Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Na, akkor mikor és hol?

Szerintem a Plázánál vagy az Árkádnál kellene először próbálkozni, de felőlem lehet bárhol.

Január 4-ig nekem csak este 6 után lenne jó 1 - max. 2 órára. A jövő hétvégére még nincs programom, úgyhogy akkor nekem mindegy.

Nekem bármelyik jó! Bár a jövő 7vége nem tuti. Ma este? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Akár ma este is jó, és akkor már 3-an leszünk, mert én megyek a gyerekért a mutterhoz :huh:

Nem, mert én hoznám a csajom, meg a haverom, mert ő most a nyári gumi miatt nem tud a saját Corsájával jönni és akkor már 5-en lennénk + a mohácsi tagok is jöhetnének, még simán ideérnek.

Link to comment
Megosztás:

Akkor addig írogassál ide szépeket! Hátha idecsalsz néhány pasit :D :lol: :D

Mé itt csak azok akadnak?

Na szóval cetlik amiket terjeszteni kellene. Én benne lennék, tartanék párat a kocsiba és adogatnám az opel tulajdonosoknak :huh: Én biztosan nem tudnék erről a klubbról, ha HIC nem szól róla...

Link to comment
Megosztás:

Nekem a ma biztos nem jó, mert 1900-ig szolgálat volt. Mohácsiak közül a köv 1 hétben csak én vok taliképes, mert öcsém pesten vigyázza a rendet egy hétig. Tehát inkább Jan 2-3. hete körül lenne jó vmit összehozni. Árkádban több nép van, de 1ó után fizetős a parking kiv a vasárnap ha jól eml. A kezdeti lelkesedés majd visszaesik, mikor a legjobb haverok is cserbenhagyják a klubot. Én már feladtam az erölködést. Aki klubozni akar a guglin keresztül megtalálja ezt a jó kis csapatot. Egyenlőre én is csak Rekorddal közlekedem, mert az Omin még nyári kerekek vannak, és maradnak is mert ebben a trutyiban ki sem hozom. De ha vki tud jó szórólapot csinálni, akkor lehetne osztogatni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.