisztrált nemrég a júzer :D

Sajna nem sok képet dobott fel a kocsiról. Gyáriabb állapotban tényleg jobb lenne, de nekem így is bejön, szerintem ez még szolíd, meg van egy kis amcsi izomautó kinézete, főleg ezzel a színnel. 7sec-et ír, úgyhogy valószínűleg valami motor is van benne :P

Link to comment
Megosztás:

Kársztájlingon regisztrált nemrég a júzer :D

Sajna nem sok képet dobott fel a kocsiról. Gyáriabb állapotban tényleg jobb lenne, de nekem így is bejön, szerintem ez még szolíd, meg van egy kis amcsi izomautó kinézete, főleg ezzel a színnel. 7sec-et ír, úgyhogy valószínűleg valami motor is van benne ^_^

Neked ajánlom figyelmedbe

ap-010102.jpg

Hajni,

Milyen az a "Manta I400 2,4 injector" motor ? :P

Link to comment
Megosztás:

Szal a lényeg az,hogy így ahogy most áll 500E-ért megvenném! ^_^

Ha jól emléxek ez volt valamelyik autóeladós oldalon hirdetve valami 3.xx milláért.. :D

Link to comment
Megosztás:

Neked ajánlom figyelmedbe

Hajni,

Milyen az a "Manta I400 2,4 injector" motor ? ^_^

;) ritka :D a 400asokban eredetileg 2,4 volt - de ezt most miért kérdezed?

(bakker :P fórumozás közben felzabáltam a gyerek vacsiját is ;) )

A kasztni szép,klasszisokal szebb bármelyik B mantánál ez a forma.

De...kib@szott ronda az a kipuff és bőven elbírna még egy 40-es csücsöt és a motortérben is volna még mit csinálni.

Szal a lényeg az,hogy így ahogy most áll 500E-ért megvenném! :D

Paraszt :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.