Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

há má hogyne hoznám el őket :) csak szóljanak hogy jönnek ! de úgy is talizunk majd feldobom a témát !

Kojakékhoz csak az erős idegzetü kartársak jöjjenek akik akár kibírnak pár kövér gázfröccsöt meg egy esetleges autótemetést a végén égetéssel egybe kötve :huh:

volt már ilyen móka :D :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor tényleg vonattal megyek! :)

Egy Manta a farkasfalka között lehet nem élné túl a hétvégét. ;) (voltam már Mantás lagzin Suzukival, tudom mit beszélek! :))

sőt! azon a lagzin "gázolt" is a suzuki! ;)

Haladó hagyományokhoz hűen nem hiszem, hogy lenne az 58000 kocsija közül egy működőképes :lol: :huh:

ez kicsit övön aluli volt Piista! :D De asszem igaz!

Én meg sajnálom, hogy köszönettel le kellett mondjam Kojak meghívását. :D Pedig benne lennék, csak hát Puskin is megmondta, minden az anyegin múlik.

Link to comment
Megosztás:

sőt! azon a lagzin "gázolt" is a suzuki! :lol:

ez kicsit övön aluli volt Piista! :huh: De asszem igaz!

Én meg sajnálom, hogy köszönettel le kellett mondjam Kojak meghívását. :) Pedig benne lennék, csak hát Puskin is megmondta, minden az anyegin múlik.

Tiszakécskei cimbiknél van két hely kocsiban. Egyik Sanyié lesz, ha minden igaz. Ha egyedül jön sztem simán jöhetsz te is velük. Jut eszembe erre még holnap rákérdezek, mert lehet, hogy négyen jönnek.

Link to comment
Megosztás:

Eddig itt tartunk:

Február 10 (vasárnap):

1. ivannorbi (előreláthatólag szabad leszek)

2. kori

3. gergolabs(vszínű jó)

4. Egyhapsi(vszinű jó)

5. Alex.79

6.

7.

Helyszínt írjanak a mohácsiak!

Még valaki? Zsolt? Esetleg valaki más?

Ettől függetlenül egy 9-i Kadettklubos látogatást is megejthetünk, már akinek van "kedve" (ilyen is olyan is) hozzá!

Gyerünk! Aktíváljátok magatokat! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Eddig itt tartunk:

Február 10 (vasárnap):

1. ivannorbi (előreláthatólag szabad leszek)

2. kori

3. gergolabs(vszínű jó)

4. Egyhapsi(vszinű jó)

5. Alex.79

6.

7.

Helyszínt írjanak a mohácsiak!

Még valaki? Zsolt? Gergő? Esetleg valaki más?

Ettől függetlenül egy 9-i Kadettklubos látogatást is megejthetünk, már akinek van "kedve" (ilyen is olyan is) hozzá!

Gyerünk! Aktíváljátok magatokat! :lol:

Ne legyetek balf*szok. Jó bulik szoktak lenni. ÉS Pécstől nincs is messze.

Szülőkkel letárgyaltam a kérdést, úgyhogy rendben van a dolog. :huh: :) :) :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Ne legyetek balf*szok. Jó bulik szoktak lenni. ÉS Pécstől nincs is messze.

Szülőkkel letárgyaltam a kérdést, úgyhogy rendben van a dolog. :lol: :) :) :D ;)

Én 9-én tiszteletemet teszem nálatok, a "kadett-utódommal" :D

Igaz, erről az asszony még nem tud, de előbb-utóbb szembesülni fog a tényekkel :huh:

Link to comment
Megosztás:

Helyes. Az a baj, hogy Mohács kicsit messze van és kadettali után én már nem biztos, hogy le tudok menni. :huh: :lol: :)

Te, mint a Kadettos találkozó szervezője, felmentést kapsz :)

Persze, ha mindenki eljönne hozzátok, akkor fölösleges lenne Mohácsra is lemenni, viszont Kori nem ér rá, csak vasárnap délután. No, meg Mohács közelebb is van Pécshez, és vagyunk egy (két) páran innen.

Amúgy eddig mennyien jöttetek össze?

Link to comment
Megosztás:

Megyek én mindenhova! Azt a hétvégét az Opelnek szentelem! Jut eszembe tudtok vmi jó autókozmetikát, ahol kívülről belülről úgy kipucolják, hogy méltón ünnepelhesse a 10. szülinapját?

Ha nem mondja le, akkor a haverom is jön. Az Asszonyt lehet, hogy nem hozom, mert akkor Vele is kell foglalkoznom.

Link to comment
Megosztás:

Megyek én mindenhova! Azt a hétvégét az Opelnek szentelem! Jut eszembe tudtok vmi jó autókozmetikát, ahol kívülről belülről úgy kipucolják, hogy méltón ünnepelhesse a 10. szülinapját?

Ha nem mondja le, akkor a haverom is jön. Az Asszonyt lehet, hogy nem hozom, mert akkor Vele is kell foglalkoznom.

Na, ezt már szeretem! :)

:lol: Én még nem jártam pécsi autókozmetikába, úgyhogy ebben nem tudok segíteni :)

Mohácsra lehet, hogy elviszem az asszonyt, de a kadettos partyra nem valószínű. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Megyek én mindenhova! Azt a hétvégét az Opelnek szentelem! Jut eszembe tudtok vmi jó autókozmetikát, ahol kívülről belülről úgy kipucolják, hogy méltón ünnepelhesse a 10. szülinapját?

Ha nem mondja le, akkor a haverom is jön. Az Asszonyt lehet, hogy nem hozom, mert akkor Vele is kell foglalkoznom.

A megyeri úton az interfructtal szemben elég jól megcsinálják csak figyelni kell a srácra.

Külső mosás,porszívozás és üvegtisztítás 3000. Ha műanyagápolást is kérsz az plussz.

A kadett talira sajna nem tudok menni,mivel se melóm se benyóm.

Amohácsit még valahogy megoldom.

Link to comment
Megosztás:

Te, mint a Kadettos találkozó szervezője, felmentést kapsz :huh:

Persze, ha mindenki eljönne hozzátok, akkor fölösleges lenne Mohácsra is lemenni, viszont Kori nem ér rá, csak vasárnap délután. No, meg Mohács közelebb is van Pécshez, és vagyunk egy (két) páran innen.

Amúgy eddig mennyien jöttetek össze?

Nem vagyunk túl sokan kb 15 ember. De általában az utolsó két héten szokott a többség jeletkezni. :lol: :) :) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.