Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Dráma a vezetés ma délután.:-(

Pogány-Pellérd..

Ebben az ónos esőben 15 km, vagy egy óra volt.

Egy Skoda 120-as ember előzni akart egy kanyarban. Én kb. 30-40-el mentem.

Miután mellém ért, elkezdett csúszkálni, majd visszament a sávba.

akkkor mákod volt hogy nem koccolt le !

a francnak erőlködik ha látja hogy jeges az út :huh:

Link to comment
Megosztás:

Figyeljetek, ilyen időben autózni..

Még mindig nem térek észhez..

A pogányi kis lejtőn, ami kivisz a harkányi útra, 3-ból visszaraktam 2-be, hogy motorfékezzek,

kb. 30-as tempónál, erre majdnem keresztbeálltam.

Hátul 3 gyerek, asszony. :huh:

Tényleg Debrecenben jó most :lol:

Link to comment
Megosztás:

A városban lehet jó az út, de pl. harkányi úton látszott egyértelműen, hogy a két keréknyom

amolyan latyakos féle, olvadt, de letérve a keréknyomról, már káosz..

Ahogy beértem falumba, látszott a sok fényből, Görcsöny felé az úton a hosszú kocsisor.

Szerintem nem tudtak fölmenni az emelkedőn.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy autókázás közben lezúzhattam volna egy hülye suzukist, meg is érdemelte volna.

A Komlói úton mentünk fölfelé, elől egy Laguna kombi és egy régi 3-as BMW. Mögöttük a suzukis meg én. A Lagunás teljesen semlegesen ment a belső sávban (50-60-as tempóval), míg a BMW-s srác a kis töketlen suzukist bosszantva mindig a Laguna mellett ment, elég egyértelműen feltartva azt (mármint a mutyukist). Én a belső sávban a Laguna mögül szemléltem a fejleményeket. Aztán a bömös jobbra kanyarodás miatt lelassított, a kis kötschög meg lassítás helyett elém vágott. Ha nem fékezek egy erőteljeset, akkor biztos megpördítem az úton, mert a kocsim eleje az ő kocsijának a hátsó kereke vonalában lehetett. Ledudáltam a fejét, de egy pofánvágás is ráfért volna. A Mecseken utolértem, ott már nem volt olyan nagy legény. Az 1.0-es motorja biztos nem bírta az emelkedőt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.