Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Még 2003 körül lehetett, mert én 2004 nyarán kezdtem aktívan fórumozni és akkor már nem voltak itt. Én is hírből hallottam róluk. Hemi vagy Dark tudna pontosabbat róluk, mert talán együtt kezdték a klubozást.

Ahogy olvastam a topicot, még volt valami kisérlet 2006 környékén is.

Link to comment
Megosztás:

Bakker, most néztem a TV-ben, hogy mekkora buli volt nálatok, meg mekkora hó esett, és még mennyi fog (10-15 cm). Nem irigyellek benneteket, annyit lapátolni. :lol:

De végre van egy kis kihívás az autózásban, nem az az unalamas, megszokott hétköznapi. A mellékutakat nem nagyon takarítják, ami egyben gáz is, de másrészről annyira nem is bánom :huh:

Link to comment
Megosztás:

Még 2003 körül lehetett, mert én 2004 nyarán kezdtem aktívan fórumozni és akkor már nem voltak itt. Én is hírből hallottam róluk. Hemi vagy Dark tudna pontosabbat róluk, mert talán együtt kezdték a klubozást.

2003 Győri tali képei

Volt egy ingázó pesti GSi-s srác és egy aktív győri Corsa C tulaj. Ők leszerveztek egy talit, amire meghívták az akkor még egyedüli Bp csapatot. Ez volt a MOTE tali, Győr 2003.11.08. A stadion parkolójában volt, majd egy vendéglőben mentünk.

Nagyon jó hangulató tali volt. Sokan MOTE tagok is lettek, sokan pedig nem:)

Aztán 2004 elején tartotak egy helyi MOTE évnyitot is. Akkor volt egy Bp évnyitó is. MOTE évnyitó másik helyszín 2004.02.08., Győr.

Aztán szép lassan elhaltak a szálak... Nem tudom mi lehet velük:(

Link to comment
Megosztás:

2003 Győri tali képei

Volt egy ingázó pesti GSi-s srác és egy aktív győri Corsa C tulaj. Ők leszerveztek egy talit, amire meghívták az akkor még egyedüli Bp csapatot. Ez volt a MOTE tali, Győr 2003.11.08. A stadion parkolójában volt, majd egy vendéglőben mentünk.

Nagyon jó hangulató tali volt. Sokan MOTE tagok is lettek, sokan pedig nem:)

Aztán 2004 elején tartotak egy helyi MOTE évnyitot is. Akkor volt egy Bp évnyitó is. MOTE évnyitó másik helyszín 2004.02.08., Győr.

Aztán szép lassan elhaltak a szálak... Nem tudom mi lehet velük:(

Na igen, megnéztem a képeket. Az a helyzet, hogy ugyanoda nem tudnánk leszervezni a talit, mert a stadiont átalakítják, és a parkolóját használják "szemetesnek". Pedig az lenne a legegyszerűbb, mert a város szélén van, és általában tök üres.

Link to comment
Megosztás:

Bocsi, hogy csak most iratkoztam fel, de este 7-ig szolgálatban voltan, utánna gyerek fürdetés, majd Shark és DrHouse a kötelező szerdai programok. Az utak itt is ramaty állapotban vannak, bár elég sokat olvadt a nap folyamán. Sajnos a Duna még nem zajlik, pedig be is állhatna kicsit :huh:

Link to comment
Megosztás:

Mi mindig a roma-zátonyhoz jártunk csúszkálni. Egyik évben az idióta pecások csináltak lékeket, amik kicsit visszafagytak, majd ráesett a hó, és szerencsétlen módon öcsikém beleszakadt az egyikbe. Még jó hogy csak térdig merült el.

Link to comment
Megosztás:

Bocsi, hogy csak most iratkoztam fel, de este 7-ig szolgálatban voltan, utánna gyerek fürdetés, majd Shark és DrHouse a kötelező szerdai programok. Az utak itt is ramaty állapotban vannak, bár elég sokat olvadt a nap folyamán. Sajnos a Duna még nem zajlik, pedig be is állhatna kicsit :huh:

House, mi? Várjon, most jön a hőmérő! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Holnap reggel 8-kor termosztátcsere az autóban..

Megvettem 5 rugóért.

Valami Wahler van a dobozán.

Amúgy a Lángnál, a József A utca, Megyeri u. kereszteződésnél, valami franciát

akartak adni 9 rugóért..

Ha eztán is a kékben fog menni a vízhőmérsékletem akkor a konnektorba fogok

pi..lni. :huh:

Csak úgy elmeséltem.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.